Що буде, якщо запалити в будинку, квартирі лавровий лист: енергетика лаврового листа. Старовинні звичаї та обряди підпалювання лаврового листа будинку для поліпшення енергетики, залучення грошей, виконання бажань: опис

У цій статті ми спробуємо розповісти про один цікавий звичай — підпалювати лавровий лист. Що ж це дає?

А чи знаєте ви, що лавровий лист використовувався ще древніми римлянами і греками як предмет магічних обрядів? Люди були переконані в тому, що ця рослина володіє магічними властивостями і здатний залучити в життя тільки найкраще. Існували й обряди, які полягали у підпалюванні лаврового листочка. У чому ж їх суть?

Енергетика лаврового листа

Для початку варто розібратися в тому, які властивості приписували цій рослині і чому. Воно було символом чистоти, очищення. Було помічено, що лавровий лист допомагає побороти емоційну напругу, втому і навіть епілептичні напади. Вся справа в ефірних оліях і цинеоле, які містяться в листі. Вони очищають дихальні шляхи і, отже, сприяють розслабленню. Проблеми зі сном також відступають.

Це все було помічено ще в стародавні часи, навіть коли люди не могли логічно пояснити природу таких явищ. Так, Гіппократ запевняв, що лавровий лист в змозі допомогти породіллі впоратися з болями.

ВАЖЛИВО: Було також помічено, що аромат листа в стані відлякати небажаних комах, що мешкають у будинку.

Аромат непоказного на вигляд лаврового листа дійсно заспокоює

Успіх, перемога – ще в Стародавній Греції «лавр благородний» вважали символом неприступності, вміння досягти бажаного. Справа в тому, що, згідно міфології, німфа Дафна, спасавшаяся від домагань Аполлона, перетворилася саме на лаврове дерево. Тому греки і римляни вважали символічним прикрашати голови спортсменів, воїнів лавровим вінком.

Захист від злих духів і різних нещасть – зелений колір здавна вважався символом вічного життя, відродження. Лавровий аркуш зелений постійно, що пов'язано з великою кількістю ефірної олії. У світі флори рослина це дійсно вважається довгожителем.

Обряд обкурювання лавровим листом для поліпшення енергетики в будинку: опис

Після того, як розібралися в тому, звідки взялися прикмети та повір'я, пов'язані з лавровим листом, можна поговорити і про обрядах. Найпопулярнішим обрядом було обкурювання житла для того, щоб поліпшити його енергетику. Вважалося, що в результаті з дому йдуть смуток, докори, сварки і пов'язані з ними сльози.

ВАЖЛИВО: Вважалося також, що в житло, окуренном таким чином, люди рідше хворіють.

Вважалося, що навіть невелика кількість лаврового листя здатне очистити енергетику приміщення

Ось як проводиться обряд:

  • На сковороду поміщається лаврова гілочка. Можна покласти й просто кілька окремих листочків.
  • Далі під сковородою включається невеликий вогонь. Незабаром з'явиться приємний аромат. Він гарантовано очистить від поганих думок, підніме настрій, заспокоїть.
  • Можна, вдихаючи цей запах, сісти поруч зручніше, закрити очі і розслабитися. Про себе варто при цьому повторювати такі фрази: «Я розслаблений», «У мене все добре», «Я абсолютно спокійний». Можна просто подякувати вищі сили за все хороше, що вже є.
  • Далі разом зі сковорідкою потрібно обійти приміщення. Причому всі — навіть балкон, ванну кімнату, комору. Необхідно піднести ароматні лаврові листочки на кожному куті.
  • Лаврове листя не тільки поділяться чимось хорошим, але і заберуть погане. Тому відразу ж після ритуалу їх потрібно викинути. Бажано не торкатися до листя руками. При цьому варто уявити, що разом з ними з життя викидається весь негатив, який тільки може бути.

ВАЖЛИВО: Бажано винести листя на вулицю або викинути їх у сміттєпровід. Викидати увібрали негатив рослини у відро для сміття, яке ще буде стояти деякий час в будинку, не варто.

Ритуал варто проводити раз на тиждень.

Можна при обкурюванні лавровим листом перекласти рослина в тарілку

Обряд підпалювання лаврового листа для залучення грошей: опис

Для того щоб залучити гроші, потрібно дотримуватися наступної інструкції:

  • Кінчик лаврового листка варто підпалити.
  • Після підпалу потрібно вимовити про себе або вголос установку на багатство. Слід вимовити фрази про те, що тепер гроші міцно увійдуть в життя і займуть місце потреби. Необхідно повірити в те, що тепер достаток почне збільшуватися з кожним днем.
Вважалося, що лавровий лист здатний залучити багатство

Обряд підпалювання лаврового листа для здійснення бажання: опис

Як же втілити бажання в життя?

  • Насамперед, необхідно закрити очі і повністю сконцентруватися на найзаповітніше бажання.

ВАЖЛИВО: Необхідно представити його здійснення максимально чітко. При цьому всіма силами необхідно повірити в таке здійснення.

  • Тепер потрібно взяти лавровий листочок і виголосити своє бажання над ним. При цьому потрібно попросити не тільки про здійснення мрії, але і про те, щоб пішов негатив.
  • Продовжуючи вірити у втілення мрії в життя, кінчик лаврового листа потрібно підпалити.

Ще один спосіб – це написання бажання безпосередньо на самому аркуші. Багато способи ворожіння включають в себе стадію написання побажань. Після цього етапу листочок теж потрібно підпалити.

Підпалювання лаврового листа для виконання бажання — ще один ритуал

Про те, що лавровий лист відмінно застосовується в кулінарії, знають всі. А ось про інші властивості цієї рослини відомі вже не багатьом. Що ж, вірити чи ні в магічні властивості – вирішувати кожному індивідуально. Але, може, є резон у тому, щоб прислухатися до давніми повір'ями.

Відео про те, що буде, якщо підпалити лавровий лист: