Характеристика жінок Водоліїв-Щурів

Поєднання знаків Водолія і Щури дає особистості здатність на великі жертви заради рідних. Такі знаки здатні відмовлятися від заздалегідь намічених планів і своїх амбіцій, якщо вони можуть перешкодити людським стосункам та дружбі. Водолії-Щури дуже загадкові і оригінальні люди, заряджають оптимізмом усіх навколо себе. Ніхто не зможе довести їм, що у світі є багато зла. З ними приємно спілкуватися, тому що вони найчастіше веселі і люблять життя. Дружба з даними знаками також буде легким і безхмарним.

Народжені під знаками Водолія і Щури мають філософський склад розуму, безліч різноманітних інтересів, а також гідний інтелект. Завжди знаходять велику кількість приятелів, люблять перебувати в галасливих компаніях і здатні відчувати себе затишно в будь-якій ситуації.

Характеристика і гороскоп

Жінки, народжені під знаками Щури і Водолія енергійні, товариські дами, які можуть створювати легку атмосферу. Спілкуватися з ними досить цікаво, але іноді дівчата бувають чварними і нервовими. Подібна якість часто створює складні ситуації, в яких представниці слабкої статі можуть втратити справжніх друзів. Пацюк-Водолій не стане боятися труднощів, здатна досягти багато чого, якщо забажає. Але для того щоб вона змогла підкорити всі вершини, потрібна хороша мотивація. Такі дівчата є яскравими, як з фізичної точки зору, так і з психологічної. Але не завжди їм до вподоби ця риса характеру.

Щури-Водолії схильні бути вольовими і рішучими, відкривати нові горизонти і не боятися перешкод. Цілеспрямованість дозволяє їм досягати поставлені цілі і втілювати в життя безліч планів. Гострий розум, красномовство і практичність змушують чоловіків боротися за серця таких жінок. Ще одним головним плюсом їх характеру є дисциплінованість, тому вони з легкістю можуть домогтися комфорту і благополуччя в житті. Вміють дружити, завжди оточені надійними людьми, але найчастіше не цінують прихильність до них.

Позитивні, цікаві і допитливі особистості, народжені під цими знаками, завжди створюють легку і невимушену обстановку, є активістами компанії і досить рідко бувають у поганому настрої. Але якщо дівчина чимось роздратована, вона стане дійсно нестерпним.

Труднощі і навіть найбільші проблеми не зможуть налякати амбітних жінок. Вони обов'язково досягнуть висот у сферах, де необхідні чіткі дії, сильний характер і завзятість.

Любов і відносини

Водолії-Щури досить складно розкриваються емоційно. Їм подобається мріяти про незвичайну закоханості, тому в ранньому віці часто оточують коханого містичним ореолом, який не завжди відповідає дійсності. Идеализирование обранця тягне за собою розчарування в людях і відмова від любові. Багато представниць знака можуть ховати під величезним шаром льоду внутрішню ніжність і вразливість, здаватися жорстокими, усунутими і цинічними. Іноді перегинають палицю і намагаються бути неприємними.

Такі дівчата є влюбчивыми натурами, швидко захоплюються гідними чоловіками, завжди здатні знайти об'єкт обожнювання. Часто змінюють настрій – можуть бути безтурботними і веселими, то меланхолійними. Такі перепади дивують молодих людей.

Пацюк-Водолій може втратити коханого з-за того, що вона не вміє бути м'якою і стабільною в настрої.

Якщо Водолій-Щур справді полюбить чоловіка, то не стане звертати увагу на національність, релігію або громадську думку. Важливо пам'ятати про те, що їй необхідна свобода. Чутлива, жіночна і палка, але якщо хлопець розчарує даму, палкість зникає в мить ока. Якщо ж далі він постарається відновити відносини і зробити так, щоб дівчина подивилася на нього інакше, може зробити все для того, щоб допомогти йому в цьому.

Кар'єра

Жінки, народжені під цими знаками, мають велику силу волі, вміння багато працювати, дисциплінованість і цілеспрямованість. Все це допомагає їм зробити гідну кар'єру, якій може позаздрити кожен. Серед Щурів-Водоліїв часто можна зустріти представниць слабкої статі, які займають кращі позиції в кар'єрі. Фінансове благополуччя знак заслуговує, тому що досить рідко отримує що-небудь, не докладаючи для цього ніяких зусиль. Праця дозволяє дівчатам досягти всього, чого вони бажають.

Завдяки хорошій взаємодії з іншими людьми, така дама здатна легко порозумітися з колегами і навіть згуртувати колектив власними силами. Є непоганим начальником, так як добре ставиться до підлеглих. Вони ніколи не побачать в характері жінки такої риси, як деспотичність. Але якщо «сісти на шию», Пацюк-Водолій може показати свій непростий характер і дати зрозуміти, що гарне ставлення буде лише в тому випадку, якщо до неї будуть ставитися відповідно.

Сім'я і шлюб

Сімейні відносини з Пацюком-Водолієм будуть міцними, надійними і спокійними завдяки тому, що даний знак зодіаку вміє взаємодіяти з людьми, будувати справжню дружбу і цінувати людей, які знаходяться поруч. Також вони добре будують довірчі відносини з близькими людьми. Часто Щур-Водолій вступає в шлюб рано, але такі шлюби не завжди є міцними. Шлюби, укладені в більш зрілому віці, приносять щастя і спокійне життя. Саме тому розумні жінки спочатку досягають якихось висот, а потім вибирають супутника життя.

Пацюк-Водолій вибере надійного, розумного чоловіка, який точно знає, чого хоче. Також вона зв'яже себе узами шлюбу лише з тим, хто здатний витримати її вибуховий характер. Якщо дівчина полюбить, вона буде піклуватися про юнака і постарається зробити все для того, щоб він виправдав її очікування.

Найбільш вагомим недоліком є мінливий настрій, здатне викликати здивування в оточуючих, особливо у близьких людей. Іноді коханому досить важко пристосовуватися до несподіваних змін настрою, що є великим мінусом для відносин. Багато хто не може зрозуміти, чим саме викликана зміна.

Рекомендації і сумісність

Жінки Водолії-Щури непостійні, що заважає будувати стабільні, міцні відносини, в яких партнер чітко знає, що буде далі. Буде краще, якщо дівчина, народжена під цими знаками, не стане виходити заміж рано, так як для початку вона повинна усвідомити особливості свого мінливого характеру і поведінки. Їй необхідно намагатися стримувати яскраві емоції, ставитися до недоліків характеру інших людей більше терпляче. Важливо вирішити проблему відразу, а не коли терпіння починає закінчуватися.

Хороша сумісність у жінок Щурів-Водоліїв з Вагами, Левами, Рибами, Стрільцями і Близнюками. Не варто пробувати відносини з Тільцями і Скорпіонами, так як вони можуть закінчитися плачевно. Також для хорошої спільного життя Щура-Водолію підійдуть люди, народжені в рік Бика, Дракона і Мавпи.

Про те, який дружиною буде жінка-Водолій, дивіться у наступному відео.