Довгі нарощені нігті: особливості, дизайн і приклади

Нарощування нігтів було придумано для того, щоб представниці слабкої статі змогли без проблем подовжувати свої нігтики і не переживати, що вони зламаються, досягнувши певного розміру. Багато жінок обмежуються невеликою довжиною, а деякі віддають перевагу досить довгі нарощені нігті. Які особливості в нарощуванні подовжених нагідок, якої форми може бути таке нарощування, і як красиво його оформити — давайте розберемося.

Особливості в нарощуванні

Довгі нігті здатні доставити жінці достатньо незручностей. Крім того, неправильно виконаний дизайн може виглядати неохайно. Тому нарощуючи довгі нігті, слід виконувати одне просте правило. Довжина вільного краю повинна бути менше або дорівнює довжині нігтьового ложа.

Але як виняток, збираючись на медійну зустріч, або в якості весільного манікюру, ви можете знехтувати цією пропорцією, і виконати нігті будь-якої довжини.

У світі навіть є люди з дуже довгими натуральними нігтями. Розмір найдовшою нігтьової пластини становить 130 див. Дане досягнення внесено в «Книгу рекордів Гіннеса».

Плюси і мінуси

Довгі нарощені нігті здатні створити неповторний образ, внести в нього родзинку, але і доставити власниці масу проблем.

Маючи дуже велику довжину нагідок, вам буде досить складно обслуговувати себе: мити голову, заправляти ліжко, надягати одяг. Крім того, ви не зможете працювати за комп'ютером, досить проблематично буде натискати на кнопки домофона або ліфта.

Але якщо у вас є помічниця по дому, то все це не завдасть вам великого клопоту. А викликати ліфт можна і за допомогою олівця, завалявся у вашій сумочці.

Як наростити нігті-стилети

Найпопулярніша форма для нарощування довгих нігтів — стилети. Це нігті, загострені на кінцях, нагадують однойменне жіноча зброя.

  • Щоб створити таку форму, спочатку потрібно зробити звичайну підготовку нігтьової пластини. Відсунути пушер кутикулу, ретельно прибрати птеригий, зрізати кутикулу, пройтися по нігтикам пилкою з невисокою абразивністю, обробити їх знежирювачем і нанести праймер.
  • Тепер час перейти до самого нарощування. Обробляємо пластину базовим гелем втирающими рухами, просушуємо в лампі і встановлюємо паперову форму, роблячи конус як можна більш вузьким.
  • Наносимо гель на форму. Тут можна використовувати і кольоровий матеріал і безбарвний. Все залежить від того дизайну, який ви плануєте зобразити. Одразу максимально формуємо форму нігтя, розтягуючи гель до загострення на формі. Шар потрібно добре просушити в лампі.
  • На нігтьову пластину наносимо камуфлює гель, ідеально виводячи «посмішку». Просушуємо в лампі.
  • Далі, вирівнюємо поверхню всього нарощеного нігтя прозорим гелем.
  • Опиливаем нігтик по всій поверхні, надаючи йому ідеальну форму. Знежирюємо поверхню, наносимо при необхідності малюнок. Покриваємо рідким фінішним гелем ніготь з обох сторін. Знову сушимо в лампі.
  • Зволожуємо кутикулу спеціальним засобом.

Гарні приклади

Не завжди довгі нарощені нігті виглядають презентабельно. Ось кілька вдалих прикладів, які можна повторити на своїх руках.

Френч на формі «стилет» з елементами ліпнини виглядає ніжно, відмінно підійде в якості весільного манікюру.

Довгі загострені нагідки у формі мигдалю з невеликою кількістю блискіток підійдуть в якості вечірнього дизайну.

Нігті-трубочки з дизайном у глибоких темних відтінках вина, прикрашені стразами в тон покриттю, також здатні прикрасити будь вечірній образ.

Для епатажних дам на світський захід можна вибрати і абсолютно нетривіальний манікюр.

Про те, як роблять нарощування нігтів форми "мигдаль", дивіться у наступному відео.