Характеристика особистості чоловіка Телець-Коза і його сумісність в любові

Чоловік, народжений у рік Кози під знаком Тельця – це оптимістичний і енергійний молодий чоловік. Він вміє насолоджуватися життям і заводити друзів. Легко адаптується до нових умов. Але самотності цей чоловік не терпить.

Особливості

На відміну від інших Тельців чоловік Коза більш активний і комунікабельний. Оточуючим здається, що це везучий хлопець. Але насправді високих вершин Телець-Коза домагається тільки власною наполегливістю та цілеспрямованістю.

Від Тельця цей чоловік отримав стриманість, розсудливість, упертість, Коза ж спонукає часом відходити від звичних розмірених рамок. Це завжди зібрані молоді люди, впевнені в собі, любить красиві речі, доброзичливі з оточуючими.

Незважаючи на публічний позитив, чоловік Телець-Коза в душі завжди дуже стривожений, схильний до стресів і депресій, переживає по дурницях, проявляє занепокоєння, а іноді і дратівливість. Цього молодого людини легко образити, хоча, дивлячись на чарівного і мужнього чоловіка, це складно уявити.

Якщо цей чоловік відчув себе загнаним у кут, то вся стурбованість проривається і на публіці. Він виходить з себе і навіть може проявляти агресію, хоча все-таки це трапляється досить рідко.

Телець-Коза володіє тонким смаком до їжі, одязі та декору, вміє насолоджуватися багатством. Цінує в оточуючих великодушність.

Характеристика чоловіки Телець-Коза включає наступні переваги:

 • працьовитий і терплячий у роботі;
 • різнобічно розвинений, самодостатній;
 • в приємній компанії почуває себе щасливим;
 • щиро любить життя;
 • хоче приносити користь суспільству.

Люди тягнуться до цього позитивного молодій людині, хоча і побоюються рідкісних спалахів гніву. Особливістю характеру також є неможливість бути одному. Тільки в компанії кого-небудь цей чоловік відчуває себе впевненим. Йому постійно потрібна чиясь підтримка, щоб впоратися з проблемами.

Є у цього представника і негативні риси:

 • завжди потребує уваги;
 • постійна тривога іноді стає вагомою перешкодою перед досягненням мети;
 • з-за любові до стабільності Тельці-Кози часом виявляються дуже лінивими.

В цілому це приємні молоді люди, але, на відміну від інших Биків, Кози нечасто прагнуть до лідерства і більш поступливі порівняно з іншими представниками того ж знака за західним гороскопом.

У кар'єрі

Частіше ці чоловіки воліють вибирати сидячий працю. Суперечливість характеру Тільця-Кози полягає в тому, що особливо до матеріальної наживи він не прагне, але любить витрачати гроші на красиві і розкішні речі. Деяку частку марнотратства надає характеру цього молодого людини Коза, хоча любов до шику виявляє і Телець.

Стимулу до роботи заради грошей Коза-Телець не має і тим не менше заробляє їх вкрай легко. Якщо цей чоловік знайшов себе у професії, то висока керівна посада йому забезпечена. Особливо добре професіоналізм Тільця-Кози виявляється в мистецтві, наприклад, у театрі або в музиці.

Характер Тільця дозволяє організувати дуже перспективний бізнес-проект, характер Кози допомагає реалізувати його в життя.

Однак без помічника йому не обійтися.

В любовних відносинах

Жінки завжди швидко закохуються в цього загадкового чоловіка з гарними манерами, їх приваблює природне чарівність і шарм, але його зацікавить лише жінка зі спорідненою душею. Молодий чоловік Телець-Коза трохи хитрий в плані відносин. Він рідко потрапляє в видиму залежність від своєї другої половинки і є в парі лідером, але насправді всередині дуже потребує ласки й турботи своєї обраниці.

До своєї супутниці добрий і уважний, завжди щиро цікавиться її справами, радіє успіхам. Свободу не обмежує, але в рамках розумного. Іноді, відчуваючи духовну потребу в обраниці, відчуває себе залежним. Це йому не подобається в собі, і тоді цей чоловік проявляє демонстративне впертість.

В ліжку

В інтимній близькості Телець-Коза виражає всю свою чуттєвість. Близький зв'язок означає для нього дуже багато, і тому йому потрібна деяка підготовка. Зокрема, в приміщенні потрібно створити затишок, запалити свічки, приготувати романтичну вечерю. Він уважний до своєї коханки і завжди може підлаштуватися під неї.

Частіше надає ініціативу обраниці, але завжди пам'ятає і про своїх бажаннях. Жінкам потрібно знати, що цей коханець все сприймає близько до серця, тому будь-які спроби кинути партнера, наприклад, занадто довгої підготовки, можуть обернутися зіпсованим ввечері для обох.

В шлюбі

Телець-Коза високо цінує домашній затишок і всіляко прагне до цього. Сімейна рутина йому не страшна, хоча іноді вона і небезпечна, так як розімлілий від жіночої турботи чоловік може проявляти надмірну лінощі.

Забезпечити сім'ю цей чоловік зможе завжди. До зрад не схильний, хоча прагнення бути на очах іноді виражається в легкому флірті. Дружина завжди з ним може про все домовитися без конфліктів. Не відмовиться її чоловік допомогти по господарству.

Улюблене його хобі – оформляти свій будинок, придумувати незвичайні елементи декору. Дружині Тільця-Кози слід пам'ятати, що всі витрати повинні лягти на її плечі, інакше весь заробіток може бути витрачений на красиві дрібнички.

У зрілому віці Телець-Коза стає прекрасним батьком. Якщо ж діти з'явилися в юному віці, то цей чоловік занадто болісно сприймає всі дитячі проблеми.

Які знаки підходять?

Чоловік Телець-Коза, який перебуває у відносинах – це молода людина, повністю закоханий у свою обраницю. Він настільки захоплений любов'ю, що не помічає в коханої деякі недоліки. В такі моменти Тільця-Козу легко обдурити.

Щоб уникнути неприємностей і забезпечити ідеальну сумісність, йому рекомендується вибирати жінок, що народилися в рік:

 • Кролика;
 • Свині;
 • Кози.

Краще уникати відносин з дамами, які народилися в рік Півня, Бика і Змії.

Яка жінка потрібна?

Якщо жінку захопив чоловік, який народився в рік Кози під знаком Тельця, то їй повинні бути властиві деякі риси характеру, які цей молодий чоловік неодмінно помітить і оцінить в ній:

 • краще не випробовувати його терпіння на міцність, розлючений Телець-Коза досить агресивний;
 • потрібно бути обережною у виборі слів, це вразливий чоловік, який часто ображається на нешкідливу жарт;
 • варто частіше цікавитися його справами, у людей цей знак цінує співчутливість;
 • дайте йому відчути, що ви зрозуміли його внутрішній світ, його приваблює спорідненість душі;
 • він любить гарні речі, і його жінка також повинна бути приємною, доглянутою, вихованою;
 • незайвим буде проявити і свої господарські якості – ароматний вечерю і чистий, добре обставлена квартира не залишать цього чоловіка байдужим.

Чоловік Телець-Коза в цілому дуже приємний привабливий хлопець, він добрий до оточуючих і завжди знаходиться на позитиві. Однак йому варто побороти в собі надмірне почуття тривоги, рідше випадати з реальності, частіше аналізувати свої думки і почуття, і тоді він досягне внутрішньої гармонії у всіх сферах життя.

Детальніше про чоловіків Тільцях ви дізнаєтесь із наступного відео.