Чоловік Діва-Тигр: характеристика і сумісність в любові

Чоловік Тигр-Діва відрізняється своєю неординарністю, яка захоплює оточення. Така людина суворо слід поставленим цілям і ретельно продумує кожен крок. Її неможливо збити з шляху. Єдине, що може трохи вгамувати особистість, це любов.

Характеристика за гороскопом

Чоловік Тигр-Діва настільки незвичайний персонаж, що його життя зачаровує оточуючих людей. Він відрізняється цілеспрямованістю і впертістю, якій можна тільки позаздрити. Така людина готовий довго вичікувати вдалого моменту, щоб в результаті отримати бажане. Повільне слідування своїм мріям дозволяє юнакові домагатися неперевершених висот.

Представник цього гороскопа відрізняється величезною самовпевненістю, що часто грає йому на руку. Іноді такі люди можуть трохи зупинитися і дозволити подіям звершуватися без їх наполегливого втручання. Такі перепочинку дозволяють Тиграм-Левам більше дізнатися про навколишній світ і освоїти щось нове. Для них важливо час від часу спілкуватися з більш досвідченими людьми, від яких можна перейняти величезний життєвий досвід.

На перший погляд юнак може відштовхнути своєю замкнутістю і стриманістю. Для повного розкріпачення такій людині потрібен час, а тому тільки хороші знайомі знають про імпульсивність та емоційність такої особистості. Він любить сперечатися, і не завжди готовий прийняти власну неправоту. В цілому Тигр-Діва є комунікабельним і тактовною людиною, але в потрібний момент може проявити авторитарність.

Знайти самовпевненість і наполегливість такому чоловікові дозволяють прожиті роки. В юнацтві він часто робить необдумані вчинки, грунтуючись на зайвої емоційності. У зрілому віці така особистість стає більш наполегливою, що дозволяє йому впевнено рухатися на зустріч успіху.

Незважаючи на мудрість, набуту за роками, чоловік Тигр-Діва все життя залишається наївним хлопчиком, якого легко можна обдурити.

Він часто шукає усамітнення, щоб обдумати деякі моменти свого життя і зробити певні висновки.

Ставлення до сім'ї та шлюбу

Чоловік Тигр-Діва цінує сімейні узи, а тому ставиться серйозно до всього, що стосується його рідних. Ще з малих років у представника цього гороскопа сильно розвинене почуття відповідальності. Він досить самостійний і легко може впоратися з домашніми справами без допомоги батьків.

Створювати власну сім'ю чоловік, народжений у рік Тигра під знаком зодіаку Діва, не поспішає. Для такого серйозного кроку така особистість повинна все ретельно обдумати і зважити всі за і проти.

В якості дружини він вибирає поступливу і спокійну жінку, яка не стане намагатися зайняти чільне становище в сім'ї.

Такому чоловікові потрібна жінка, здатна розуміти обранця з півслова. Вона має терпимо ставитися до складного характеру коханого і йти на поступки заради гармонійних відносин. Поряд з такою супутницею Тигр-Діва зможе реалізувати себе як дбайливого і розуміє чоловіка, здатного зробити все можливе для зміцнення шлюбу.

У відносинах з дружиною глава сім'ї може бути надто критичним, але при великому бажанні здатний приборкати цей недолік. При виникненні конфліктної ситуації мудрий чоловік зможе згладити кути.

З дітьми така людина може побудувати надійні і дружні відносини, в яких буде безперечним лідером.

Такий батько серйозно поставиться до виховання дітей, і вкладе в них всі свої сили та засоби.

Сумісність у коханні

Яскрава і приваблива натура Тигра-Діви сильно притягує протилежну стать. Жінки хочуть бачити такого чоловіка поруч, але дізнавшись коханого краще, можуть передумати. Це пов'язано з надмірною наполегливістю партнера і з його бажанням все контролювати. Не кожна пані зможе витерпіти постійний контроль і критику.

Для відносин цей чоловік шукає дівчину, до якої відчує щирі почуття. Його не цікавить фінансова забезпеченість і хороші зв'язки коханої, головне, щоб юнак відчував до дівчини непідробну симпатію.

Закохати в себе цю особистість дуже складно. Юнак не схильний до непродуманих поривів, і завжди ретельно аналізує можливі партнерок.

Він не поведеться на показну красу і порядність, і перш ніж починати любовні відносини піддасть претенденток власним перевірок.

Тигр-Діва є емоційним і поривчастим партнером, що допомагає йому досягати гарної фізичної сумісності з партнеркою. Такий коханець вміє розуміти дівчину в ліжку, але абсолютно не готовий експериментувати в інтимній сфері.

Представник цього знаку серйозно ставиться до сексу і не перейде до настільки високого рівня відносин поки не буде достатньо впевнений у партнерці. Тільки повністю впевнившись у взаємності почуттів і звикнувши до коханої, він зможе повністю розчинитися в любові.

Довговічного і гармонійного союзу чоловік Діва-Тигр може досягти з Драконом-Рибою, Драконом-Дівою, Собакою-Близнюками і Конем-Рибою. Але для того, щоб союз став надійним притулком для обох партнерів, їм необхідно довго і наполегливо працювати над відносинами.

Кар'єра і фінанси

Чоловік, народжений у рік Тигра під знаком зодіаку Діва, відрізняється високим інтелектом, що дозволяє йому обиться певних висот у кар'єрі. Така людина є відповідальною і акуратним працівником, здатного повністю розчинитися у дорученій йому справі. Такі якості дозволяють юнака рано чи пізно досягти бажаного, що в результаті допомагає йому зайняти керівну посаду.

З колегами у такого юнака складаються дружні відносини.

Це пов'язано з добродушністю і комунікабельністю натури.

Головним недоліком особистості є надмірна самовпевненість. Нерідко такі люди до останнього сперечаються з начальством і виявляють невдоволення з приводу умов праці. Це нерідко призводить до звільнення прискіпливого працівника.

Тільки навчившись смиренно виконувати вказівки начальства і не реагувати на провокації, Тигр-Діва досягне трудової незалежності.

Детальніше про чоловіка Діві ви дізнаєтесь із наступного відео.