Як повернути кохану дівчину, жінку без прохань і принижень, якщо ви розлучилися, що сказати, що зробити? Що казати дівчині, жінці при бажанні повернути її, якщо вона тебе кинула: поради, слова, фрази

Поради, слідуючи яким чоловік зможе повернути колишню дівчину та поліпшити з нею стосунки.

Повернути кохану набагато складніше, ніж втратити. Причин для розставання у кожної пари може бути досить багато, однак, переставши шукати примирення і поставивши одного разу точку, відновити стосунки може виявитися непросто.

Розставання могло відбутися як з ініціативи молодого людини, так і з вини дівчини. Можливо, партнерам просто набридло бути разом, але з часом вони зрозуміли, що допустили помилку розлучившись.

Якою б не була причина розриву, хтось повинен зробити перший крок до примирення, і добре, якщо це буде саме чоловік.

Як повернути кохану дівчину, жінку?

Як повернути кохану дівчину, жінку без прохань та принижень: поради

Для цього чоловікові корисно буде проаналізувати особливості власної поведінки по відношенню до партнерки, подивитися збоку на свою пару. Якщо недоліки і помилки очевидні, варто подумати над тим, як їх виправити в майбутньому.

Як повернути кохану дівчину, жінку без прохань та принижень

Порада №1. Почніть з «випадкової» зустрічі. У магазині, маршрутці або по дорозі додому ви зустрінетеся з неї «випадково», і на цій зустрічі важливо не бовкнути зайвого. Досить привітно привітатися, дізнатися, як справи. І ніяких: «Жити без тебе не можу!». Дайте зрозуміти, що у вашому житті не сталося нічого жахливого, а справи не так вже й погані.

Порада №2. Якщо дівчина із задоволенням йде на контакт, повторіть такі «побачення» ще кілька разів. Розповідаючи про себе, ненароком натякніть, що усвідомили, що були не праві у відносинах.

Порада №3. Додайте в соц. мережах нові фотографії, на яких ви будете зображені в оточенні друзів і, бажано, подруг.

Порада №4. Розкажіть про новій подрузі, до відносин з якої ви ще, напевно, не готові.

Порада №5. Згадайте який-небудь цікавий випадок з вашого минулого. Посмійтеся разом. Намагайтеся зберігати при цьому невимушену дружню обстановку.

Рада №6. Щезніть з поля зору коханої на кілька тижнів. Ні дзвінки, ні смс, ні листівки в соц. мережах не повинні видати ваші наміри.

Порада №7. Чекайте. Якщо колишня ще не впевнена в тому, що розлучившись, ви правильно поступили, вона дасть про себе знати. Можливо, їй незабаром знадобиться ваша допомога. Поспішіть прибити поличку у ванній, пересунути меблі або замінити кран на кухні. Швидше за все, ваші відносини поновляться в цей самий день.

Як повернути дівчину, поради

Що казати дівчині, жінці при бажанні повернути її, якщо вона тебе кинула: поради, слова, фрази

Жінка кидає чоловіка в декількох випадках:

 • почуття охололи, відносини перестали доставляти задоволення
 • чоловік не може або не хоче змінитися (перестати ревнувати, вживати спиртне, грати, проводити вільний час в компанії інших дівчат або друзів і т. д.)
 • у неї з'явився інший
 • чоловік допустив непрощенну помилку, сильно образив почуття дівчини

Як би там не було, усвідомивши, що улюблена віддаляється, чоловік повинен спробувати повернути її (якщо, звичайно, йому це потрібно). Для цього, по-перше, доведеться прийняти гірку правду, а по-друге, заздалегідь вибачити їй таку поведінку.

 • Якщо відносини зайшли в глухий кут, а романтичних почуттів до партнера більше не виникає, дівчина запропонує припинити відносини. Чому так відбувається? Жінкам властиво вигадувати ілюзорний образ і закохуватися в нього, приписувати обранцеві неіснуючі риси, а потім розчаровуватися, виявивши розбіжності в вигаданому і реальному. Налагодити стосунки і повернути колишню любов можна, якщо чоловік зробить все, щоб відповідати тому самому «ідеального образу» своєї обраниці.
 • Коли причиною розлучення стали згубні звички чоловіка, врятувати стосунки може тільки повна відмова від нездорової прихильності. При цьому мало просто пообіцяти кинути палити, і через тиждень після примирення знову взяти в руки сигарету. Якщо чоловік зробить вибір на користь стосунків, відмовитися від поганих звичок йому доведеться раз і назавжди. В іншому випадку наступний конфлікт у відносинах стане справді останньою.
 • Якщо у дівчини з'явився новий кавалер, найголовніше – не квапити події. Це про колишнього хлопця вона знає все, бачила його як хорошого, так і з поганої сторони. А ось новий чоловік спочатку здається їй ідеальним. Щоб як слід розглянути його недоліки, їй потрібен час. Пройде кілька місяців і до дівчини повернеться здатність розсудливо міркувати, згадувати і порівнювати. Колишньому чоловікові весь цей час важливо зберігати з нею теплі дружні відносини і бути в курсі подій, щоб не упустити потрібний момент, який обов'язково настане.
 • Найважче доведеться тим чоловікам, які образили почуття своєї коханої. Образи, недостойна поведінка, зрада – все це може стати приводом розлуки з ініціативи дівчини. Врятувати становище повинні щирі вибачення та обіцянки, що такого більше не повториться. Квіти, подарунки і похід в ресторан допоможуть повернути прихильність коханої. Проте розслаблятися чоловікові вже не слід. «Розбиту вазу не склеїш» — говорить народна мудрість. Так само і розбите одного разу дівоче серце в будь-який момент може знову «дати тріщину».
Що казати дівчині, жінці при бажанні повернути її, якщо вона тебе кинула

Можливо, кинуті чоловіки, що прагнуть повернути колишню дівчину, вважатиме корисними такі поради психологів:

 1. Необхідно виявити і визнати власні помилки. Потім слід змінитися і продемонструвати коханій своє нове поведінку і ставлення до життя.
 2. Не варто показувати своє невдоволення, образу, депресивний настрій, смуток. Стриманість і впевненість – це все, що знадобитися в боротьбі за колишню дівчину.
 3. Зайнятість і зосередженість допоможуть відволіктися від сумних думок.
 4. На деякий час припинити будь-яке спілкування з колишньою. Це дасть час обом партнерам охолонути, подумати над своєю поведінкою і подальшою долею.
 5. Якщо є можливість продовжувати спілкуватися з батьками, не варто нею нехтувати. Невимушені випадкові розмови з її мамою допоможуть бути ближче до коханої дівчини і дізнаватися про неї всі новини.

Слова і фрази, які допоможуть розтопити серце коханої:

 • «Я вдячний за все, що ти для мене зробила».
 • «Я тобі довіряю у всьому».
 • «Я не уявляю, щоб я робив без тебе».
 • «Тільки ти мене розумієш».
 • «Я не хотів тебе розчаровувати».
 • «Ти найкраща».
 • «Мені не вистачає тебе».
Що говорити дівчині при бажанні повернути її, якщо вона тебе кинула: поради, слова, фрази

Що казати дівчині, жінці при бажанні повернути її, якщо ви просто розлучилися: поради, слова, фрази

Розставання не могло статися «просто так». Причина, безсумнівно, була. І якщо розлука відбулася без бурхливого з'ясування відносин, скандалів, сліз і взаємних звинувачень, швидше за все цією причиною була недостатня емоційність партнерів.

«Не зачепило» — скажуть у такому випадку чоловік і жінка. А з часом, можливо, пошкодують. Адже була любов, були добрі стосунки, але щось пішло не так. Якщо обидва партнери не проти спробувати почати спочатку, важливо додати у відносини емоції: ніжність, турботу, любов, вдячність, захоплення.

Не потрібно якихось особливих слів, щоб попросити її повернутися. Досить просто запропонувати зустрітися і спокійно поговорити про майбутнє. Якщо її почуття живі, вона, безперечно, погодиться почати спочатку. Але подальший розвиток відносин багато в чому залежить від чоловіка. Тут йому доведеться проявити кмітливість і показати, на що він насправді здатен:

 • Кажіть їй про її красу. Відзначайте зміни в зовнішності, захоплюйтеся новою зачіскою, макіяжем та манікюром: «Ти чудово виглядаєш», «Ти у мене така красива», «Яка ти сьогодні гарна».
 • Освідчуйтеся в коханні. Не бійтеся цих слів: «Я люблю тебе».
 • Вживайте в обігу зменшувально-пестливі: «кішечка», «зайчик», «сонечко».
 • Доставляйте їй радість, балуйте, ставитеся, як до маленької дівчинки. До речі, жінці важко залишитися байдужою до чоловіка, якщо він звертається до неї: «дівчинка моя».
 • Цікавтеся її життям, подіями за день: «Як пройшов твій день?», «Що нового?»
 • Кожен день показуйте своєї супутниці свою любов, не перетворюйте відносини в нудну сіру рутину.
Що казати дівчині, жінці при бажанні повернути її, якщо ви просто розлучилися: поради, слова, фрази

Що зробити, щоб повернути колишню дівчину, жінку: поради

Чоловікам, які мають намір повернути колишню дівчину, психологи радять в першу чергу «відключити» емоції. І хоч зробити це часом зовсім нелегко, відтепер усіма подальшими вчинками чоловіки повинен керувати розум і холоднокровність. Далі, чоловікові потрібно здійснити ряд дій:

 1. Осмисливши те, що відбувається, написати на чистому аркуші паперу всі свої недоліки і всі неправильні дії, які могли підштовхнути відношення до розриву.
 2. Змінити звичний спосіб життя. Спорт, самоосвіта, нова високооплачувану і більш відповідальна робота і навіть зміна гардеробу допоможуть чоловікові змінитися в кращу сторону. Звичайно, на це може знадобитися час, але важливо хоча б почати, стати на шлях виправлення.
 3. Згадати, що подобалося колишньої коханої у обранця. Спробувати реалізувати її переваги і продемонструвати при першій зручній нагоді.
 4. Спробувати повернути до себе інтерес дівчата шляхом «випадкової», ненав'язливої демонстрації покращення власної фізичної форми і матеріального становища.
 5. Дозволити їй побачити себе в компанії симпатичної дівчини. При цьому важливо не переборщити. Нехай між чоловіком і новою подругою не буде помітно явних романтичних відносин.
 6. Якщо мають місце дружні зустрічі і розмови, нехай навіть і рідкісні, потрібно обов'язково цікавитися життям дівчини, намагатися дати їй зрозуміти, що у відносинах було допущено багато помилок, які вам дуже хотілося б виправити в майбутньому.
 7. Не забувати поздоровляти зі святами.
 8. Запам'ятайте: всі наступні дії чоловіка, спрямовані на те, щоб повернути колишню жінку, повинні ґрунтуватися на ненав'язливості, самовдосконаленні, шанобливе ставлення і легкої ревнощів.
Що зробити, щоб повернути колишню дівчину, жінку: поради

Помилки хлопця при спробі повернути дівчину: перелік

 • впадати в депресію, образившись на весь світ
 • намагатися з'ясувати стосунки з колишньою, ображати її
 • цілими днями валятися на дивані, запивав своє горе алкогольними напоями
 • благати повернутися, тиснути на жалість
 • надзвонювати по 100 разів на день
 • плакати, показуючи свою слабкість
 • переслідувати її по дорозі на роботу або навчання
 • намагатися «задарувати» улюблену квітами і подарунками, доводячи свою любов
Помилки хлопця при спробі повернути дівчину: перелік

Варто слідувати цій інструкції, вирішувати тільки вам. Зібрані тут поради з великою ймовірністю допоможуть досягти успіху, але не варто забувати, що у кожної пари своя історія і свої відносини. І якщо одна дівчина вирішить повернутися, дізнавшись, що у колишнього намічається нова любов, то інша – вважатиме це «кінцем» і мовчки піде, щоб не стояти на шляху у колись коханої людини.

Відео: Як повернути кохану дівчину або дружину за 2 тижні