Характеристика жінки Стрільця в любові

Жінка Стрілець – це дама з непростим характером. Вона дуже швидко захоплюється, легко заводить нові романи і завжди пред'являє завищені вимоги до своїх обранців. Який чоловік їй потрібен і який знак зодіаку зможе скласти ідеальну пару Стрільцеві, дізнаємося з нижчеподаній любовної характеристики.

Опис позитивних і негативних сторін

Жінка, народжена під знаком Стрільця, – це ефектна особа, яка привертає до себе увагу всіх навколо. Вона притягує чоловіків не тільки своєю яскравою зовнішністю, але і своїм відкритим характером, легким вдачею. З такою жінкою приємно і легко спілкуватися, вона миттєво стає «своєю» в будь-якій компанії.

Якщо говорити про головних позитивних рисах її характеру, то окремо варто згадати про її щирості. Щирість жінки Стрільця проявляється в усьому: в думках і вчинках. Представниця цього знаку зодіаку має здібності хитрувати, як це роблять багато жінок, не зважиться на обман заради власної вигоди. Крім того, ця жінка прямолінійна. Вона завжди говорить те, про що думає.

Жінка, народжена під знаком Стрільця, завжди перебуває в гарному настрої. Можна сміливо сказати про те, що вона оптимістка. Щоб не сталося в її житті, Стрілець намагається на все дивитися з позитивом. Ця жінка ніколи не впадає у відчай, не опускає руки і не впадає в депресію-за якихось проблем. Життєрадісність її не покидає ніколи.

За своєю природою Стрілець – це творча натура. Навіть якщо жінка буде працювати в сфері, яка не має ніякого відношення до творчості, вона все одно буде проявляти інтерес до прекрасного. Завдяки своєму творчому мисленню і особливою логікою жінка Стрілець зможе досягти великого успіху в будь-якій галузі.

Також до її позитивних рис характеру можна віднести честолюбство і цілеспрямованість. Стрілець завжди знає, як домогтися свого. Якщо в голові цієї жінки виникла якась ідея чи дозрів новий план, то вона буде діяти рішуче, щоб у підсумку досягти того, про що мріє.

Якщо говорити про недоліки, то це невміння Стрільця бути тактовною. Надмірна прямолінійність цієї жінки часом призводить до того, що вона ображає цих людей. У своїх висловлюваннях вона не бачить ніяких заборон і кордонів, завжди говорить те, про що думає, і в результаті завдає біль іншим. Такі почуття, як делікатність і чуйність, їй незнайомі. Але при цьому не варто думати про те, що вона робить це спеціально — це не так. Жінка Стрілець сама не помічає, як ображає людей випадково кинутої фрази.

Ще один мінус полягає в тому, що вона занадто довго зберігає образи. По своїй натурі жінка Стрілець — ідеалістка: коли вона стикається з якоюсь несправедливістю, то замикається в собі і довго не може пробачити образу і негативний досвід.

Який чоловік їй потрібен?

Жінка Стрілець може закохати в себе практично будь-якого чоловіка. Але це зовсім не означає, що їй підійде перший зустрічний. Насправді сподобатися такий жінці може не кожен чоловік. Для неї головне, щоб партнер був не просто красивий, але ще і розумний. Вона любить чоловіків, які вміють жартувати і мають тонким почуттям гумору. При цьому важливо, щоб це був тонкий, інтелектуальний гумор, а не банальні анекдоти.

Привернути увагу дівчини і завоювати її серце зможе той, хто приємний у спілкуванні, хто вміє вести бесіди на різні теми. Нудний і замкнутий чоловік зовсім не підходить жінці Стрільцеві. Якщо у відносинах їй стане нудно, то вона, не замислюючись, піде.

Крім всіх перерахованих вище якостей, ця жінка цінує в чоловіках надійність і стабільність. Представниці цього знака зодіаку практично потрібен ідеальний чоловік: красивий, розумний, добрий, ніжний, надійний і забезпечений. Поруч з такою жінкою повинен перебувати той, хто зможе її приємно дивувати щодня. Вона мріє про незабутніх романтичних побаченнях, про далекі подорожі. Стрілець бажає, щоб її чоловік дарував їй кожен день свято і розкривався для неї з нової сторони.

Ця жінка мріє бачити поруч із собою безтурботного і легкого на підйом чоловіка. Її обранець повинен вести активний спосіб життя, захоплюватися подорожами, завжди прагнути до того, щоб пізнати і випробувати щось нове. Сама жінка здатна на спонтанні вчинки і того ж буде чекати від свого партнера.

Стрілець цінує щирість і доброту в чоловіках. Якщо ця жінка зрозуміє, що улюблений обманює її, то відносинам прийде кінець. Крім того, Стрілець не терплять поряд з собою тирана і диктатора. Зануда і невдаха їй теж буде нецікавий.

Для того щоб привернути увагу цієї жінки і закохати її в себе, чоловік повинен знати все про її інтересах і захопленнях. Стрілець завжди відкрита для нового спілкування, тому заговорити з нею вперше і познайомитися буде легко. Але ось утримати її увагу і зробити так, щоб вона не втратила до вас інтерес під час бесіди, це вже складніше. Чоловік, який хоче завоювати серце Стрільця, повинен пам'ятати, що ця жінка цінує щирість і романтику.

Яка вона у відносинах?

У любові і особистих відносинах жінка Стрілець цінує свободу. Ця дівчина настільки чарівна, що спокусити чоловіка для неї не проблема. Вона прекрасно знає, як завоювати серце свого обранця і домогтися того, щоб він був з нею.

Любов для неї – це гра. Її партнер і вона сама – головні герої. Стрільцеві не потрібна пристрасть — їй потрібні цікаві і неординарні відносини. Коли в особистому житті починаються непорозуміння і конфлікти, то жінка Стрілець не прагне до того, щоб їх вирішити, — вона просто розлучається зі своїм обранцем. При цьому абсолютно не відчуває ніякого почуття жалю. Якщо жінка Стрілець пішла, то повернути її практично неможливо.

Стрілець рідко прив'язується до того, з ким заводить роман. Ця жінка звикла завжди рухатися тільки вперед, і якщо чоловік не встигає за нею, то вона йде далі і знаходить для себе нового обранця. Кожен новий роман для Стрільця – це новий досвід. Прощаючись із чоловіком, ця жінка ніколи не відчуває біль або смуток, а коли бачить, що кинутий нею чоловік страждає, то щиро дивується цьому, не розуміючи, в чому полягає трагізм ситуації.

Ця жінка ніколи не буде терпіти, якщо чоловік спробує обмежити її свободу або буде намагатися нав'язувати їй свою думку. Як тільки обранець спробує вчити її життю, то тут же весела і добра Стрілець перетвориться в агресивну і вспыльчивую особу.

У ліжку Стрілець веде себе досить розкуто, вона готова на експерименти, і це подобається багатьом чоловікам. У неї немає ніяких комплексів. Більш того, жінка Стрілець завжди прагне до того, щоб спробувати щось нове, випробувати невідомі відчуття. Тому її обранець повинен буде проявляти не тільки ініціативу, але і фантазію. Вона дуже швидко загоряється, і якщо партнер не підтримає в ній цю пристрасть, то вона згасне і довго не буде підпускати такого чоловіка до себе.

Жінка, народжена під знаком Стрільця, зовсім не прагне до створення сім'ї. Вона не поспішає стати заміжньою дамою, і штамп в паспорті не є для неї самоціллю. Навіть якщо ця жінка вийде заміж, то вона не буде займатися тільки побутовими справами. Стрілець любить перебувати завжди в русі і віддасть перевагу активний відпочинок тихим сімейним вечорами.

Наскільки ревнива?

Жінка Стрілець практично ніколи не ревнує свого партнера. Більш того, багатьом представницям цього знаку зодіаку навіть незнайоме це почуття. У тому випадку, якщо чоловікові вдасться розбудити в неї почуття ревнощів, то Стрілець буде його ретельно приховувати і ніколи не зізнається в тому, що вона ревнує.

Представниця знака Стрілець схильна фантазувати і самостійно додумувати ті чи інші ситуації, тому вона цілком може розлучитися з чоловіком через те, що їй щось там прічуділось або здалося.

Щоб не змушувати свою жінку ревнувати, обранцю Стрільця з нею просто частіше розмовляти. В процесі відвертих бесід Стрілець зможе відкинути всі свої сумніви, прояснити багато моментів, перестане ревнувати і давати волю своїй фантазії.

Верна чи здатна на зраду?

Як ви вже зрозуміли, ця жінка відрізняється велелюбністю. Вона легко фліртує, заграє з незнайомими чоловіками і заводить романи. Стрілець легко піддається спокусі, тому цілком ймовірно, що вона не стане зберігати вірність своєму обранцеві, якщо на шляху зустрінеться чарівний молодий чоловік.

В особистих стосунках представниця цього знаку зодіаку цінує свободу. Про це обов'язково варто пам'ятати її обранця на початку відносин, оскільки зраду вона не сприймає як особисту зраду і досить спокійно до цього ставиться. Змінивши своєму обранцеві, Стрілець може спокійно і далі перебувати в цих відносинах, вважаючи, що нічого жахливого не сталося.

Окремо варто згадати про те, що жінка Стрілець, яка не перебуває у шлюбі, до зрад відноситься зовсім інакше. Якщо вона заміжня, то вже не дозволить собі такої слабкості. Жінка буде боротися з цим почуттям спокуси всередині себе, але на зраду навряд чи зважиться.

Ознаки закоханості

Зрозуміти, що ти подобаєшся дівчині Стрільцеві, дуже легко. А все тому, що представниця цього знаку зодіаку навіть не збирається приховувати свої почуття. Більш того, вона навіть готова першою освідчитися у своїх симпатіях і зробити крок назустріч. Така прямолінійність часом відлякує чоловіків. Але це особливість її характеру — по-іншому Стрілець вести себе не може.

Якщо дівчина закохається, то почне відкрито фліртувати з об'єктом своєї симпатії. Стрілець буде робити все можливе і неможливе для того, щоб розташувати вподобаного чоловіка до себе. У тому випадку, якщо чоловік не буде відповідати їй взаємністю або виявиться не її ідеалом, Стрілець може просто відмовитися від нього, і від колишньої закоханості не залишиться і сліду.

Сумісність з іншими знаками

Не кожен знак зодіаку зможе закрутити роман з такою жінкою. Ідеальну пару їй може скласти чоловік, народжений під знаком зодіаку Стрілець. Обидва зможуть оцінити характер один одного по достоїнству, обидва будуть бачити один в одному лише позитивні якості. Цей союз буде гармонійним у всіх відносинах.

Хороші і міцні відносини можуть виникнути з чоловіком-Овном. Представник цього знака зодіаку — надійний, напористий і відкритий молодий чоловік. Саме йому вдається поєднувати в собі всі ті якості, які так цінує Стрілець. Овен стане для неї справжньою підтримкою, завдяки чому Стрілець багато чого доб'ється в житті.

Романтичні стосунки можуть скластися з чоловіком, який народився під знаком Водолія. У тому випадку, якщо обидва не будуть підтримувати пристрасть і інтерес один до одного, то роман може перерости в банальну дружбу.

Непогані стосунки можуть скластися з гордим Левом. Цей чоловік знає, як себе вести в суспільстві, він уміє вести бесіду і знає толк в гуморі. Лев буде настільки зачарований Стрільцем, що буде дозволяти своїй коханій робити все, що вона захоче.

Про те, яка жінка Стрілець в любові, дивіться у наступному відео.