Особливості догляду за нарощеними нігтями

Для прикраси своїх ручок довгими і міцними нігтями можна здійснити процес нарощування. Це безболісна процедура, завдяки якій утворюється необхідна форма і колір манікюру. Щоб таке покриття трималося довго, йому потрібен спеціальний догляд.

Підготовка

Після рішення прикрасити свої руки штучним манікюром, потрібно здійснити візит до майстра для того, щоб дізнатися про правила догляду до початку роботи. За три доби до нарощування пластини обробляються класичним або європейським манікюром. В цей час нігтям надається необхідна форма, а також видаляється надлишок кутикули. Така робота сприяє акуратності і доглянутість рук.

Тим жінкам, які вирішили відвідати майстра з манікюру, не варто користуватися кремами і маслами для рук перед нарощуванням. В іншому випадку не станеться міцного зчеплення штучної і натуральної пластини. Це ж стосується манікюру масляного типу, а також парафінотерапії.

Особливості догляду

Починати догляд за нарощеними нігтями потрібно відразу після проведення процедури. Перші двадцять чотири години є найбільш важливими для подальшого стану нагідок. Основні правила догляду полягають у наступних моментах.

  • Забороняється використовувати засоби для нігтів, основою яких є ацетон. Такі речовини, згубні для нарощенного манікюру, так як роз'їдають його структуру. Після того як проведена робота над нігтями, їх колірна гамма довго не змінюється, тому жінка буде ходити з одним і тим же манікюром до корекції. Ось чому при виборі дизайну нігтів варто віддати перевагу універсальності.
  • Виконання роботи по дому має відбуватись із застосуванням рукавичок. Така «одяг для рук» сприяє захисту нігтьових пластин від механічних і хімічних ушкоджень. Крім того, рукавички – це відмінний спосіб щодо запобігання передчасного старіння шкіри рук.
  • Корекцію необхідно робити вчасно. У зв'язку з постійним зростанням нігтьової пластини, акрилова або гелева основа буде відходити від нігтьового підстави. Щоб зберегти належний вид манікюру і уникнути постійного цепляния за предмети і речі, до майстра варто приходити в призначений час, не пропускаючи корекції.
  • Доглядати за нарощеними гелем нігтями необхідно в домашніх умовах. Після регулярної перевірки країв нігтів їх варто акуратно підпилювати. Використання пилочки запобіжить чіпляння. В іншому випадку жінка може відчувати біль при травмі, а отримане ушкодження буде довго відновлюватися.
  • Слід постійно дотримувати акуратність і запобігати механічні пошкодження. Забороняється стукати нігтями і відкривати ними що-небудь. Міцність нігтьової пластини не вбереже її від ламкості. Зламаний ніготь тягне за собою пошкодження натурального.
  • Варто з обережністю ставитися до температурних перепадів. Нігтями не можна торкатися гарячого, інакше манікюр пожовтіє, потріскається і стане непридатним.

Необхідно постійно здійснювати догляд за шкірою навколо нігтів, її рекомендується живити і зволожувати, таким чином, не будуть утворюватися задирки.

Підтримуючі процедури

Після виконання манікюру і нарощування нігтів виникає таке неприємне явище, як відростання кутикули. Ця ситуація призводить до виникнення неакуратного і неохайного вигляду рук. При запущеній стадії нігті стають неохайними. У вирішенні даної проблеми немає нічого складного. При регулярному використанні масел і кремів, які спрямовані на догляд за кутикулою, можна уникнути неприємної ситуації.

Якщо ніготь зламався, то не варто користуватися супер-клеєм для його відновлення. Найкращим виходом з цієї ситуації стане обмотування ураженого пальця, а також запис на прийом до майстра. Для того щоб заповнити порожнечу на пластині при відростанні натурального нігтя, також потрібно вчасно відвідати майстра і здійснити корекцію. Така процедура повинна проводитися через кожні три-чотири тижні.

Не варто лякатися, якщо після стресу, курсу прийому антибіотиків, гормонів, вагітності, раптово починають ламатися нарощені нігті. Це є нормальною реакцією організму на чужорідне тіло. Коли стан прийде в норму, можна сміливо робити новий красивий манікюр.

Після нарощування нігтів жінка виглядає привабливо і доглянуто. Але в повсякденному житті виникає безліч ризиків, які можуть призвести до ламкості і деформації красивого манікюру. Для того щоб він прослужив своєї господині як можна довше, варто правильно і постійно доглядати за штучними нігтями, а також вчасно робити корекцію.

Поради по догляду за нарощеними нігтями у відео нижче.