Лев і Риби: характеристика відносин і сумісність

Кожен день люди взаємодіють між собою. Спілкування відбувається в сім'ї, на роботі, в суспільному житті. Для того щоб відносини були конструктивними, необхідно навчитися розуміти не тільки своїх близьких, але й інших людей. Корисно знати, як може повести себе твій партнер в тій чи іншій ситуації, передбачити реакцію. Для цієї мети багато цікавляться психологією, нумерологією і іншими науками, що дають інформацію про особистість людини, характер, таланти, здібності.

Одним з варіантів ближче дізнатися, що цікавить людини – це вивчити його гороскоп. З нього можна дізнатися не тільки про характер, але і про те, як можна налагодити відносини представникам окремих знаків зодіаку між собою. Зупинимося на двох знаках зодіаку – Леві (дата народження з 23 липня по 22 серпня) та Риби (з 19 лютого по 20 березня).

Характеристика знаків зодіаку

Жінка Лев має яскраву, привабливу зовнішність. В будь-якому стані стежить за тим, щоб виглядати бездоганно. Володіючи прекрасним смаком і відчуттям стилю, завжди успішно підбирає свій гардероб, косметику і парфумерію.

Така жінка любить бути в центрі уваги, вміє підтримати будь-яку розмову, відчуваючи при цьому себе досить впевнено. Жінка Лев при всій своїй товариськості характер має потайний, ніколи не поспішає відкриватися людям. В дружбі вірна й віддана, але друзів має трохи.

Веде активний спосіб життя. Це стосується як роботи, так і проведення дозвілля. По натурі працьовита, що часто допомагає їй побудувати прекрасну кар'єру.

Жінка Лев любить блищати, користується цікавістю протилежної статі. Може фліртувати з чоловіками, але до відносин ставиться вкрай серйозно. У любові зберігає відданість і вірність. Зради з тієї чи іншої сторони для неї – привід перервати відносини і більше до них не повертатися.

У сімейних відносинах вона прекрасна господиня і мама. Її будинок завжди готовий для прийому гостей. Для чоловіка є відмінною помічницею, може стати йому міцним тилом, сприяти професійному зростанню. Зі своїми дітьми намагається знайти спільну мову, багато часу і сил віддає їх розвитку.

Чоловік Лев – красивий і елегантний, до чого відноситься з видимою гордістю. Він прагне бути помітним, тому дуже велике значення приділяє своїй зовнішності. Высокоподнятая голова і пряма спина – візитна картка Лева. Одягається зі смаком, віддаючи перевагу відомим брендам. У суспільстві завжди прагне бути в центрі уваги, любить отримувати компліменти і сам щедро роздає їх оточуючим.

Кар'єра для Лева має велике значення. Заради її побудови готовий віддавати багато сил. Може стати трудоголіком, якщо мета виправдовує засоби.

В любові завжди грає першу роль. Обраниці Лева повинні бути красивими і яскравими, але при цьому перебувати у нього в підпорядкуванні. Роль другої скрипки він не готовий грати навіть у стосунках з жінками.

В сім'ї – вірний і люблячий чоловік. Такого ж ставлення він вимагає від своєї другої половини. Не заохочує бажання дружини побудувати власну кар'єру, вважаючи, що вся її життя повинна бути націлена лише на сім'ю і його особисті інтереси.

Своїх дітей любить і балує. Лестощі і похвала – це вірний шлях до серця Лева, ніж діти часто користуються, отримуючи від батька все, що захочуть.

Жінка Риба – виключно жіночна. Створює враження слабкою, тендітною натури. Не любить скандалів, з'ясування стосунків. На вигляд – холодна, скупа на прояв почуттів. Домагається свого ласкою і ніжністю.

Звикла оточувати себе розкішшю, жити в комфорті. Забезпечити себе цим самостійно може рідко, тому віддає роль добувача своєму партнерові. Сама, в свою чергу, приймає роль берегині домашнього вогнища.

Свого обранця вибирає довго і грунтовно. Прийнявши рішення і пов'язавши своє життя з чоловіком, стає для нього люблячої і турботливої дружиною, що робить його щасливим. Здатна на зраду, причому сама при цьому не може визначити, що її до цього спонукало.

Головним у своєму житті вважає власних дітей. Своїй дитині намагається дати найкраще. Дуже глибоко вникає в його життя, опікає, часто надмірно. Може стати для нього найкращою подругою.

Чоловік Риба уважно ставиться до своєї зовнішності, піклується про неї, продумує свій образ. Його зовнішність рідко має брутальний вигляд, частіше йому притаманна вишукана витонченість.

Емоційно нестійкий. Може бути образливим, ранимим. У нього два способи реагування на дратівливі ситуації – розлютитися або піти в себе, замкнутися.

В роботі нечасто буває успішним, хоча на це має всі задатки. Але йому легше чекати, що бажане впаде саме на голову, ніж досягати бажаного. Творча особистість, саме в цій сфері може себе вдало реалізувати.

В сім'ї для нього важлива стабільність і безпеку. Свою партнерку ідеалізує, багато прощаючи їй.

Для своїх дітей стане справжнім другом. Буде прагнути зробити їх життя легкою і комфортною.

Поведінка в дружбі

Леви в дружбі завжди намагаються бути лідерами. Таке положення полягає в тому, щоб давати вказівки та настанови, а не діяти самим. Основне правило – не сперечатися з ними, інакше можна навести на себе їх гнів. Досить погоджуватися, а можна робити по-своєму. У друзях Леви воліють бачити веселих людей, люблячих балагурити і жартувати. Від людей з песимістичним поглядом на життя Леви намагаються триматися подалі.

Риби – вірні друзі, їх дружба може тривати довгий час. Вони готові надавати своїм друзям підтримку і прихильність, але разом з тим чекають від них відповідної реакції. Риби можуть довго слухати своїх друзів, вникати в тонкощі їхніх життєвих ситуацій. До них завжди можна звернутися за допомогою – вони її обов'язково нададуть. Це свого роду палички-стукалочки.

Дружба між Левом і Рибою не має особливого довірчого характеру. Зазвичай у них мало точок дотику, спільних інтересів. Якщо така дружба зав'язується, то вона має під собою розрахунок взаємної вигоди у спільній справі.

Сумісність у любовних стосунках

Жінка Лев і чоловік Риба

Відносини між ними не будуть складатися рівно і спокійно, але вони цілком сумісні. На перших порах такі відносини нагадують гру. Дівчина, що звикла до визнання і поклоніння, не бачить від цього хлопця. Він не здатний виявляти свої почуття напоказ. Така ситуація розохочує Лева, і вона починає виступати в ролі завоевательницы, а він в ролі подарунка. В любовних відносинах ці два знаки ведуть себе по-діловому, часто намагаються домовитися про тих моментах, які можуть очікувати їх протягом союзу.

Жінка Риба і чоловік Лев

У їх відносинах киплять пристрасті. Дівчина – м'яка і ніжна, не звикла чогось добиватися. Хлопець – пристрасний і напористий, не любить чекати. Левом опановує бажання завоювати. Він готовий гори звернути заради неї, а вона прихильно дозволяє йому це. Пристрасті посилюються ще і тим, що чоловік може ревнувати жінку, яка з труднощами йому дістається.

Секрети гармонійного шлюбу

Створюючи союз, представники знаків зодіаку повинні враховувати особливості один одного, і будувати своє життя відповідно до них. Найголовніше – об'єднатися в своїх інтересах, а не протистояти.

Якщо жінка Лев і чоловік Риба щасливі, то це означає, що їм вдалося змиритися з фактом того, що лідируючу позицію в їхній родині буде займати жінка. Таке становище влаштовує їх обох. Їй вдасться реалізуватися в соціумі, а його не зачіпає таке положення справ.

У союзі чоловіка Лева і жінки Риби все виглядає з точністю до навпаки. Там головну роль буде грати Чоловік. Саме він є годувальником, а їй відводиться роль берегині домашнього вогнища. І якщо жінка при цьому не занудьгує і не стане ревнувати свого велелюбного партнера, то їхній шлюб буде вдалим і щасливим.

Взаємини на роботі

Коли на діловому терені зустрічаються два знаки – Лев і Риба, то найкращим варіантом буде, коли Лев – начальник, а Риба – підлеглий.

Леви – хороші організатори. Не бояться брати на себе відповідальність. Розумні, талановиті, амбітні. Саме ці якості необхідні керівникові. Рибам ж, в свою чергу, потрібна тверда рука. Для цієї ролі як не можна краще підходить начальник Лев. До того ж, Леви не терплять нечесність, яка невластива Рибам.

Якщо в одному колективі виявляться ці два знаки зодіаку і займуть відповідні позиції, то вони зможуть проявити свої найкращі якості. В такому випадку вийде чудовий діловий союз.

Якщо ситуація складеться протилежним чином, в якій в ролі керівника виявиться Риба, а підлеглого – Лев, то такі взаємини довго не триватимуть. Лев не зможе працювати під керівництвом Риби, так як не буде відчувати до такого начальнику належної поваги, бачачи його нездатність приймати важливі рішення і діяти рішуче.

Добре складуться їхні ділові відносини у випадках, коли Лев і Риба будуть взаємодіяти в творчій сфері. У цьому випадку провідна роль буде у Риби, що володіє творчою жилкою.

У Риби завжди виникає багато творчих ідей, які вона успішно генерують, а втілювати в життя не поспішає. Вирішенням цих питань з успіхом займеться Лев.

Можливі конфлікти

  • Домінуюче положення Львів в союзі. Є Лев чоловіком або жінкою в союзі з Рибами, він незмінно грає чільну роль. З часом жінка Лев може втомитися від такого положення, і їй захочеться сильного чоловічого плеча, чого чоловік Риба дати не може. Жінка Риба, в свою чергу, буде відчувати деспотизм з боку чоловіка Лева. Таке ставлення зробить на неї негативний вплив, коли пройде первісна палкість їх союзу.
  • Різниця інтересів і способу життя. Леви відчувають необхідність завжди бути на виду, в атмосфері, де будуть блищати. Людні місця, вечірки – це їх стихія. Риби ж мають схильність до самоти, спокійного проведення часу. Може виникнути конфлікт, якщо партнери не зможуть домовитися про те, як зробити так, щоб їм обом було комфортно проводити вільний час.
  • Ревнощі. Леви за своєю суттю велелюбні. Їм постійно потрібно той, хто буде ними захоплюватися. Але вони і самі завжди розташовані надавати знаки уваги протилежної статі. Така поведінка може викликати ревнощі з боку Риб.

Леви і Риби є представниками двох різних стихій – Вогню і Води. Знайти точки дотику досить складно з тієї причини, що вони різні по своїй суті. Вогонь наділив Львів палким темпераментом, а Вода надала Рибам особливу чутливість і можливість знаходити компромісні рішення.

Але при обопільному бажанні такі пари можуть знайти гармонію, якщо будуть боротися один проти одного, а об'єднають свої зусилля для побудови прекрасних відносин.

Про сумісність Лева і Риб дивіться далі.