Скільки часу нарощують нігті і від чого це залежить?

Багато дівчат віддають перевагу нарощені нігті з-за їх надійності, міцності. Все виглядає натурально і акуратно, до того ж ви самі вибираєте довжину і форму бажаних нагідок. Існує багато методів проведення процедури, тому кожна дівчина стоїть перед серйозним вибором. Найбільш хвилюючим моментом вважається тривалість процедури, адже найчастіше люди планують свої справи і не хочуть запізнитися куди-небудь з-за неправильно розрахованого часу. Перед походом до фахівця варто вивчити всі нюанси.

Від чого залежить час процедури?

Безліч чинників впливають на те, скільки часу ви проведете в салоні.

Самі основні:

  • технологія нарощування;
  • професійні навички фахівця;
  • складність дизайну;
  • особливості нігтьових пластин і шкіри рук, їх стан;
  • гігієнічний манікюр, вид;
  • переваги клієнта.

Всі фактори пов'язані між собою. На першому сеансі професіонал оцінить стан нігтьових пластин і запропонує вам на вибір кілька методів нарощування. Методики відрізняються за складністю і тому займають різний час. Від стану нігтів залежить і вид гігієнічного манікюру (обрізний, апаратний або комбінований). Кожен вид займає різну кількість часу.

Велику роль грає дизайн. Якщо ви вибрали однотонне покриття, то майстер зробить все швидко. Якщо хочете хитромудрий малюнок або безліч декоративних елементів, то знадобиться більше часу.

Способи нарощування

На тіпси

Використання тіпсів користується великою популярністю. Метод досить простий, має низьку вартість. Якщо хочеться додати рукам доглянутого вигляду, то варто розглянути його детальніше. Таку технологію нарощування застосовують, якщо у вільного краю нігтя немає.

Тіпси відрізняються за формою і кольором. Формовані тіпси допомагають швидко змоделювати ніготь необхідної форми. Тіпси з дизайном економлять час, дозволяють відмовитися від фарбування і прорисовывания малюнків. Прозорі, в свою чергу, дають можливість реалізувати власні задуми щодо оформлення.

Тіпси виготовляють з особливого пластику. Майстер манікюру прикріплює їх на нігтьові пластини з допомогою спеціального клеїть речовини. Для згладжування межі між нігтем і типсом використовують баф для шліфування. Процедура такого нарощування триває близько 3 годин.

На форми

Більш сучасний спосіб нарощування передбачає використання форм. Типс покриває весь ніготь і є частиною нарощеного нігтя, а форма має «віконце» під натуральний ніготь і використовується для формування вільного краю. На ній є розмітка з міліметрами для того, щоб майстер міг розрахувати ширину і довжину нігтя. Форму видаляють через непотрібність.

Головна перевага такого нарощування в тому, що нігті виглядають тонше і натуральніше. Вартість процедури вище, ніж при використанні тіпсів. Таке нарощування нігтів трудомістка і займає близько 3 годин. Форми можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Для зручності вони поділяються на види за передбачуваної формі майбутнього нігтя.

Процедура гелем

Професіонали люблять працювати з якісними матеріалами. Для нарощування нігтів часто використовують гель (УФ, LED або біогель). Матеріал наноситься на ніготь і залишається рідким до полімеризації в ультрафіолетовій або LED лампи. Гель відрізняється тягучістю і густою консистенцією, це дозволяє майстру сформувати штучну нігтьову пластину.

Процедура може займати різний час, в залежності від типу нарощування. Однофазне вважається найшвидшим за часом (займає близько 2 годин) і простим у виконанні. Для однофазного нарощування застосовують універсальний гель.

Більш складне двофазне нарощування передбачає використання засобу для моделювання і гелю для з'єднання (фіксації). Останнім призначене для додання штучному нігтю необхідної форми. Нарощування нігтів за такою методикою триває 2-2,5 години.

Трифазне нарощування може тривати до 3 годин. Сам процес досить трудомісткий: необхідно покрити нігті базою, нанести моделюючий засіб і закріпити все фіксатором. Перед самим нарощуванням проводиться підготовка нігтьових пластин. Майстер повинен зробити гігієнічний манікюр, який теж займає час.

З допомогою акрилу

Нарощування таким матеріалом не вимагає використання ультрафіолетової лампи, однак, сама процедура може займати до 3 годин. На нігтики наноситься спеціальний склад, який поєднує в собі акрилову пудру і ліквід (рідина).

Для нанесення суміші використовують кисті. Спочатку інструмент занурюють у розчин, а потім в акрилову пудру. На пензлику утворюється пастоподібна крапля. Швидкими і точними рухами її переносять на нігтьову пластину і розтягують, надають форму. При такому нарощуванні важлива швидкість, так як акрил швидко застигає.

Процес викладання матеріалу може затягнутися при використанні кольорових коштів. В такому разі на нігті відразу виходить бажаний дизайн. Професіонали часто роблять нарощування кольоровим акрилом для того, щоб скоротити загальний час процедури.

Про корекції і зняття

Проходить час і натуральні нігті відростають, з'являються місця, не покриті матеріалом. В такому випадку пора йти до спеціаліста на корекцію. Проблема відрослих нігтів не тільки в естетичному вигляді, але і в надійності. Відбувається зміщення стресовій зони, штучний ніготь починає ламатися. Корекцію необхідно робити раз в 2-3 тижні.

Під час процедури зменшується розмір нігтя, змінюється розташування потовщення в стресовій зоні. Для зняття зайвого матеріалу використовують пилочки фрезер. Після видалення надмірностей майстер наносить новий шар матеріалу так, щоб ніготь виглядав акуратно. Тривалість процедури залежить від матеріалу і займає 1-2 години.

Процедура корекції може затягнутися, якщо необхідно повністю зняти і відновити матеріал на нігтьовій пластині. Необхідно робити таке при тріщинах, на склі або відшаруваннях. До часу корекції додається ще близько 30 хвилин.

Іноді нігті потрібно зняти для повторного нарощування. Якщо використовувався акрил, то знадобиться спеціальна рідина. Для зняття досить прибрати довжину пилкою, розмочити матеріал і зняти його. Вся процедура займає близько 40 хвилин.

Гелем нарощують нігті частіше, його приємно носити. Сама процедура зняття більш трудомістка, ніж при використанні іншого матеріалу. Гель спилюють з допомогою фрезера або полотен з різною абразивністю. Під час процедури потрібно робити перерви, інакше матеріал нагріється і викличе суттєвий дискомфорт. Процедура займає близько 1-1,5 годин.

Створення маниюра вимагає певного часу. Як його скоротити для нарощування нігтів, дивіться відео нижче.