Сітки для прасування: особливості, поради щодо вибору та використання

Сітка для прасування або марля – необхідні речі для будь-якої господині, які допоможуть заощадити час роботи і полегшать процес позбавлення одягу від складок. Давайте розберемося, що краще вибрати?

Особливості

Марля – тонка бавовняна тканина, яка виконує захисну функцію, оберігаючи білизна від перегріву і освіти пропалів. Вона здатна прибрати складні заломи на одязі, не надає темних тканин непотрібний глянсовий блиск.

Сітка для прасування – далеко не дивовижний товар, її можна придбати в будь-якому господарському магазині.

Вона складається з міцного матеріалу, здатна витримати температуру до 190 градусів, через неї можна гладити навіть самі примхливі і ніжні тканини.

Єдиним мінусом є те, що під час прасування сітка зісковзує з одягу, рухається у напрямку праски.

Поради щодо вибору і використання

Щоб сітка для прасування довше прослужила, необхідно враховувати міцність матеріалу, співвідношення ціни та якості, тобто купувати не перший-ліпший товар, а вміти порівнювати, аналізувати і знаходити оптимальний варіант.

Тепер розберемося як правильно використовувати це пристосування. На прасувальній дошці розкладаємо одяг, накриваємо сіткою і проходимся праскою (вибираємо необхідний режим, враховуючи особливості матеріалу). Марля для прасування теж проста у використанні, можна змочувати її водою, якщо одяг суха, і розгладжувати праскою.

Відгуки

Як у багатьох інших пристосувань, покликаних допомагати в господарстві, в сітки для прасування білизни є прихильники і супротивники. Можна почути думку, що сітки здатні плавитися під впливом високої температури. Господині, які говорять про це, як правило, воліють користуватися марлею, відзначаючи її термостійкість.

Інші рекомендують не економити на сітці для прасування білизни, вибираючи недовговічний дешевий товар. Саме в тому випадку, коли сітка куплена якісна, вона прослужить довго і ні одна річ не буде зіпсована.

Можна зробити висновок, що на смак і колір товаришів немає, тому вибір залишається саме за вами.

Тест-перевірка на придатність сітки для прасування знаходиться у наступному відео.