У кого найстрашніші нігті в світі? Страшні малюнки на чорних і червоних нігтях: фото

Нігті бувають не тільки красивими, але і страшними! Причинами тому можу служити різні ситуації. Дана стаття розповідає і показує самі страхітливі приклади манікюру.

Найстрашніші нігті в світі, фото

Манікюр, часом, це не тільки красиво, а навіть страшно! Особисті переконання, бажання виділитися в натовпі або які-небудь причини змушують людей перетворювати звичайний манікюр в жахливе видовище. Тим не менше, люди продовжують привертати до себе увагу різними способами. Один з них — відрощувати непристойно довгі нігті.

Ніякої користі від цього немає і навряд чи це взагалі практично, але публіці цікаво і вона навіть готова платити гроші за те, щоб поглянути на подібне видовище. Деякі унікальні люди навіть добилися того, щоб їх досягнення занесли до книги рекордів Гінеса. Їх недоглянуті, моторошні жовті нігті звисають і скручуються кільцями. Деякі просто носять руки в мішках, уберігаючи свій «скарб».

Крім окремих осіб по всьому світу, існує кілька цілком відомих людей, які вирішили відростити собі жахливо довгі нігті. Точні причини по яким вони це зробили не відомо, але багато хто вважає, що це найпростіший спосіб привернути до себе увагу.

Наприклад, співачка Кріс Волтон. Жінці вже сорок п'ять років і на даний момент вона вважається власницею самих довгих нігтів. Живе вона в США, в Лос-Анджелесі і багато знають лише її сценічний псевдонім — «Графиня». Саме вона змогла зафіксувати свій результат в книзі рекордів.

Фахівці даної книги змогли зафіксувати максимальну довжину нігтів Кріс — 91 сантиметр. Даний ніготь був вирощений на лівому великому пальці. Цікаво знати те, що якщо скласти всю довжину всіх її нігтів, то можна отримати відмітку більше, ніж в шість метрів.

Дивно, що причиною свого бажання відрощувати довгі нігті, співачка вважає величезне захоплення доглядом за ними. Щодня вона витрачає величезну кількість часу для того, щоб здійснювати гігієнічні процедури. Мінус таких нігтів вона бачить лише в тому, що вони вимагають величезну кількість бульбашок лаку. Тим не менш, жінка отримує величезне задоволення, коли люди звертають на них увагу і задають питання.

Кріс Волтон і її довгі нігті

Як зізналася сама Кріс, люди, які помічають її нігті не рідко вважають, що вона тримає в руках змій. Вона ж їх сприймає дуже позитивно і любить, коли оточуючі ставляться до її досягнень з часточкою гумору.

Ще одна дама, рекордсменка книги Гінеса — Лі Редмонд, так само має непристойно довгі нігті, довжина яких в сумі становить більше семи метрів. Дивно, але жінка примудряється не тільки стежити за собою, але і стежити за хворим старим чоловіком. Існує інформація, що за її нігті деякі цінителі з Японії вже встигли запропонувати ціну в сто тисяч доларів.

нігті Лі Редмонд

Страшні нігті на ногах, фото

На ряду з тим, що люди приводять в плачевний стан свої руки і нігті на них, вони примудряються лякати оточуючих своїм педикюром. Існує два способи зробити страшними нігті на ногах: не доглядати за ними зовсім, або відрощувати до непристойно великих розмірів. У підсумку, ноги набувають зовсім дикий і первісний вигляд, жовті та коричневі нігті ростуть і викривляють пальці.

Звичайно ж така особливість істотно знижує якість життя, обмежують ходьбу і рухи людини, не дозволяє носити красиве взуття, дряпають і просто викликають огиду.

Фотографії страшних нігтів на ногах у людей по всьому світу:

страшні нігті на ногах
страшні довгі нігті на ногах
страшні жіночі нігті на ногах
некрасиві нігті на ногах у жінок, страшні нігті

Страшні нігті на руках, фото

Зробити нігті страшними може кілька причин:

  • наявність захворювання, що вражає нігтьову пластину
  • травми пальців, які призводять до ураження і викривлення нігтьової пластини
  • вроджені проблеми пальців
  • нездатність або небажання доглядати за своїми нігтями і робити манікюр
  • спосіб привернути до себе уваги за коштами страшних нігтів

Кілька фото страшних нігтів на руках:

страшні, недоглянуті і хворі нігті
страшні нігті
страшні нігті у жінок

Страшні короткі нігті

Бути неприємними і некрасивими можуть як довгі, так і короткі нігті. Найчастіше до цього призводить або вроджені аномалії розвитку пальців, або особиста охайність і небажання доглядати за собою. Зробити нігтьову пластину короткої дуже просто — часте її обрізання «під корінь» вкорочує її з кожним разом і не дає можливість повноцінно рости.

недоглянуті короткі нігті
некрасиві короткі нігті
аномальний розвиток нігтів, некрасиві і страшні нігті

Страшні нарощені нігті, фото

Дуже часто трапляються такі ситуації, коли недосвідчені майстри манікюру і майстри-самоучки буквально знищують ніготь і роблять його огидно негарним. Вони накладають занадто велика кількість матеріалу або роблять це не рівномірно шматками. Деякі з них навіть роблять це навмисно з метою зафіксувати результат.

Яка б не була причина створення страшних нарощених нігтів, фотографії таких манікюр заполоняють інтернет і дивують всіх своїм зовнішнім виглядом.

страшні нарощені нігті в морському стилі
страшні нарощені нігті «черепашки»
страшні нігті, нарощені невмілим майстром
страшні довгі нігті, нарощені майстром
страшні нарощені об'ємні нігті
страшні нарощені нігті — 53 шару матеріалу

Довгі страшні нігті

Схоже, що ця тенденція відрощування довгих, некрасивих і страшних нігтів захопила весь світ. По всьому світу зустрічаються унікуми, які вирішують відростити собі не природно довгі нігті. Такі вчинки шокують суспільство навіть тоді, коли за такими нігтями навіть намагаються стежити і прикрашати їх.

Кілька фотографій людей, отрастивших собі страшні нігті:

страшні нігті у людей
страшні, жахливі нігті
страшні жіночі нігті
страшні нігті на руці

Страшний манікюр на нігтях

Крім того, що майстер манікюру може зіпсувати нігті, це цілком реально зробити самостійно в домашніх умовах, якщо не надавати особливого значення своєму зовнішньому вигляду.

страшні нігті, дуже коротка нігтьова пластина
страшний недоглянутий манікюр
страшний гострий манікюр

Страшні малюнки на нігтях

Є ще один спосіб перетворити свої нігті в «страшилку». Вони можуть цілком акуратними, доглянутими і чистими, але мати незвичайний моторошний малюнок. Часто такий манікюр роблять на «Хеллоуїн» або на якусь тематичну вечірку. Виконати красивий малюнок здатний тільки професійний майстер з навичками художника.

Фото страшного дизайну нігтів:

страшні нігті, дизайн
страшний манікюр, черепа
страшний манікюр, кров
страшний манікюр лаком
дизайн страшного манікюру

Страшні червоні нігті

страшні нігті з червоним кольором
страшні нігті червоного кольору «кігтики»
страшні червоні довгі нігті

Страшні чорні нігті

Тенденція створення некрасивого і страшного манікюру простежується і в класичному чорному кольорі. Це роблять або через незнання, або для того, щоб привернути увагу, створити певний настрій.

Фото некрасивого манікюру в чорному:

негарний чорний манікюр
страшні чорні нігті на руках і ногах

Відео: «найжахливіші види дизайну нігтів»