«No feedback score», «Feedback score», «Net err please refresh or feedback»: як переводиться, що означає на Алиэкспресс?

Прочитайте статтю, щоб знати, що означає фраза на Алиэкспресс «No feedback score» та інші.

У пошуках необхідного товару на Алиэкспресс, ми вивчаємо не тільки його параметри, але й відгуки інших покупців. Адже незадоволені користувачі не будуть мовчати, і якщо щось не влаштовує, вони обов'язково напишуть.

  • Але часто в розділі " для відгуків можна побачити такий напис: «No feedback score». Що вона означає і як перекладається?
  • Також на Алиэкспресс зустрічаються такі написи: «Feedback score» і «Net err please refresh or feedback».
  • Як перевести ці словосполучення, читайте нижче.

«No feedback score»: як переводиться, що означає на Алиэкспресс?

No feedback score на Алиэкспресс

Якщо у вас ще немає аккаунта на найбільшій інтернет-майданчику з магазинами, що тоді створіть його. Вам допоможе в цьому стаття за цим посиланням на нашому сайті. Ви також можете вивчити відео-інструкції по цьому посиланню, і пройти процедуру реєстрації з ним.

«No feedback score» перекладається на російську мову як «немає зворотного зв'язку» або «немає відгуків». Причин, чому покупці не залишають відгуки даного продавця, може бути кілька. Вони полягають в наступному:

  • Не всі покупці залишають відгуки. Багато отримують товар і навіть не заходять на Алиэкспресс, щоб закрити замовлення і написати свої враження про покупку. Але це потрібно робити, так як відгуки допомагають іншим покупцям у виборі товару у конкретного продавця. Відгуки краще залишати максимально розгорнуті.
  • Продавець не залишив відгук покупцю. Відгуки на Алиэкспресс публікуються не відразу. Щоб вони з'явилися на сторінці товару, продавець повинен залишити відповідний відгук покупцю. Якщо продавець це не зробив, то і відгук покупця не з'явиться на сторінці товару.
  • Угода не закрита. Товар ще в дорозі і не доставлений покупцеві, тому покупець не може залишити відгук продавцю. Коли товар буде доставлений, покупець зможе залишити відгук, якщо він захоче це зробити.

Таким чином, відгуки потрібно залишати в будь-якому випадку, щоб інші люди могли знати правду про товар, продавця, відповідно опису з реальними характеристиками і так далі.

«Feedback score»: як переводиться, що означає на Алиэкспресс?

Feedback score на Алиэкспресс

На цій торговельній площадці існує своя система рейтингу продавців і покупців. Чим більше позитивних відгуків, тим вище рейтинг користувача.

  • За високу оцінку додається 1 бал, якщо оцінки немає — бал знімається.
  • Така система має назву «Feedback score».
  • У перекладі це словосполучення означає, як «Бали зворотного зв'язку».

Чим більше продавець запрацює таких балів, тим вище його рейтинг, і тим більше йому будуть довіряти покупці.

«Net err please refresh or feedback»: як переводиться, що означає на Алиэкспресс?

Net err please refresh or feedback на Алиэкспресс
Алиэкспресс може побачити і такий напис на сторінці свого облікового запису: «Net err please refresh or feedback». Це словосполучення перекладається, як «Часта помилка — поновіть сторінку, або зверніться по зворотного зв'язку». Щоб усунути цю помилку, поновіть сторінку або перезавантажте пристрій. Якщо проблема не зникла, зверніться в службу підтримки Алиэкспресс.

Тепер ви знаєте переклад деяких англійських фраз Алиэкспресс, і знаєте, що вони означають. Хорошого шопінгу на найбільшій інтернет-майданчику в світі!

Відео: Aliexpress — система відгуків Feedback