Чоловік Водолій-Дракон: характер і сумісність в любові

Деколи, навіть знаючи людини протягом довгих років, він як і раніше залишається для нас загадковою і непередбачуваною. Ці слова можна сміливо віднести до чоловіка Водолія-Дракону. Щоб краще розібратися в його таємничої особистості, загляньте в гороскоп. Можливо, знання, отримані від астрологів, допоможуть підібрати ключ до цієї справді неординарною натурі.

Вивчаючи особистість такого чоловіка відразу з точки зору східного і західного гороскопу, ви зможете скласти найбільш повне уявлення про нього. Це особливості характеру, життєві установки, поведінка в любовних відносинах. Отже, спробуємо дізнатися, що говорять зірки про людину з такими гороскопическими даними.

Особливості

Чоловік Водолій-Дракон – досить цікаве поєднання. Таких людей можна назвати не просто великими оригіналами, але також вони несуть в собі містичні здатності, що дозволяє їм передбачати багато речей у своєму житті та житті оточуючих. Звичайно, це можливо лише за умови, що хлопець буде розвивати у собі набуті здібності. Як правило, чоловіки менш схильні до всього таємничого і магічного, а тому просто не надають значення свого «шостого почуття».

Це непростий тип чоловіків, який жінка здатна розгадувати все життя, якщо, звичайно, зможе його утримати поруч з собою. Адже «гримуча суміш» Водолія і Дракона – це, насамперед, волелюбні бунтарі, які не чужі самопізнання і творчим пошукам, і вони не особливо прагнуть обмежувати себе якимись зв'язками і умовностями. Тепер розглянемо плюси і мінуси цих чоловіків.

Позитивні сторони

Як вже говорилося вище, творчий і духовний потенціал Водолія-Дракона вельми великий. У пошуках себе така людина здатна вибирати незвичайні професії і несподівані заняття. З таким хлопцем вам точно не доведеться нудьгувати – така його невгамовна натура. Найчастіше він привітний господар і завжди знайде час для спілкування з цікавими йому людьми, особливо якщо це такі непересічні особистості, готові експериментувати і дивувати.

Водолій-Дракон не може продуктивно займатися справою, що не викликає у нього щирий інтерес. Цей хлопець прагне знайти заняття по душі. Вдалим вибором стають творчі професії, наука, викладання, так як вони дуже люблять говорити і переконувати кого-небудь. При наявності цього самого інтересу людина здатна досягти найбільших висот у своїй справі, випереджати свій час і вражати новаторським підходом. Ось тільки сучасники не завжди можуть зрозуміти і оцінити «мистецтво майбутнього».

Лідерські якості представника цього знака і роки дозволяють йому вести людей за собою. Створити приємне враження і запалити кого-небудь ідеєю не складе для Водолія-Дракона великої праці.

При всій яскравості і активності Дракони, народжені під знаком Водолія, наділені здатністю до самоаналізу і самокритики. Саме така якість вони запозичили у протегує зодіаку. Це означає, що вони не настільки самовпевнені у спілкуванні, як інші Дракони, і відчувають межу своїх можливостей. Навіть якщо цього людини «занесе на повороті», він здатний вчасно поглянути на себе тверезим поглядом і стримати запал.

Негативні сторони

Мрійливий Водолій-Дракон часом витає в хмарах і не може прагматично планувати своє життя. У гонитві за новими емоціями та адреналіном він легко вплутується в авантюри. З-за цього цікаві задумки нерідко залишаються нереалізованими, чому чоловік по-справжньому страждає. Краще, щоб поряд з ним була терпляча жінка, яка здатна м'яко і ненав'язливо направити енергію свого партнера в потрібне русло. Приручити волелюбного одного, звичайно, не просто, але можливо, правда, для цього доведеться запастися незвичайним терпінням.

Нестабільний характер Водолія-Дракона часом штовхає його з крайнощів в крайнощі. То він відчуває себе «на коні» і готовий підкорити нові горизонти, то впадає в депресію і займається самоїдством. У крайніх випадках хлопець замикається і не йде на контакт, стає агресивним до оточуючих і прагне до самотності.

Взагалі, відкладати справи на завтра – досить типова звичка для Дракона-Водолія. Це стає перешкодою на шляху втілення амбітних планів, найчастіше ідеї залишаються тільки «на папері».

Часто такий чоловік не може прислухатися до чужої думки, охоплений своєю ідеєю і впевнений у її спроможності. Навчитися прислухатися дуже корисно для них, але ось переконати це зробити не кожному під силу.

Любовні стосунки

Говорячи про романтичні стосунки, варто відзначити тягу цього типажу до різноманітності. На жаль, вона виявляється навіть у шлюбі і може вилитися в банальну невірність. Притому що Водолій-Дракон здатний умовити свою супутницю на різноманітні експерименти на подружнім ложі, цей ласолюб завжди тягнеться до інших жінок, виявляє до них інтерес і робить знаки уваги. Як вже говорилося, сім'ю заводити не поспішає, відтягуючи цей момент як можна далі. Зважиться на дітей такому чоловікові теж непросто, адже це додаткові складності.

Піддавшись чарам кохання, Водолій-Дракон може швидко зробити пропозицію. На жаль, часто людина сприймає шлюб як можливість мати прибраний дім, ситний обід і регулярну інтимне життя. У любовних утіхах ця людина активна і пристрасний.

Сумісність

Жінки, що народилися в рік Мавпи, Щури, Півня, Тигра, Змії, мають непогані перспективи стати «половинкою» описуваного нами чоловіки. Середню ступінь уживчивости астрологи пророкують союзу з жінкою Драконом, Биком, Кроликом і Конем. Їм варто бути обережніше з дамами — представницями року Собаки, Кози й Свині.

Якщо говорити про шлюбних союзах з точки зору західного гороскопу, то вдалою партією для Водолія-Дракона буде жінка, народжена під знаком зодіаку Риби, Водолій, Стрілець або Близнюки. Непоганим може стати його союз з Левом, Дівою, Скорпіоном, Тельцем і Козерогом. Не радять зірки укладати шлюби з жінкою Рак, Вагами, Овном.

Відомі представники

Типовий представник описуваного нами людини – Едуард Мане. Це прославлений художник, заклав основи імпресіонізму. Не дивно, що при таких астрологічних характеристиках він примудрився подати на картинах Венеру в образі горили, а селянки зображувалися оголеними. Бунтар від мистецтва не боявся братися за відверті сюжети і шукав нові форми.

Еммануїл Сведенборг – психолог, містик, теософ і провидець. В юності молодий чоловік залицявся до дівчини, яка не прийняла його знаків уваги. Розчарувавшись у жінок, він більше не прагнув зв'язати себе узами Гіменея і уславився еротоманом. Ставлячи досліди як натураліст і будучи відомою людиною в наукових колах, він проводив спіритичні сеанси, пророкував майбутнє.

картина Едуарда Мане
Еммануїл Сведенборг

При всій складності і суперечливості чоловік Водолій-Дракон, безсумнівно, внесе в життя будь-якої жінки пристрасть і адреналін. Простими ці відносини навряд чи вийдуть, але яскравими і запам'ятовуються – точно.

Про чоловіка-Водолія, як про чоловіка і коханця, дивіться у наступному відео.