Китайський гороскоп на Новий 2020 рік за роками народження для чоловіків і жінок. Значення символу 2020 року Щура за гороскопом: опис

Східний гороскоп на 2020 рік Білого (Металевого) Щури.

Зміст

Якщо ви хоча б трохи знайомі з астрологією, то напевно знаєте, що у східній міфології кожному році захищає певну тварину. Наприклад, китайці вважають, що саме воно, а не знаки зодіаку впливає на думки і вчинки людей. Тому вони намагаються робити все, щоб повелитель прийшов року у всьому був ними задоволений.

Зважаючи на це, якщо ви хочете, щоб рік Білого Пацюка пройшов для вас добре, тоді постарайтеся максимально їй догодити. Обов'язково одягніть одяг білого або сріблястого кольору, накрийте стіл в основному м'ясними стравами і подбайте про правильне новорічному антуражі.

Символ 2020 року — Біла Металева Щур: значення за гороскопом

Як ви, напевно, вже зрозуміли символом 2020 року буде Щур. На відміну від своїх вогняних попередників вона має більш спокійним, але наполегливим характером, а це значить, що хоча б на час ми зможемо забути про політичні потрясіння, війни та фінансових кризах і спрямуємо свою увагу на добробут і успіх.

Звичайно, це не означає, що буквально з боєм курантів світ навколо нас стане зовсім іншим, але все ж Щур зробить так, щоб всі негаразди та неприємності за час її правління практично зникли. Всі ми знаємо, що Щур віддане, розумне, находчивое, життєстійка і спрямоване до мети істота. Ця риса буде притаманна і повелительці наступного року Білого Щура.

Саме тому, протягом усього 2020 року, вона буде робити все, щоб люди максимально рідко стикалися з природними катаклізмами та побутовими проблемами і долали всі невзгоду на шляху до мети. Ще однією позитивною рисою символу наступного року є цілеспрямованість, тому, якщо ви довгий час не вирішувалися поміняти місце роботи або почати нову справу, тоді обов'язково зробіть це у 2020 році.

Все, що ви почнете робити в рік Щура буде мати великий успіх і, що найголовніше, ви обов'язково подолаєте та доведете розпочате до кінця, і не зупинитися на півдорозі. Тому наступний рік буде прекрасним періодом для просування по кар'єрних сходах. Ваша працьовитість та ініціативність обов'язково будуть помічені начальством і, звичайно, будуть заохочені.

Зважаючи на це, якщо ви хочете отримати підвищення в посади, тоді з приходом 2020 року починайте працювати максимально інтенсивно і вдумливо. Щур плодюча, тому рік Білого Пацюка також буде вважатися сприятливим для романтичних знайомств, весіль і народження дітей. Як показує статистика шлюби, укладені у період, коли планетою керує стихія Металу, завжди виявляються дуже міцними.

Але врахуйте, що самим оптимальним часом для укладання шлюбних союзів буде перша половина року, тому якщо ви хочете прожити зі своєю другою половинкою до самої старості, тоді плануйте весілля в період з січня по серпень. Але все ж Металева Щур має й негативні риси, які на превеликий жаль, теж будуть впливати на наше життя. Так як їй властива зайва різкість і впертість, то іноді вона буде ставити людей в не дуже приємні ситуації, наслідки від яких досить тривалий час будуть псувати життя.

Зважаючи на це, буде краще, якщо ви будете намагатися уникати конфліктних ситуацій і робити все, щоб негатив, взагалі, не був присутній у вашому житті. Ще однією негативною рисою повелительки наступного року буде прямолінійність. З цієї причини іноді люди під її впливом будуть висловлювати один одному не дуже приємні речі. Правда і в цьому випадку буде проявлятися мудрість Щури, а це значить, що робити це вони будуть прямо в очі, уникаючи різних пліток і домислів.

Рік народження за китайським календарем: таблиця

Китайський календар: таблиця

У сучасній астрології існує два календаря, один більш звичний нам зодіакальний, і інший більш древній китайський або як його ще називають східний. З їх допомогою астрологи дізнаються яким буде цей рік для всіх людей на планеті.

І хоча обидва календаря мають 12 циклів, одна відмінність між ними все ж існує. Зодіакальний ділиться по місяцях, а по китайський років. Кожному окремому році відповідає певна тварина. Таких тварин існує 12, вони також, як і місяці, змінюють один одного по черзі. А це означає, що з Пацюком наступного разу ми зустрінемося лише через 11 років.

Східні мудреці вірили, що при народженні людина знаходить характер і звички того звіра в рік, владарювання якого він з'явився на світ. Саме тому, при складанні гороскопів, вони в першу чергу з'ясовували в який рік за китайським календарем він народився. Зараз, щоб дізнатися цю інформацію вже не потрібно вести будь-яких розрахунків. Можна заглянути в спеціальну таблицю та дізнатися яка тварина управляє вашими думками і вчинками.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Собаки

Жінки, народжені в рік Собаки в 2020 році за характером дуже схожі з володаркою цього року, з цієї причини весь час її правління вони будуть відчувати себе максимально щасливими і вільними. А це означає, що представники цього знаку можуть цілком спокійно будувати на 2020 рік самі грандіозні плани. Все, що вони не задумають, обов'язково втілиться в життя і, що найприємніше, принесе моральне і фінансове задоволення.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Собаки

Для чоловіків, народжених у рік Собаки, на відміну від жінок рік буде не дуже хорошим. Їм весь час доведеться боротися за виживання. Іноді перешкоди будуть виникати там, де, здавалося б, все повинно бути добре. Тому чоловікам, народженим в цей рік краще всього запастися терпінням і намагатися не пасувати перед труднощами.

Запам'ятайте, лише найсміливіших і напористих Металева Щур нагородить приємними бонусами. Ті ж представники сильної статі, які не зможуть впоратися зі своїми емоціями, будуть проводжати повелительку року повністю спустошені.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, народженої в рік Кабана (Свині)

Жінки, народженої в рік Свині, 2020 рік Білої Металевої Щури краще всього почати з аналізу того, що було зроблено. Так вона зможе уникнути неприємностей в майбутньому і закінчити розбиратися з тими проблемами, які виникли в кінці року, що минає. Зробити все це треба обов'язково в перший місяць 2020 року, так як всю іншу частину року їй доведеться допомагати своїм рідним і близьким.

Але не думайте, що Щур принесе представницям цього знаку одні проблеми. Найбільш витримані і працьовиті обов'язково отримають бонус у вигляді міцного здоров'я, любові близьких і хорошої зарплати.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Кабана (Свині)

У разі, якщо ви хочете, щоб рік Металевої Щури пройшов для вас більш комфортно, тоді намагайтеся не вплутуватися в різні авантюри і завжди доводите розпочату справу до кінця.

У всьому іншому все буде добре.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Щура

Китайський гороскоп для Щура

Жінки, народжені в рік Пацюка, до 2020 року можуть зіткнутися з масою проблем. У них почнуться труднощі на роботі, вдома, їх перестануть розуміти рідні та друзі. З цієї причини в перші три місяці нового року вони будуть знаходитися в досить поганому моральному стані.

Ближче до середини року життя Щурів стане спокійною, вони зможуть відновити свої сили і покращать своє життя. Але на превеликий жаль, зробити це вдасться не всім. Домогтися позитивних змін у житті зможуть тільки ті дами, які будуть робити все швидко та напористо.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Щура

Зірки будуть розташовані таким чином, що всі починання все одно закінчиться крахом. Тому навіть, якщо у вас з'являться якісь бізнес-ідеї, буде краще, якщо ви трохи почекаєте з їх втіленням.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Бика

Китайський гороскоп для Бика

Щур спробує заспокоїти жінок і дівчат, що народилися в рік, коли планетою, керувала це тварина. З цієї причини представницям цього знаку доведеться прикладати дуже багато зусиль, щоб довести повелительці 2020, що вони готові підкорятися її правилами. Якщо жінкам Бикам вдасться це зробити, то в кінці року їх чекатимуть приємні сюрпризи. Вони зможуть поліпшити свій фінансовий стан, знайти кращу роботу або зустріти свою другу половинку. Найприємніше, що всі ці позитивні зміни будуть відбуватися на тлі досить сильного морального і фізичного підйому.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Бика

Чоловіки Бики досить закриті особистості, які не дуже люблять показувати стороннім свої слабкості. З цієї причини багато людей вважають їх дуже злими. У 2020 повелителька року почне чинити на них свій вплив, і вони стануть робити вчинки, які раніше здавалися їм неприйнятними.

Для багатьох з них рік Білого Пацюка стане переломним, і ті з них хто зможе впоратися зі своїми емоціями, зможуть отримати бонус у вигляді підвищення зарплати або великого виграшу. Ті ж Бики, які не зможуть впустити Щура в свою душу, зустрінуть 2020 рік емоційно виснаженими.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Тигра

Китайський гороскоп для Тигра

Дами, які народилися в рік, коли володарем планети був цей примхливий звір у 2020 стануть спокійнішими і поступливими, і це дозволить їм помітити, що вони не завжди все роблять правильно. Таке положення справ позитивно позначиться на сімейних відносинах, які в 2019 були не дуже хорошими.

А це означає, що самим деспотичним Тигрицям вдасться довести своїм рідним, що і в їх серці живе доброта, любов і співчуття. Крім цього, представниці цього знака в рік Щура зможуть, взагалі, забути про проблеми зі здоров'ям. Навіть, якщо до них і буде чіплятися як-то хвороба, справлятися з нею вони будуть дуже швидко.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Тигра

Чоловік Тигр в 2020 році весь час буде перебувати на вершині. Так, іноді у нього будуть виникати якісь проблеми, але шкоди особливого наносити вони йому не будуть так, як вирішувати їх він буде блискавично. Все це дозволить Тигру заслужити повагу колег і обожнювання прекрасної статі. Саме тому у самотніх представників цього знака як раз у рік Білого Пацюка з'явиться можливість зустріти свою любов і завести міцну сім'ю.

Китайський гороскоп на 2020год для жінки, які народилися в рік Кролика (Кота)

Китайський гороскоп для Кролика

Головною проблемою жінок, народжених у рік Кота буде здоров'я. Так вже вийшло, але саме в 2020 році до них чіпляються різні хвороби. Тому весь час поки планета перебуватиме під впливом Щури їм треба буде дуже уважно ставитися до свого організму. У всіх інших сферах життя Кролиць чекає тиша та благодать.

Їх буде хвалити начальник, будуть радувати діти і носити на руках чоловік. Правда, ви повинні враховувати, що для того, щоб ваше життя і надалі була такою, вам вже наприкінці 2020 року треба почати будувати плани на майбутнє і спробувати хоча б щось із задуманого втілити в життя.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Кролика (Кота)

Для чоловіків Котів 2020 буде дуже продуктивним. Поліпшити своє життя зможуть навіть ті представники сильної статі, які до цього перебували в тіні. Але для цього вони повинні ставити перед собою чіткі цілі і намагатися максимально швидко досягати бажаного. У разі, якщо Кролик не буде цього робити, то напевно впаде в депресію, з якої не вийде до кінця року.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Дракона

Китайський гороскоп для Дракона

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Дракона

Дракон і Щур чудово порозуміються між собою, а це означає, що для чоловіків цього знака 2020 рік пройде максимально добре. Вони зможуть поліпшити свій фінансовий стан і втілити в життя те, про що давно мріяли. Але робити це краще всього в першій половині року. У цьому випадку зірки зможуть посприяти тому, щоб всі починання максимально швидко почали приносити плоди.

А от починаючи з вересня, Дракони мають більше прислухатися до своєї інтуїції. З цього періоду у них почнуть з'являтися досить привабливі пропозиції і їм треба буде вирішувати, які з них принесуть користь, а які зможуть тільки нашкодити.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Змії

Китайський гороскоп для Змії

Так вже вийшло, але Щур не дуже любить Змію, тому, щоб заслужити її прихильність, останній треба буде добряче попрацювати. Але все ж всі ці складнощі в спілкуванні можна прибрати, якщо Змія зможе забути про свою природній хитрості і постарається у всьому і завжди виявляти дружелюбність і мудрість. У випадку, якщо вам вдасться повністю позбутися негативних рис свого характеру, Пацюк подарує вам багато приємних сюрпризів.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Змії

Чоловіки Змії весь 2020 будуть сповнені енергії. Вона не буде давати їм спокою ні вдень і вночі, тим самим змушуючи їх весь час перебувати в русі. Найцікавіше, що надмірне бажання щось робити, не буде впливати ні на моральному, ні на фізичному стані представників цього знака.

Навіть в кінці довгого і важкого робочого дня вони все одно будуть залишатися бадьорими і повними сил. Правда, із-за постійної зайнятості, Змії не зможуть дозволити собі відпустку в 2020, але це маленька незручність з лишком компенсується хорошими заробітками і увагою і турботою близьких.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Коня

Китайський гороскоп для Коня

Для жінок, що з'явилися на світ у рік Коня, 2020 рік буде позитивним у всіх сферах життя. Їм буде удача у всьому, починаючи з фінансів і, закінчуючи сімейними відносинами. Більш того, фортуна буде настільки прихильною до Коня, що вона зможе розбагатіти там, де решта будуть нести збитки.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого у рік Коня

Рік Білого Пацюка подарує чоловікові Коні дуже багато корисних зустрічей. У цей період йому будуть зустрічатися виключно корисні люди, які в подальшому зможуть допомогти йому розібратися з багатьма проблемами. Але, якщо ви хочете прожити 2020 рік максимально комфортно, то ви не повинні розраховувати на те, що вашу роботу будуть робити за вас сторонні люди.

Буде краще, якщо у всіх життєвих ситуаціях ви будете розраховувати виключно на себе. І саме тому, буде краще, якщо ви спочатку будете реально оцінювати свої можливості і тільки після цього братися за щось нове.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Кози (Вівці)

Китайський гороскоп для Кози

Початок року для представниць цього знака буде легким, тому деякі дами розслабляться і будуть просто плисти за течією. Але така поведінка принесе не дуже хороші плоди. Приблизно в середині 2020 року у жінок Кіз можуть початися проблеми з роботою, фінансами і здоров'ям. Зважаючи на це, якщо ви хочете уникнути всіх цих неприємностей, тоді покажіть Щура, що ви готові боротися за своє щастя.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Кози (Вівці)

Чоловіки Вівці в 2020 будуть постійно перебувати у вирі якихось подій. Одні з них приємні, інші будуть приносити лише злість і розчарування. Отже, буде краще, якщо представники цього знаку активізують весь свій емоційний ресурс і будуть намагатися не брати близько до серця погані новини. У разі, якщо вони цього не зроблять, то це обов'язково позначиться на їхньому здоров'ї, і тоді їм треба буде боротися ще й з хворобами.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Мавпи

Китайський гороскоп для Мавпи

Як правило, жінки цього знаку дуже ексцентричні і непосидючі. На превеликий жаль, саме ці риси людського характеру не подобаються спокійною і цілеспрямованої Щура. Тому всі Мавпи без винятку в 2020 році повинні намагатися тримати свій буйний характер під контролем. У разі, якщо вони будуть продовжувати жити так, як раніше, то повелителька року спробує їх покарати.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого у рік Мавпи

У рік Білого Пацюка Мавпи зможу дуже добре підвищити свій авторитет. Володарка року вплине на них дуже благотворно, і у них з'явиться величезне бажання досягати нових висот. Висока продуктивність праці дозволить їм вибитися в лідери і дуже добре поліпшити добробут своєї сім'ї.

Єдине, до чого повинні обережно ставитися Мавпи — це поради сторонніх людей. Якщо вони не зможуть розібратися, що перед ними знаходиться недоброзичливець, то напевно постраждають.

Китайський гороскоп на 2020 рік для жінки, які народилися в рік Півня

Китайський гороскоп для Півня

Жінки, народжені в цей рік, мають досить складний характер. При всій своїй впевненості і працездатності, у них чомусь не виходить доводити розпочаті справи до кінця. Щур спробує виправити таке положення справ і посприяє тому, щоб у таких людей крім харизми з'явилося ще наполегливість і терпіння. Завдяки цьому, вони зможуть вперше в житті досягти нових висот і зроблять це ще в першій половині 2020 року.

Китайський гороскоп на 2020 рік для чоловіка, народженого в рік Півня

Як ви вже, напевно, зрозуміли Металева Щур буде допомагати виключно добрим і працьовитим людям, тому, якщо ви хочете в 2020 отримати приємні бонуси, тоді налаштуйтеся на те, що вам треба буде багато працювати. Взагалі, цей рік для всіх Півнів буде дуже хорошим у плані кар'єрного росту.

Найзавзятіші з них зможуть зробити в 2020 досить хороший ривок і домогтися дуже вигідного підвищення. Правда, астрологи рекомендують чоловікам цього знака не перестаратися з роботою. У разі, якщо вони будуть мало відпочивати, то у них можуть з'явитися проблеми зі здоров'ям.

Відео: Сумісність Знаків Зодіаку за роками народження