Як відбити дівчину, яка подобається, яку любиш, в іншого хлопця, одного? Як відбити дівчину, жінку у хлопця, чоловіка красиво: поради психолога, аналіз помилок. Чи можна і чи варто відбивати дівчину в іншого хлопця: за і проти

Читайте статтю, якщо хочете стати справжнім пікапером. Ви дізнаєтеся, як відвести, відбити дівчину у іншого хлопця.

Зміст

Часи середньовіччя і лицарських турнірів давно пройшли. Але багато сучасні хлопці часто розглядають дівчат як якийсь приз, і щоб їм володіти, потрібно битися з супротивником. У цій статті ви прочитаєте поради психолога, як відбити дівчину або жінку у іншого представника сильної статі, або як вчинити, якщо кохану дівчину відбив іншого.

Що робити, якщо кохану дівчину відбив інший: як відбити колишню дівчину в іншого хлопця назад?

Що робити, якщо кохану дівчину відбив інший: як відбити колишню дівчину в іншого хлопця назад?

Дівчина кинула вас і пішла до іншого? Буває таке, що любов проходить — жінка йде, а чоловік не може змиритися з цим. Як відбити колишню дівчину в іншого хлопця назад? Що робити, якщо кохану дівчину відбив інший? Поради:

 • Це можна зробити, якщо вашу колишню не пов'язує з тим новим хлопцем велика любов. Жінка завжди пам'ятає колишні почуття — це пояснюється її надмірною емоційністю. Проте дівчина буде пам'ятати не тільки гарний час, проведений з вами, але і темні моменти, які змусили її сумувати.
 • Доведіть своїй дівчині, що ви визнаєте свої помилки і зрозуміли їх. Дайте обіцянку, що таке ніколи не повториться.
 • Акуратно і оригінально починайте косити під пай-хлопчика. Дівчина довго була вашою і вона знає не тільки хороші сторони вашого характеру, але і погані. Її новий хлопець здається ідеальним для неї, адже вона його зовсім не знає. Якщо ви будете показувати їй, яким гарним став її колишній, але без фальші, то вона може зацікавитися вами знову.
 • Не влаштовуйте сцен ревнощів, будьте гранично обережні у висловлюваннях про її нового хлопця. Якщо ви будете «лити бруд» на нього, то це може спрацювати від протилежного.
 • Зробіть так, щоб вона подумала, що ви йдете до іншого. Але такий крок потрібно зробити ще до того, як вона втратить до вас інтерес. Все потрібно робити швидко, щоб вона передумала йти до іншого. Нехай відчує, що ви назавжди ускользаете від неї.
 • Допомагає повернути дівчину гра «ближче-далі». Будьте поруч з нею деякий час, щоб вона зрозуміла, який ви хороший. Потім, навпаки, зникніть — це період охолодження. У дівчини навіть не буде жодної думки займатися іншим хлопцем, вона буде думати тільки про вас. Але не переборщіть з періодом «далі», щоб вона розуміла, що у неї є шанс.

Після цього настає час її виступу. Почнеться її гра — вона буде намагатися вас утримати, а ви будете отримувати від цього процесу задоволення.

Як відбити дівчину, жінку, яка подобається, яку любиш, в іншого хлопця, чоловіка: поради психолога

Як відбити дівчину, жінку, яка подобається, яку любиш, в іншого хлопця, чоловіка: поради психолога

 

Перш ніж відбивати дівчину в іншого хлопця, подумайте, навіщо вона вам потрібна: ви хочете всім довести, який ви крутий і класний або вами рухає заздрість, що в когось є така симпатична дівчина. Якщо це так, то відмовтеся від задуму, так як це дуже клопітно. Але, а якщо вами рухає прекрасне почуття і ви готові витратити енергію і сили для втілення своєї мрії, тоді дерзайте.

Як відбити дівчину, жінку, яка подобається, яку любиш, в іншого хлопця, чоловіка?
 • Станьте для неї є привабливим. Вам потрібно дізнатися, що їй подобається в хлопцях. Доведеться відповідати цим вимогам.
 • Самодостатність — найкраща якість чоловіків. Будь-якій дівчині подобається, коли чоловіки незалежний і перспективний. Доведеться влаштуватися на перспективну роботу з хорошою заробітною платою.
 • Розум — ще одна важлива якість для чоловіка. Дівчата цінують не тільки гроші, але й інтелект хлопця. Частіше в її присутності демонструйте дотепність і ерудицію.
 • Залишайтеся з нею наодинці. Виберіть час, коли і де вона буває одна. Наприклад, можна зустріти її після інституту або роботи, з'явитися в колі її подруг. Але не будьте занадто нав'язливим.

Якщо між дівчиною, яка вам подобається і її хлопцем є любов, то краще відійти в сторону і не витрачати час і сили. Проте можна і почекати деякий час, адже відносини можуть змінитися в будь-який час.

Як відбити дівчину, яка подобається, яку любиш в одного?

Як відбити дівчину, яка подобається, яку любиш в одного?

Отже, ви вирішили перетворитися в падонка? Так, саме так це і називається — відбити дівчину у свого друга. Іншими словами, ви хочете розбити пару двох близьких вам людей. Якщо ви це розумієте і все одно хочете зробити, значить, рішення точне і безповоротне. Давайте поговоримо про те, як відбити дівчину, яка подобається, яку любиш в одного?

 • Знайдіть привід зблизитися з нею. Запрошуйте її з другом на тусовки, подвозите з навчання на машині. Важливо увійти в коло її довіри.
 • Довіру до неї. Як це не дивно звучить, але навчіться довіряти і покажи їй це. Розкажіть їй про свої проблеми, обговоріть свою дівчину (справжню або вигадану), але не брешіть. Нехай вона трохи пошкодує вас і зрозуміє, що вами теж цікавляться дівчата.
 • Прощупайте їх відносини. Коли вона почне повністю вам довіряти і зрозуміє, що ви довіряєте їй, дівчина почне розповідати про свої проблеми у стосунках. Навіть якщо зовні вони здаються ідеальною парою, вона викладе все невдоволення своїм нинішнім хлопцем, адже ви ж друг — вам можна таке розповісти.
 • Грамотно розпорядитися тим, що знаєте про їхні стосунки. Великі проблеми поставте попереду, а дрібні залиште на потім.
 • Подумайте, чого їй не вистачає в ньому. Може ласки або взаєморозуміння, джентльменських якостей або банальної турботи. Станьте краще, ніж він. Але вона не повинна знати, що ви доглядаєте за нею, інакше це провал.
 • Етап конкретних залицянь. Він повинен починатися, якщо дівчину вже дратує її хлопець, вона починає бачити в ньому тільки погане. Вона зацікавиться вами, але робіть все обережно. Для одних дівчат на цьому етапі прийнятні тільки поцілунки, а інші допускають до свого тіла або навіть готові зайнятися сексом зі своєю новою пасією. Все залежить від вас і її характеру.
 • Фінішна пряма. Якщо все зроблено вірно, то залишається тільки почекати деякий час, і дівчина кине свого хлопця. На цьому етапі важливо показати їй, як добре з вами, у вашої пари величезні перспективи. Колишній буде їй дзвонити, набридати і ревнувати. Вона буде бачити різницю і залишиться з вами.

Якщо вона ще в чомусь сумнівається — чи правильно вчинила і що далі робити, зникніть на час. Нехай вона зрозуміє, що їй не вистачає і тягне. Можливо, вона вже навіть закохана в вас?

Як напевно відвоювати, відібрати дівчину у суперника красиво: поради

Як напевно відвоювати, відібрати дівчину у суперника красиво: поради

Суперник вам не брат, не друг і може бути зовсім незнайомим чоловіком. Ні одного чоловіка не зупинить наявність суперника, якщо йому сподобалася дівчина. Якщо вона вас зацікавила або навіть дуже подобається чи це кохання, тоді дійте. Як напевно відвоювати, відібрати дівчину у суперника красиво?

Поради:

 • Дізнайтеся все про свого суперника. Може бути були випадки, коли він не взяв з собою на клубну вечірку або не подарував подарунок на будь-яке свято, або просто підвищив на неї голос. Допоможе будь-яка дрібниця.
 • Робіть все навпаки. Якщо вони завжди сидять вдома і дивляться фільми, то запросіть її на природу, на пікнік, в ліс, покататися на конях. Сюрпризи і новизна допоможуть їй зануритися в щось прекрасне і світле. Але будьте уважні, не робіть нічого, що буде нагадувати дівчині про її хлопця.
 • Ніяких натяків на залицяння — тільки звичайні джентльменські штучки — подати руку при виході з автобуса, поцілунок руки при зустрічі. Для багатьох дівчат нові друзі стають не просто друзями. Саме з таким хлопцем у неї може спалахнути справжнє почуття.
 • Самостійно не згадуйте про суперника. Але, якщо вона почне говорити про нього, то підтримайте розмова. Підкресліть його недоліки, будьте добрим і розуміючим.
 • Якщо він дізнався про вас і бореться за неї, дайте йому можливість здійснити негарні вчинки: ревнувати, проявляти злість і робити інші помилки.

Дійте акуратно, продумуйте кожен крок. Адже, головне, це не нашкодити майбутнім відносинам і все не зіпсувати.

Як відбити заміжню, з дитиною, і без дітей, дівчину, жінку в чоловіка?

Як відбити заміжню, з дитиною, і без дітей, дівчину, жінку в чоловіка?

Відбити дружину у чоловіка не так просто, і треба добре постаратися. Але немає нічого неможливого для теперішніх пікаперів. Варто відзначити, що відбити заміжню, з дитиною, і без дітей, дівчину, жінку в чоловіка можна тільки в тому випадку, якщо вона сама цього захоче. Тому вам потрібно намагатися, щоб вона цього захотіла.

Важливо: Спочатку подумайте, чи треба це вам? Чи зможете виховувати чужу дитину? Чи вистачить сил? Може краще звернути увагу на незаміжніх дівчат, у яких ще немає дітей?

Якщо ви вже давно відповіли для себе на ці питання, тоді потрібно приступати до процесу зваблювання.

 • Підійдуть всі поради, які були описані вище.
 • Увійдіть в їх сім'ю, подружіться з дитиною.
 • Спочатку не показуйте своїх залицянь, а просто будьте другом і тільки потім починайте діяти.
 • «Дістаньте їй зірку з неба», «Киньте до її ніг усі скарби світу», покажіть їй, що ви краще за чоловіка. Нехай побачить, що зміна життєвих умов — це прекрасно.
 • Потім вона буде вирішувати сама — розлучитися їй або залишити все як є.

Якщо жінка щаслива в шлюбі або вона додержується клятви — завжди бути поряд з чоловіком, то ви нічого не зможете зробити.

Чи можна і чи варто відбивати дівчину в іншого хлопця: за і проти

Чи можна і чи варто відбивати дівчину в іншого хлопця: за і проти

Сумніваєтеся, муки і діалог з совістю? Чи можна і чи варто відбивати дівчину в іншого хлопця? Всі за і проти:

 • Навіщо забирати чуже щастя, якщо можна відшукати своє. На світі, в країні і навіть у вашому місті багато вільних дівчат. Озирніться навколо, можливо, серед ваших знайомих є та єдина, з якою ви проживете все життя.
 • «На чужому нещасті щастя не побудуєш» — прислів'я, якій вже багато років, і люди переконалися на своєму досвіді, що це правда.
 • Якщо дівчина дійсно «отбиваемая», і з легкістю може піти до вас, то врахуйте, що також просто вона потім піде і від вас до іншого.
 • Якщо дівчина нещаслива у відносинах, то варто почекати, поки вони з хлопцем розійдуться і тоді можна сміливо діяти.
 • З іншого боку, за своє щастя треба боротися і треба відвойовувати своє. Як говориться: «Гарне сама не припливе, і за перлами потрібно глибоко пірнати».
 • Якщо дівчина закохана, то її не відбити.

Ваша кохана варто того, щоб за неї боротися, тоді дійте. Можливо, це ваша доля. Дайте їй можливість позмагатися за вас і тоді вона сама зробить вибір на вашу користь.

Як відбити дівчину, жінку у хлопця, чоловіка: аналіз помилок

Як відбити дівчину, жінку у хлопця, чоловіка: аналіз помилок

Помилок краще не допускати в будь-якій справі, а щоб їх уникнути, треба зробити аналіз заздалегідь. Це допоможе не потрапити в безглузду ситуацію і захистити себе від неприємних моментів. Як відбити дівчину, жінку у хлопця, чоловіка — проведемо аналіз помилок:

 • Зайва метушливість — не на руку. Дівчата люблять впевнених у собі чоловіків. Ви повинні прийти, перемогти і залишити їй приємні спогади. Тільки так вона вибере вас, і буде шукати зустрічей з вами. Інакше вона може розчаруватися назавжди.
 • Головне — не поспішати. Відносини будуть романтичними, якщо про них ніхто не знає. Скритність додає додаткової пристрасті. Якщо ви запропонуйте дівчині все розповісти її хлопцю, то потім буде розчарування, розбирання та інші неприємності. Хай вона насолоджується моментом і все прийде в свою чергу.
 • Не поспішайте робити пропозицію. Багато хлопців хочуть узаконити стосунки з коханою дівчиною. Випадкові зустрічі, флірт, авантюри — все це набагато краще законних відносин в перший час. Не робіть ніяких заяв і пропозицій, що вона не повернеться в те, від чого втекла — колишнього шлюбу, відносин.

Якщо ви будете діяти обдумано і розмірено, то у вас вийде добитися хорошого результату: відвести дівчину в іншого хлопця. Будьте розумнішими і хитрішими, ніж він, і в один прекрасний день ви зрозумієте, що вона готова і чекає ваших активних дій.

Відео: Як відбити дівчину?