Як вибрати розмір постільної білизни на Алиэкспресс? Розміри дитячого та дорослого постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Поширені розміри односпальні, двоспальні та дитячих комплектів постільної білизни.

Зміст

Кожен з нас проводить в ліжку третю частину свого життя. Саме тому варто подбати щоб постіль була м'якою, зручною і гіпоалергенною. Важливе значення має і розмір ліжка. Орієнтуючись на параметри ложа, необхідно вибирати постільну білизну. Зараз ціни на текстиль різко зросли, тому багато господині прагнуть заощадити, купуючи ліжко на іноземних сайтах, зокрема на Алиэкспресс.

Євро-розміри постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Розміри постільної білизни можуть бути стандартними чи нестандартними. Зараз на ринку можна знайти односпальні, півтораспальні, двоспальні та еврокомплекты. Всі вони відрізняються своїми розмірами. Найпоширенішими можна вважати двоспальні і євро комплекти, які за параметрами істотно відрізняються один від одного.

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс». Незареєстрованним рекомендується ознайомитися з інструкцією у статті «Як зареєструватися на Алиэкспресс?».

Зараз на ринку і в інтернет магазинах постільної білизни можна знайти товари, які відповідають англійській та метричній системі. При метричній системі вимірювання здійснюються в сантиметрах. Якщо система англійська, то в метрах або футах.

Приблизний склад комплекту «Євро»:

 • 1 підковдра – 200 на 220 см
 • 1 простирадло – 220 на 250 см
 • 2 наволочки – 50 на 70 або 70 на 70 см

Зараз існують стандартні еврокомплекты, які можуть відрізнятися розмірами і змістом комплекту. В деякі набори може входити 5 наволочок різної форми і розміру.

Євро-розміри постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Розміри дитячої постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Розміри дитячої постільної білизни істотно відрізняються і залежать від віку дитини. Існують ліжечка для новонароджених. У них зазвичай малюки сплять до 5-6 років. З 6 до 12 років дитина спить в дитячому ліжечку з великими розмірами. Існує також підліткові ліжка. Всім цим лож відповідають постільні комплекти з різними параметрами.

Розміри підліткового комплекту:

 • Підодіяльник – 145 см на 215 см
 • Простирадло – 150 см на 220 см
 • Наволочка – 50 см на 70 см

У дитячих садках використовуються стандартні дитячі ліжка з розмірами 70 на 140 див. Для таких ліжечок продають постільна білизна і воно теж називається дитяче.

Розміри дитячої постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця
Розміри дитячої постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Розміри постільної білизни та комплектів для новонароджених на Алиэкспресс: таблиця

Класична дитяча ліжечко має розміри 120 на 60 см. Але є моделі, які трохи ширше і можуть досягати в ширину 70 см. При цьому у більшості випадків такі ліжечка можуть розладжуватися і трохи збільшуватися в довжину. Але для таких ліжечок складно вибрати постільну білизну, так як розміри ложа не стандартні. Якщо у вас не так багато коштів, і ви хочете, щоб дитина довше спав в ліжечку, придбайте ложі розміром 70 на 140.

Перед придбанням уточніть розміри всіх комплектуючих набору. Стандартний набір на дитячу ліжечко такий:

 • Простирадло — 110 на 150 см
 • Підодіяльник — 112 на 147 см
 • Наволочка – 40 на 60 см

Поради щодо вибору дитячого постільної білизни:

 • Для самих крихітних діток продають набори, які складаються не тільки з підковдри, простирадла і наволочки. У наборі можуть бути защитки.
 • Це так званий бампер, який буде перешкоджати травм малюка.
 • Також у складі комплектів нерідко входить балдахін. Він зазвичай виготовляється їх напівпрозорої органзи і більше виконує декоративну функцію, ніж практичне.
 • Для новонароджених підійдуть набори з натуральної бавовни. Сучасні методи нанесення малюнка на тканину дозволяють прати комплекти безліч разів. При цьому малюнок не выстирается.
Розміри постільної білизни та комплектів для новонароджених на Алиэкспресс: таблиця
Розміри постільної білизни та комплектів для новонароджених на Алиэкспресс: таблиця

Розміри 2 спального постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Зверніть увагу, багато виробників вважають двоспальним білизною комплекти Євро, тому якщо у вас звичайне ліжко, такий набір може не підійди. Це пов'язано з істотною відмінністю розмірів наволочок, підковдр і простирадл. Наприклад, простирадло звичайного двоспального комплекту дорівнює 175 на 210 см. А в Євро може досягати 240 на 260 див. В сімейних комплектах є два підодіяльники, причому їх розміри дорівнюють 160 на 210 см

Розміри 2 спального постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Розміри 1/5 спального постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

На полуторним ліжка може спати як один, так і два людини. Ця ліжко вважається універсальною для молодят. В комплект полуторного білизни входить 2 наволочки, підодіяльник і простирадло. Приблизні розміри простирадла рівні 145 на 210 див. Параметри підковдри точно такі ж. Наволочок дві, але їх розміри можуть бути рівні 50 на 70 см або 70 на 70 см.

Розміри 1/5 спального постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Розміри односпального постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

Односпальні ліжка зазвичай купують для дітей підлітків. Вони досить зручні та просторі, при цьому займають зовсім небагато місця в кімнаті. Розміри простирадл для односпальних комплектів можуть істотно відрізнятися, але це не грає великої ролі, так як залишилася тканину можна заправити під матрац. Приблизні розміри простирадла дорівнюють 110 на 200 див.

Розмір підодіяльника має величезне значення, так як велика ковдра буде постійно збиватися в купу, а маленьке бовтатися в підодіяльнику. Середній розмір підодіяльника для такого набору дорівнює 135 на 200 см, наволочки 50 на 70 см.

Розміри односпального постільної білизни та комплектів на Алиэкспресс: таблиця

На Алиэкпресс величезний вибір постільної білизни різних кольорів і текстури. Набори можуть виготовлятися як з натуральної, так і синтетичної тканини. Краще віддавати перевагу натуральним виробів, так як вони відмінно вбирають вологу.

ВІДЕО: Розміри постільної білизни