Легкі іграшки амігурумі спицями для початківців: майстер клас, схеми, опис, фото. В'язані іграшки і поробки до Великодня: схеми і опис

Стаття розповість вам про те, як зв'язати красиві декоративні іграшки та прикраси до Великодня в техніці амігурумі.

Зміст

Легкі іграшки амігурумі спицями для початківців: майстер клас

Слово «амігурумі» позначає напрямок в японському мистецтві створення мініатюрних іграшок з допомогою в'язання. Такі «малюки» можуть стати предметами інтер'єру, об'єктами колекціонування, подарунками для близьких. В'язати такі іграшки можна, як спицями, так і гачком. У будь-якому випадку, слід точно дотримуватися схеми в'язання. Таким в'язанням можна зв'язати не тільки іграшку для дитини технікою амігурумі, але так само і брелок, брошку, навіть мініатюрний прикраса.

ВАЖЛИВО: Якщо ви початківець майстер амігурумі, постарайтеся зв'язати щось простіше, наприклад, дитячу брошку, яку можна прикріпити на одяг, шапочку або рюкзак.

Покрокове створення амігурумі «мавпочка» з фото:

Перший крок: кількість петель, в'язання
Другий крок: в'язання мордочки брошки
Третій крок: деталізація вироби
Четвертий крок: прикраса вироби

Що можна пов'язати на Великдень спицями для початківців?

Амігурумі – техніка, прекрасно підходить для створення великодніх сувенірів. З допомогою такого в'язання можна створювати символи Пасхи: яйця, кроликів, курочок, щоб подарувати їх своїм близьким і прикрасити свято. Якщо вас захоплює подібне заняття, ви можете пов'язати цілі композиції, які прийнято виставляти на великодній стіл.

Що можна пов'язати на Великдень, фото робіт:

Яйця і курчата
Паску і крашанки
Пасхальна композиція
Маленький горобчик
Паски та великодні кролики

Як зв'язати до Великодня крашанка спицями: схеми з описом, фото

Найпопулярніша фігура для плетіння до великодніх свят – яйце. Зробити його можна однотонним, візерунковим, з картинками або яйце-курча. В'язати таку іграшку не складно, наповнити всередині її можна ватою або синтепоном.

Для в'язання вам знадобляться докладні схеми із зазначенням стовпчиків і петель:

В'язання амігу яєць: опис рядків з кількістю петель
Опис роботи з в'язання яйця

Відео: «Пасхальне яйце амігурумі»

Як зв'язати до Великодня чохли і шапочки для великодніх яєць?

Якщо ж ви не прихильник штучних яєць на Великдень, існує одна цікава альтернатива – шапочки або маленькі чохли, які надіваються на крашанки. Таким чином, можна прикрасити святкове блюдо і створити позитивний настрій до Великодня.

Схеми і готові вироби:

Шапочка: схема 1
Шапочка «курочка»: схема 2
Кумедні шапочки на великодні яйця
Шапочки і чохли на яйця в техніці амігурумі

Як зв'язати до Великодню паску?

Головний символ Великодня – паску. Таке блюдо присутній на святі в кожній родині. Створити позитивний настрій допоможуть м'які пасочки, прикрашені і пов'язані спицями в техніці амігурумі. Наповнювати такі фігурки слід якимось м'яким матеріалом: вата, синтепон, обрізки тканини.

Для в'язання вам потрібно схема з описом:

Опис роботи з кількістю петель і рядів
Готове виріб: паска амігурумі

Відео: «паска, пов'язаний гачком»

Як зв'язати до Великодня курочку?

Курочка, яка несе великодні яйця – вірний символ свята. Зв'язати курочку в техніці амігурумі можна для створення веселих святкових композицій. Курочка може бути окремою іграшкою, а може бути виконана у вигляді чохла на яйце.

Фото готових виробів і схеми з описами роботи:

Забавна курочка амігурумі: частина 1
Забавна курочка амігурумі: частина 2
Курочка і курчата: готові вироби

Як зв'язати до Великодня кролика?

Великодній кролик часто присутня в символіці свята. Цей образ подобається дорослим і дітям. Підняти собі настрій і своїм близьким, можна зв'язавши іграшку амігурумі до Великодня.

Докладний опис роботи: в'язання пасхального кролика
Готові мініатюрні вироби

Як зв'язати до Великодня гусеничку?

Чому гусеницю можна в'язати на Великдень? Тому, що гусениця – символ весни і тепла, якраз того святкового і теплого часу, коли всі торжествують свято. В'язати гусеницю легко, все її тіло складається з окремих кульок, з'єднаних разом.

Гусениця: плетіння з описом

Як зв'язати до Великодня м'які іграшки?

М'які іграшки у техніці амігурумі стануть відмінним доповненням до Великодня, адже ними можна прикрасити будинок і стіл, порадувати близьких приємними подарунками, подарувати дітям сюрпризи.

Іграшка «ципочка»,опис роботи
Курча в яйці
Іграшки «курочка і півник»

Як зв'язати до Великодня прихватки?

Дарувати подарунки на Великдень не прийнято, ніхто не купує спеціальні сувеніри, але ось ті, що зроблені своїми руками, знадобляться і порадують близьких. Наприклад, ви можете зв'язати прихватки в техніці амігурумі, вони обов'язково стануть у нагоді під час приготування святкових страв і перетворять приміщення.

Прихватка «жаба»
Прихватка «курка»
Прихватки «Курчата»

Відео: «Амігурумі до великодня»