Джинсова пряжа — що з неї можна пов'язати опис

З джинсової пряжі виходять красиві в'язані речі з рельєфним візерунком.

Справжні умільці знають про пряжі все: її склад та що з неї можна зв'язати, щоб вийшло симпатично і стильно. Але деякі види ниток знайомі не всім. Приміром, джинсова пряжа: який у неї склад, і для в'язання яких виробів її можна використовувати? Відповідь на це питання шукайте нижче.

Джинсова пряжа: опис

Джинсова пряжа

Такий вид пряжі може бути різним за складом, але у неї завжди є відсоток акрилу. Наприклад, джинсового пряжею називають нитки з невеликим відсотком х/б, ангори, вовни, а інше в складі — це акрил або поліакріл. Це практична і дуже приємна на дотик пряжа.

Завдяки наявності акрилових волокон, в'язка красиво лягає в рельєфний візерунок. Виріб з такої пряжі не линяє, не вигоряє на сонці. При цьому ціна невелика на такі нитки, а виріб виходить дуже красивим.

Ще одне велике перевага такої пряжі — це величезний вибір її забарвлень. Навіть сама вибаглива рукодільниця зможе підібрати потрібний відтінок для себе — яскравий або блідий, світлий або темний. Палітра кожного кольору — кілька відтінків. Це дуже зручно, особливо, якщо хочеться зв'язати якусь річ, комбінуючи малюнок по колірній гамі.

Що можна пов'язати з джинсової пряжі?

Іграшка з джинсової пряжі

З джинсової пряжі цікаво будуть виглядати будь-які речі з об'ємним рельєфним малюнком. В'язка починає «грати», а акрилова нитка допомагає їй у цьому. Тому виходить дуже шикарно і неповторно.

Порада: Не в'яжіть коси і арани з джинсової пряжі. Саме ці узори виглядають безглуздо і не дуже привабливо.

Ось кілька ідей, що можна пов'язати з джинсової пряжі:

Іграшки:

  • Плюшевих звірів і ляльок можна подарувати, як дитині, так і дорослому.
  • Наприклад, на Новий рік ви можете зв'язати символ року гачком. Як це зробити, читайте в статті на нашому сайті за цим посиланням.
  • Також ви можете зв'язати гачком Ведмедика Тедді, Ждуна, або одяг для ляльок Барбі і Монстер Хай.
  • Це універсальна пряжа, і з неї вийдуть красиві дитячі іграшки — милі, плюшеві і дуже м'які.

Светр:

  • Жіночий светр гачком. Багато умільці думають, що з цієї пряжі гачком можна в'язати тільки іграшки, але це не так. Саме пов'язане виріб гачком з таких ниток буде добре і цікаво виглядати. Як зв'язати светр гачком, читайте в цій статті за посиланням.
  • Жіночий светр спицями. Будь рельєфний візерунок, крім візерунка «Коси» і «Арани». Детальний опис в'язання за цим посиланням.
  • Чоловічий светр спицями. Підійде будь рельєфна в'язка. Дивіться опис за цим посиланням.

Також із джинсової пряжі можна пов'язати дитячу шапочку, кофточку, штанці. Але пам'ятайте, що потрібно обов'язково дивитися склад такої пряжі. Якщо вона виготовлена без додавання вовни, а вам потрібні теплі речі для зими, тоді краще вибрати інший тип ниток: пехорку і так далі.

Відео: В'язання з пряжі. Мій відгук. Хороша пряжа