Ваги, народжені в рік Дракона: характеристика і сумісність

Ваги-Дракон по своїй суті оригінал. Представник двох суміщених знаків західного і східного гороскопів може одночасно проявляти гнучкість і не здавати позицій щодо задоволення своїх егоїстичних потреб, бути наполегливим і помірним, виявляти марнославство і залишатися добродушним, зберігати спокій при впертості. Ні чоловіком, ні жінкою, народжені в рік Дракона під сузір'ям Ваги, точно не стане нудно.

Загальна характеристика

У культурі Дракон є втіленням чогось дуже енергетично насиченого і одночасно має містичний ореол. У цьому істоту сплітається ідеалізм і себелюбство. Його вчинки іноді здаються абсурдними. У поєднанні зі знаком Терезів, людина, народжена у рік Дракона, набуває почуття внутрішньої рівноваги. Дракони надають велике значення різних символів, ідей і фантазій. У чомусь вони живуть у тому світі, який самі і створили в своїй свідомості. Це ж характерно і для Ваг.

Повітряний знак «остуджує» гаряче прагнення Дракона до сильної енергії і робить його більш зрозумілим для людей, що знаходяться поруч. Тим не менше серед Терезів-Драконів рідше можна зустріти людей, технічних, захоплених науковими дослідженнями, ніж тих, хто витає в хмарах власних фантазій, випускаючи їх на те чи інше мистецтво — акторська, письменницька, музичне.

Серед позитивних рис Ваг, народжених у рік Дракона, можна виділити наступне:

 • вони сміливі і рішучі;
 • уміють зберігати врівноваженість;
 • точно знають, чого хочуть від життя і рухаються в заданому напрямку;
 • вміють бути дипломатичними і безконфліктними;
 • їх цікавить нове, вони готові впроваджувати такі речі у власне життя;
 • домагаються свого наполегливо і розсудливо;
 • інтелігентні.

Негативних сторін характеру у таких людей теж вистачає:

 • вони егоцентричні і вперті;
 • бувають мстивими і злопамятными;
 • пихаті і надмірно честолюбні;
 • потайливі;
 • додають занадто велике значення матеріальній стороні життя.

Загадковість Ваг-Драконів часто робить їх центром уваги оточуючих, хоча представники цього знака не прагнуть привернути до себе увагу. Схильні вести відокремлений спосіб життя, але це вдається не завжди. Самі в чуже життя не лізуть, але їх добросердечність призводить до того, що до них часто приходять за допомогою.

Це іноді ставить таких людей в незручне становище, але відмовити в проханні їм складно.

Позитивні і негативні риси характеру чоловіків

Чоловік Терези-Дракон — вельми цікавий тип. Він завжди нов для тих, хто його оточує. Одночасно самовпевнений і не напускає на себе зайву важливість при спілкуванні. Здатний на великодушність і чуйність. Не терпить лицемірства. Сам ніколи не буде брехати. Йому простіше промовчати, ніж сказати неправду. Схильний довіряти людям, але наївним його не назвеш. Відмінно відчуває людей, розуміє мотиви їх вчинків, але висновки про них робить без слів і не показує свій обізнаності на чужий рахунок.

Завдяки великої внутрішньої енергії така людина може довго і плідно працювати. При цьому фортуна не обходить його стороною. Багато чого в житті він отримує завдяки везінню. Ваги привносять в характер такого хлопця здатність зберігати душевну рівновагу.

Драконівські вдачу при цьому іноді дає про себе знати, змушуючи такої людини проявляти імпульсивність і гарячкувати.

Ваги чоловіки-Дракони виділяються своїми інтелігентними манерами. У них явно відчувається почуття прекрасного. Такі люди звертають увагу на дрібниці і прагнуть до досконалості. Серед астрологів вважається розхожим думкою, що Дракон-Ваги являє собою гармонійне поєднання м'яких і пристрасної натури. Такі чоловіки здатні домогтися створення порядку та справедливості. Вміють «розрулити» конфлікти, досягаючи нормальних відносин у колективі. Дракон пробуджує в них лідерські риси. Іноді таким чоловікам доводиться діяти жорстко.

Причому вгадати, яким буде наступний вчинок такої людини, можуть лише самі близькі, які багато разів звертали увагу на готовність до рішучого кроку, приховане маскою холодності. Серед негативних рис такого чоловіка можна відзначити похмурість і безтактність, які він може проявляти, коли в нього поганий настрій.

Що потрібно знати про жінок?

Від природи дівчина Ваги-Дракон впевнена у своїх вчинках, стійко переносить удари долі і володіє завидною силою характеру. Оптимісткою залишиться навіть в непростій життєвій ситуації. Така жінка завжди тверезо оцінює події, зосереджується на найважливішому і вміє домогтися щастя. Ваги-Дракон — авантюристка по натурі. Їй весь час потрібно кудись йти, їхати і плисти, пізнаючи великий світ, який вона ще не встигла дізнатися. Можливості для таких подорожей у неї зазвичай маються.

Така жінка в курсі масштабів своєї сили, але це не робить її зарозумілою. Вона швидше скромна і врівноважена, ніж заслуговує прихильність людей, що оточують її. Жінка Терези-Дракон відрізняється зовнішньою привабливістю. Вона граціозна, у неї величні манери. За всім цим криється неабияка наполегливість і енергія, подаровані їй Драконом.

Працьовитості, допитливості цієї дами, а також здатності переконувати можна позаздрити.

У неї на все є власна думка. Вона не дозволить кому-то вторгатися в особистий простір. Завдяки аналітичному мисленню досягає висот на будь-якому терені, не дозволяючи собі відступати перед будь-якими перешкодами. Особливістю жінки Терези-Дракон є здатність приносити себе в жертву заради інших людей, будь то чоловік, діти, батьки або просто близькі люди. Такі дами чуйні на похвалу і розіб'ються вщент, щоб зробити комусь добре. Така поведінка зручно для оточуючих, а для самого знака це скоріше недолік, так як в турботах про інших його представниця забуває про себе.

Дружба

В дружбі Ваги-Дракони досить вибагливі, хоча коло спілкування у них досить великий. Їх добра енергія притягує людей. У Вагах-Драконах інші відчувають надійне плече.

У складних ситуаціях, коли від рішення проблеми відступляться все, Дракон буде продовжувати боротися з обставинами заради одного і вийде з ситуації з гідністю.

Сім'я і відносини

Якщо говорити про чоловіка Ваги, який народився в рік Дракона, стосунки з жінками знаходять його самі. Він до цього практично не докладає зусиль, зате сам привертає увагу дам. Зацікавити його може жінка, яка проявить свій інтелект і виявить глибину свого внутрішнього світу. У розумінні Ваг претендентка на роль дружини повинна відрізнятися передбачуваністю у вчинках, бути людиною відкритим і знають толк в господарських справах.

Будучи егоїстом по натурі, такий чоловік буде чекати емоційності від жінки, зате сам зможе відповісти не пожежею пристрасті, а лише теплом. З ним поруч залишиться лише та представниця прекрасної статі, яка готова задовольнитися такою реакцією. Хоча союз з чоловіком Ваги-Драконом виявляється міцним. Немає нічого надійніше любові такої людини. Він зможе підтримувати дружину десятками років, залишаючись і в ліжку відмінним партнером. Для постійної пристрасті йому потрібно незатихающий інтерес до особистості жінки.

Шлюб для нього — очікувана подія. Але занадто рано обзаводитися сім'єю він не схильний. Досягнувши певної зрілості, такий чоловік може поєднати в собі і любов, і тверезий розрахунок, що тільки скріплює міцність сімейних відносин. В будинку Ваг-Дракона буде спокійно і радісно. Дружині не доведеться турбуватися про те, що, втомившись від сімейного побуту, чоловік відправиться шукати пригод на стороні. Така людина буде хоч і своєрідним, трохи відстороненим, але відповідальним і турботливим батьком.

Жінка Терези-Дракон у відносинах з протилежною статтю відрізняється прямолінійністю. Якщо їй сподобався хлопець, вона не стане ходити навколо, а дізнається ім'я та адресу. Думка про те, що їй можуть дати від воріт поворот в цей момент таку панночку не відвідує. Та й важко відмовити привабливою і напористою особи. Сама вона дуже прискіпливо вибирає кандидатів у залицяльники. Швидкоплинні стосунки її не цікавлять. Якщо їй хтось всерйоз сподобався, вона буде націлена на тривалий роман, бажано з продовженням в Загсі.

Якщо молода людина витримав першу перевірку і отримав схвалення, Ваги-Дракон перейде в активну фазу бойових дій по завоюванню права на щастя. У стосунках з коханою людиною її цікавить офіційний шлюб. Проживання під одним дахом без штампа в паспорті, що розтяглося на роки, її не влаштовує. Невипадково така дама цілком резонно бере ініціативу по розкручуванню любовних подій в свої руки.

У заміжжі Ваги-Дракон дуже серйозно відноситься до домашніх обов'язків і створення саме такої атмосфери, яка, на її думку, повинна панувати в колі сім'ї. Щоб забезпечити своїх дітей матеріально, дама береться за будь-яку роботу, хоча і від членів сім'ї зажадає взяти на себе певні обов'язки і чітко їх виконувати.

Ця жінка не залишить без уваги турботи чоловіка в його роботі, даючи час від часу слушні поради.

Кар'єра

Ваги чоловіки-Дракон можуть знайти собі застосування практично в будь-якій сфері. Такої людини можна зустріти і серед священнослужителів, і серед власників ринків, і в творчому середовищі. Вони не будуть бовтатися на третіх ролях, а завжди стануть пробиватися вперед, не помічаючи недоброзичливців. До будь-якої справи представники цього знака підходять з креативом, знаходять нестандартні, іноді ризиковані шляхи виходу з положення.

Такі хлопці годяться на роль начальника. Без зарозумілості і пафосу вони керують колективом, зберігаючи в ньому здорову творчу атмосферу. При цьому нікому не прийде в голову обурюватися з приводу того, що вони правлять залізною рукою. Сувора дисципліна — один із принципів такого керівника. На керівній ниві Терезам-Дракону допомагає його здатність переконливо говорити, залучаючи союзників на свою сторону. Чоловіка чітко прораховують свої ходи, заздалегідь можуть оцінити успішність підприємства, тому навіть у молодості здатні забезпечити собі стабільний дохід.

З жінки Дракона-Ваги виходить чудовий виконавець, незалежно від того, в якій сфері вона працює. Привертати до себе увагу начальства і колег по цеху вона не любить. Багато завдання вирішує без особливої напруги (на відміну від інших співробітників). Уповільнити просування по службовій драбині здатний лише неспокійний норов такої жінки. Всьому виною її авантюристичні нахили.

Якщо з керівництвом почалися проблеми, виходом може стати рішення самій зайняти таке крісло.

Сумісність

Найкраще Ваги-Дракони відчують себе в союзі з Близнюками, народжені в рік Пацюка або Мавпи, зі Стрільцями та Водоліями, що з'явилися на світ у рік Пацюка або Півня, з Левами (Змія або Щур). Не буде дружби, добрих ділових відношень і любові з Овнами, Раками і Козерогами — Котом і Собакою по року народження. Буйвол-Рак для Терезів-Дракона теж поганий союзник.

Детальніше про знак зодіаку Терези ви дізнаєтесь із наступного відео.