Як залучити в своє життя любов, коханої людини і щастя в любові: обряди, молитви

Щоб бути щасливою, треба щиро вірити і молитися, і це допоможе привернути коханого з допомогою обрядів і молитов.

Зміст

Незалежно від віку кожна жінка потребує взаємної любові і розумінні. Поруч з цим чоловіком жінка стає гарнішим і впевненіше в собі. Має можливість створити справжню щасливу сім'ю.

Нові відносини привносять в наші будні новий ковток повітря, допомагають забути неприємне минуле. Але всупереч людським старанням і бажанням, не завжди вдається зустріти свою другу половинку. Ніколи не можна впадати у відчай і опускати руки. Адже залучити в своє життя любов можна за допомогою нескладних обрядів і молитов.

Обряди на залучення любові, коханої людини

Перш ніж відкрити своє серце для нових відносин, постарайтеся позбутися від спогадів про минуле. Не потрібно тішити себе марними ілюзіями і намагатися зберегти безнадійні відносини.

Налаштуйтеся на нову хвилю. Уявіть образ свого ідеального чоловіка. Захочете всім серцем, щоб вам зустрівся той самий позитивний герой. Підкріпіть свої бажання любовною магією.

Улюблений

Магічні обряди на притягнення суе любові користуються популярністю з найдавніших часів. Але до них потрібно ставитися з обережністю. Проникнетеся кожним скоєним діянням і не приуменьшайте їх силу. Щоб уникнути непередбачених наслідків, чітко дотримуйтесь інструкції.

Обряд на залучення любові, чоловічої уваги

У даному обряді вам знадобляться предмети особистої гігієни і будь-яка одиниця косметики для повсякденного застосування. Ідеально підходить банний рушник, шампунь і крем для рук. Розкладіть предмети на твердій поверхні. Злегка обприскати священною водою. Поряд з речами додайте три свічки, придбані в церкві.

Під час горіння свічок потрібно проговорювати заговорені слова:

«Творець усього світу людського. Дарувальник благословення для душі і серця. Наділи ці предмети силою небесною. Нехай користування ними пошле мені Рабі Божої (ім'я) заступництво Господа. Нехай втілитися в життя вимовлене звернення. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Тричі Амінь».

Обряд на залучення любові треба проводити перед сном. Слова повторюються тричі. Після потрібно перехреститися, погасити вогонь і йти спати. Ранкові процедури провести з використанням заговоренных приладдя.

На свічках

Підкріпіть сили дії ранковим зверненням:

«Раба божа (ім'я), шампунем волосся мою, рушником витираю, руки кремом зволожую і стаю миліше для оточуючих. Буду світити сонце, сяяти, як зірки, стану краше ранкової зорі. У сонячних променях раба Божа (ім'я) засяє, при молодому місяці засвітиться, зоряне небо прикрасить, а зоря супроводить. Нехай збувається все сказане. Тричі Амінь».

Обряд на залучення любові, нареченого і швидкого заміжжя

Якщо ви хочете зустріти не просто коханої людини, а свого майбутнього чоловіка, то скористайтеся цим обрядом на залучення любові.

З кільцем
  • Позичте чайну чашку у заміжньої жінки, щасливої сім'ї. Це може бути ваша подруга, знайома або родичка.
  • Придбайте для себе класичне обручку. Кільце помістіть на дно чашки. Досипте дев'ять зерен рису і додайте шматок червоної атласної стрічки, розміром з долоню.
  • Додайте чашку біля спального ложі. Перед тим як заснути, приміряйте кільце і спробуйте уявити свій щасливий шлюб.
  • Здійснюючи таку дію щодня, ви притягуєте в собі судженого. Будьте впевнені, що найближчим часом він обов'язково з'явиться.

Обряд на залучення любові

Залучити любов за допомогою квіткового обряду. Вам знадобиться свежесрезанная троянда червоного відтінку і пара свічок аналогічного кольору. Квітку можна поставити у воду, а свічки покласти поруч з вами. Займіться своїми справами і подумки проникніться придбаними речами.

Перебуваючи в повній самоті, запаліть свічки. Заповніть простір думками про кохання. Сконцентруйтеся на троянді, його пахощі й красу. Уявіть своє знайомство з новою людиною.

Свічки і троянди

В обряді для залучення любові тричі повторіть наступні слова:

«Любов найближчим часом, любов в найближчому майбутньому. Любов – небосхил над моєю головою, любов – грунт у мене під ногами. Любов оточує мене, і я кличу її. Любов поспішати до мене».

Обряд на залучення любові у молодий місяць

За допомогою нескладного яблучного обряду можна легко привернути увагу конкретної людини. В даному випадку ви повинні чітко розуміти, до кого звернений ваш посил, інакше сила обряду проявиться непередбачуваним чином.

У повню

Для обряду на залучення любові знадобиться два яблука різних сортів, зірвані в саду або прийняті в якості частування. У ніч молодика потрібно дрібно подрібнити фрукти і перемішати між собою.

Яблучну масу посипати цукровим піском і вимовити магічні слова:

«Як два яблука з різних дерев не стануть одним цілим, так і мій коханий чоловік ніколи від мене не піде, ніколи мене не покине. Кислий і гіркий присмак зміниться на солодкість, стануть одним цілим і слюбятся».

Яблучну масу залишити до світанку, нічим не накриваючи. Потім змішати з варенням і до наступного молодика знайти можливість пригостити ним свого коханого.

Молитва на залучення коханої людини

Просити Божого заступництва в любові доречно тільки при душевному самоті. Думки про тілесні втіхи зовсім не сумісні з молитвами. До святих звертаються у пошуку судженого для постійних відносин, для створення міцної люблячої родини.

Молитва
  • Молитовне звернення може бути сформульовано своїми словами. Попросіть Святих допомогти знайти людину для духовного й особистого зростання. Сконцентруйтеся на вимовленій фразі, вкладете в неї глибокий сенс.
  • Повторіть її кілька разів перед іконою і перехрестіться. Візьміть за правило молитися вранці і ввечері. Ваша віра і наполегливість обов'язково принесе результат.
  • Молитва допомагає заглибитися у власні побажання, додає нам сили і надію на світле майбутнє. У щирому зверненні полягає величезна енергетика. При кожній прохання потрібно не забувати дякувати за те, що маєте і каятися в гріхах. Якщо ваше прохання підкріплена обманом і користю, то можете не сподіватися на Божу допомогу. Заслужити благословення на любов можна тільки праведними справами.
  • Залучити любов у вашу долю можуть допомогти ваші родичі. Спільні дії мають чудотворну дію. Найголовніше бажати взаємній любові, з розумінням і єдністю.

Знайти кохану людину і сімейне вогнище допомагають такі Свята Ксенія, Микола Чудотворець, Петро і Февронія, Свята Матрона. Просіть любові Божої Матері, Святого Серафима, Параскеви П'ятниці.

Молитва на залучення любові до Ксенії Петербурзької

Звертання до Святої Ксенії привнесе у ваше існування світло і передчуття щасливих миттєвостей. Свята допомагає зустріти супутника життя і зберегти любов. Посилити результат допоможе волання в святих стінах.

«Свята Ксенія, випробувала безліч страждань. Благословенна Господом і Божою матір'ю. Каюсь в своїх проступках. Допоможи наповнити мій будинок сімейним щастям. Допоможи моєму серцю випробувати любов поруч з надійним супутником життя. Зміцни наш союз силами небесними. В ім'я Отця, і Сина, і Святого духа. Тричі амінь».

Молитва на залучення коханої людини до Матрони Московської

Чудеса Святої Матрони невичерпні. Попросіть її благословення для створення сім'ї і будьте впевнені в позитивному результаті.

Молимося про коханого

«Свята Матроннушка, допоможи заповнити серце любов'ю. Допоможи зустріти кохану людину, споріднену душу. Благослови на тривалий союз і взаємну любов. Допоможи Господа почути мої молитви, попроси міцну сімейне життя. Не позбавляйте свого заступництва. В ім'я Отця, і Сина, і Святого духа. Тричі амінь».

Молитва на залучення любові Петра і Февронії

У період земних діянь Петро і Февронія стали зразковим показником відданості і щирості між чоловіком і жінкою. Їх довговічний союз перервався в один день. Звертання до святих наблизить знайомство з коханою людиною, дарує сімейне щастя. Якщо стосунки не переходять на новий рівень, то потрібно просити про закріплення союзу.

«Святі Петро і Февронія! Апелюю до вас з великою вірою і упованням. Моліть Господа благословення для мене. Допоможіть знайти світле почуття, досягти успіху в справах і відносинах. Амінь».

Молитовне звернення до Господа на здобуття коханої людини

Покайтеся перед Господом і вознесите свої прохання про любов Всевишнього. Просіть про тривалому міцному союзі з коханою людиною. Обґрунтуйте словами свої бажання.

Про кохання

«Схиляюся перед тобою, Господи. Волаю про сприяння твоєму і благословення. Прости мої провини, і допоможи випробувати світле щиро почуття. Допоможи відшукати свого судженого серед тисячі. Живу в надії на милість Божу. Почуй мою молитву. Амінь».

Не лінуйтеся молитися кожен день, такі обряди на залучення кохання і коханого обов'язково дадуть результат. Дякуйте Святих за досягнення бажаного результату.

Відео: Залучаємо улюбленого ритуалами