Особливості вибору довжини нарощених нігтів

Про красивих і доглянутих нігтях мріє кожна дівчина. У сучасному світі процедури по догляду за шкірою, тілом і нігтями відносяться до ряду релаксуючою терапії. Це саме той час, коли дівчина може розслабитися, перестати думати про якісь проблеми і може просто насолоджуватися моментом. Плюс до всього цього – після закінчення процедур дівчина стає ще і красивою.

Особливості

Руки і нігті – це перше, на що люди звертають увагу найчастіше (згідно з опитуванням читачів журналів або тестових завдань). Виходячи з того, що вони бачать перед собою, у них складається думка про людину. А всім хочеться бачити охайну зовнішність.

Але багатьом дівчатам від природи не дано було витончених довгих нігтів або витончених пальців. По ряду певних причин не у всіх дам вони можуть відростати самостійно до потрібної довжини. Вони можуть почати розшаровуватися або просто ламатися. Ні вітаміни, ні спеціальні уходовые засоби не допомагають боротися з цією проблемою.

Тому в сучасному світі так поширена процедура нарощування нігтів. По-перше, це швидко в плані того, що після закінчення сеансу ви вийдете з салону з довгими доглянутими нігтями. По-друге, це регулювання довжини, а також можливість урізноманітнити свій образ, наприклад, тільки на один вечір.

Але все ж не варто плутати нарощені нігті та накладні. Хоча вони і є штучними, але за своїми якостями вони абсолютно різні. Так і накладні втратили свою актуальність з приходом в ужиток можливості нарощування. Все тому, що вони поступалися по міцності і часу шкарпетки, відклеювалися і губилися в самий невідповідний момент, що не скажеш про нігті з акрилу.

Матеріали

Техніка і технології не стоять на місці, вони розвиваються, відкриваються та розширюються. Такі відкриття відбуваються і в «нейл» -індустрії, коли можливостей для створення «краси» стає більше.

Будь-яка дівчина любить балувати себе тим чи іншим новим засобом або тією самою новою технологією.

У світі нарощених нігтів користуються попитом дві техніки. Перша – це тіпси. Простий метод для нарощування, завдяки якому виходить красива форма нігтя, а найголовніше – потрібна довжина.

  Тіпси

  Це пластик, який імітує будь-яку форму нігтьової пластини. Їх часто плутають з накладними, тому що за матеріалами вони схожі, так і клеяться на спеціальний клей. Але на цьому схожість закінчується, адже щоб тіпси сильно не виділялися на тлі натурального нігтя і взагалі не були стороннім предметом, їх шліфують, затирають кордону між штучним і натуральним нігтями. Після цього вибирається бажана форма, і з допомогою спеціальних ножиць формується ніготь.

   Така процедура займає в середньому до чотирьох годин в залежності від деяких складнощів і навичок.

   Для того щоб результат був ідеальним і ніготь не виглядав дивно, тіпси все ж необхідно підбирати з таким же вигином, як і ваш ніготь, щоб уникнути подальших проблем. Якщо все ж потрапити в розмір не вийшло, то слідують вибирати матеріал більшого діаметра або розміру.

   Тіпси самі по собі теж мають відмінності. У них своя довга форма (прямі, закруглені, гострі, класичні, загнуті), колір (білий, він же класичний, щоб мати можливість перефарбувати ніготь, або будь-який інший відтінок) і призначення.

    Яких-небудь обмежень по використанню тіпсів немає, але все ж краще використовувати цей матеріал, коли у вас:

    • нігтьова пластина досить вузька або заужена в якихось місцях (біля основи);
    • нігті від природи дуже короткі;
    • є такі шкідливі звички, як гризти нігті;
    • форма не відповідає вашим очікуванням і далека від ідеалу.

    Матриці

    Для другого способу нарощування нігтів використовують спеціальні форми — матриці. Вони нагадують довгасті підкладки з невеликим отвором для самого нігтя. Цю підкладку закріплюють на поверхні, регулюючи при цьому хороше прилягання. Потім наносять спеціальний гель, завдяки якому формується край, тобто позначається довжина. Для зручності і для того, щоб всі вони були однієї довжини, на матрицях креслять спеціальну розмежуванню «лінійку», за якою можна вимірювати бажану довжину.

     Після того як потрібна довжина була задана і ніготь був сформований, пластину прибирають. Багато хто вважає, що ніготь виходить значно тонше, ніж ті, що створюються за допомогою тіпсів.

     Такі форми також діляться на типи для зручності у використанні.

     • Стерильні, одноразові чи м'які – це всі назва одного й того ж матеріалу, який використовують при створенні нігтя. Називаються вони так тому, що створюються з паперової основи або з тонкого гнущегося пластику. І самий важливий факт: вони можуть використовуватися тільки один раз. За рахунок своєї легкості і податливості можуть прийняти будь-який контур нігтя, знімаються під час процесу і надягають назад. Але варто враховувати й те, що за рахунок м'якої структури їх необхідно кожен раз підганяти під ніготь.
     • Багаторазові форми. Ці матриці відрізняються високою щільністю. Їх виробляють з твердого пластика, металу. Цінник в таких форм значно вище, ніж у тих же одноразових. Але за рахунок свого багаторазового використання окупають не тільки свою собівартість, але і подальші застосування. За рахунок матеріалу, з якого вони виготовляються, досить міцні і не вимагають швидкої заміни. Не деформуються з часом, виключають потрапляння гелю на ніготь в тих місцях, де він не потрібен. Але варто пам'ятати, що необхідно підбирати багаторазову матрицю рівному під форму і вигини нігтя, тому що «підігнати» форму, як у випадку з одноразовими, не вийде.

     На відміну від тіпсів матриці виглядають тонше, а також більш природними і легкими, тому вони користуються популярністю серед жінок.

     Гель і акрил

     Матеріали, які найчастіше використовують, щоб наростити нігті. Кожен з цих матеріалів має ряд своїх переваг і недоліків. Наприклад, нігті з акрилу більш легкі, легко знімаються і піддаються ремонту і шліфовці відміну від тих, що були сформовані гелем.

     Гель більш важкий, знімається досить довго, не піддається шліфовці або не переробляється. Але їх значною перевагою є те, що вони виглядають більш натурально і природно, ніж акрилові. Та й по міцності з-за своєї щільності вони більш якісні.

     Довжина

     Кожна дівчина за своє життя хоч раз нарощувала собі штучні нігті і знає, як цей процес відбувається. Але для деяких дам така процедура може бути першою, і в цей момент, коли ви сидите навпроти майстра, головне — не перестаратися з довжиною нігтів.

     У 1990-і і 2000-і роки, як тільки сталася популяризація моди на довгі нігтики, багато стали робити собі такі. Їх край міг сягати від 2 до 3 сантиметрів, що хоч і було в той час дуже модно і сучасно, але в практичному плані було зовсім незручно.

     Всі домашні справи робилися з працею, було навіть незручно писати ручкою, так як нігті не дозволяли правильно її взяти, що вже говорити про миття підлоги або посуду. У чому-то, звичайно, були плюси з такою довжиною: пальці відразу ставали більш витонченими, довгими і більш витонченими. Але для тих дам, які раніше ніколи не носили довгі нігті, це було схоже на тортури. Та й пальці дуже сильно втомлювалися від такої тяжкості.

     Якщо ви вперше вирішили наростити собі нігті, то спробуйте середню довжину. Це ідеальне рішення, яке буде зручно в шкарпетці. І в період корекції ви зможете трохи варіювати довжину, тому що нігті вже звикли до такого навантаження і з легкістю сприймуть зайві міліметри, ніж ви відразу збільшите нігті до бажаної довжини, попередньо не підготувавши їх.

     Варто зазначити, що існує негласне правило, яке свідчить, що довжина вільного краю нарощеного нігтя ні в якому разі не повинна перевищувати довжину всієї натуральної пластини.

     Якщо порушити це правило і занадто сильно подовжити ніготь, то з часом штучна нігтьова пластина може змінитись.

     Таблиця розмірів

     Досить важко з точністю сказати, яка довжина нігтя є мінімальною, а яка — оптимальною, адже кожна дівчина має своє уявлення про стандарти краси і зручності. На вибір впливають різні життєві фактори, яких не уникнути: робота і дрес-код, прибирання і готування їжі, а також особисті переконання.

     Дівчата, що працюють в сфері обслуговування і в офісі, і жінки, які займають високі посади, воліють середню довжину. У «нейл» -дизайні така довжина позначається цифрою 2.

     Тим, хто працює у сфері розваг, на телебаченні, одним словом, чия робота не вимагає строгого дотримання дрес-коду, можна вибрати більш довгі нігті (більше середнього). Відповідні цифри 3 і 4. Ті, хто безпосередньо працюють з людьми (лікар, масажист), або ті, кому в силу своєї роботи доводиться багато друкувати, вибирають природну довжину, яка в «нейл» -дизайні позначається 1.

     Багато майстри радять нарощувати нігті поступово, починаючи з одиниці. Все заради того, щоб пальці звикали і не втомлювалися занадто сильно. Але тенденція не змінюється, і під час корекції багато дівчат постійно збільшують бажаний розмір.

     Варто зауважити, що і вибір лаку може зіграти важливу роль, адже якщо однотонний лак подовжує нігті візуально (цей трюк працює тільки зі світлими лаками), то темні кольори або об'ємні малюнки – вкорочують.

     Про спилювання штучних нігтів докладно розповідається у відео нижче.