Як зізнатися чоловікові в зраді: способи. Чи варто говорити про зраду чоловіка?

Зрада коханої людини — це завжди боляче, але варто визнаватися в цьому? Як правильно зізнатися коханій у зраді? Про це та багато іншого ви дізнаєтесь в нашій статті.

Від зради ніхто не застрахований і якщо раптом так вийшло, то одні вважатимуть таку ситуацію цілком нормальною і не вважатимуть за потрібне про це розповідати. Для інших ж, ця подія є ганебним, вони відчувають шок і сильно переживають із цього приводу. Давайте з вами дізнаємося, чи варто говорити чоловікові про те, що ви змінили йому чи варто залишити все як є.

Я зрадила чоловікові — що робити?

Скочила

Сьогодні ще залишилися такі люди, які вважають зрадою навіть думки про іншу людину, сни, які їм сняться і так далі. Насправді, це обумовлено тим, що у відносинах з вашим чоловіком не все в порядку і чого вам не вистачає.

Є і такі жінки, які настільки просунуті, що не вважають секс за зраду, тим більше якщо він був з презервативом або оральним. Душа ж не зворушена, а значить і вони залишилися вірними.

Насправді жіноча зрада має глибокі коріння. Таким чином виражається підсвідомий протест проти нинішніх відносин. Перш ніж вирішувати питання з приводу того, чи варто говорити з чоловіком про свою зраду і як це зробити, подумайте про деякі речі.

1. Чому ви пішли на зраду?

Якщо зрада була викликана не хвилинної слабкістю, а була досить виваженою і до цього ви думали, що треба міняти щось у відносинах. Така зрада є закономірною, можна навіть сказати, що все до цього йшло.

Однак, причина може бути і не дуже значна. Можливо, вам просто хотілося розслабитися і розважитися. Може на вас знайшла хвилинна слабкість, ви багато випили, та й ситуація мала. Буває, що таким чином жінка просто задовольняє свою цікавість.

Може бути зрада стала наслідком помсти або ви вирішили комусь або собі щось довести. Це як би дозволяє задовольнити свою потребу в увазі, усвідомити, що ви комусь подобаєтеся і викликаєте бажання. Зазвичай в таких випадках після скоєного виникає відчуття неуважності і провини.

2. Як ви себе ведете після?

Багато в чому це залежить від причин. Тут важливо зрозуміти — доріг вам чоловік, чи хочете ви продовжувати з ним стосунки, можливо, зрада вас просто підштовхнула до швидкого розриву.

Як зізнатися чоловікові у зраді і чи варто це робити?

Варто зізнаватися чоловікові в зраді?

Часто, якщо партнер люблячий і чуйний, то він відразу починає щось підозрювати. Так що, як би ви не намагалися приховати цей факт, зрада все одно накладає на вас непомітний, але відчутний для партнера відбиток.

Це не дивне явище, просто всі переживання і думки, які не дають вам спокою завжди позначаються на поведінці. Ви починаєте робити щось інакше, не так дивитися або говорити. Це складно позначити якимись конкретними речами, але уважний до вас людина обов'язково щось запідозрить. Зовсім не обов'язково, що він подумає про зраду.

Якщо вам не хочеться псувати стосунки з чоловіком і ви дуже шкодуєте про випадкової зв'язку, то просто забудьте про неї. І це обов'язково відіб'ється на вас. А якщо ви дуже сильно переживаєте, то спробуйте пояснити свої зміни.

Так що ж робити? Зізнатися і полегшити душу або ніколи цього не робити? Тут все залежить від вас. Якщо ви дуже емоційні і знаєте, що ви собі спокою не дасте, поки не зізнаєтесь і не загладите свою провину, то краще зізнатися, інакше совість вас просто «з'їсть».

Коли чоловік про щось починає здогадуватися, то він потихеньку з'ясовує у ваших подруг або навіть колег, що могло трапитися. І ви самі боїтеся кожного слова, завжди намагаєтеся бути обережною, ховаєте або перете СМС, в розмовах з подругами не зачіпаєте гострі теми і так далі.

Ви можете подумки думати про що хочете, навіть звинуватити чоловіка у своїй зраді, приміром, навіщо він відпустив вас одну на відпочинок або взагалі яке йому діло до ваших СМС. Ось тільки легше від цього явно не буде. Ось в такі моменти зазвичай жінки зважуються на відверту розмову, а там вже хай буде, що буде.

Під час визнання зради ви, можливо, полегшите душу, але одночасно з цим ваші близькі будуть в небезпеці. Ви ж не знаєте, яку реакцію викличе ваш розмова. Так, ви вважаєте, що він повинен зрозуміти вас, але в той же час будьте готові до того, що він від вас піде. Більше того, не кожен чоловік може адекватно реагувати на такі повідомлення і реакція може бути дуже агресивною. Добре, якщо він просто сильно накричить, але якщо він вас вдарить? Так що в цій справі треба врахувати багато моментів.

Як зізнатися у зраді чоловікові?

Подумайте, чи стануть ваші відносини гірше? Чи будуть вони такими ж щирими і відвертими? Чи Не перетвориться завжди добрий чоловік агресивного ревнивця? Не піде він від вас разом з дитиною?

Ще ви повинні розуміти, що, як правило, руйнує стосунки навіть не завжди зрада, а той факт, що вона стала предметом гласності. Буде вам легше від того, що ви скажете правду, а улюблений вами людина стане страждати?

Бувають ситуації, коли хочеться прямо випалити, як би похвалитися в своїх діях, щоб чоловік зрозумів, що ви не залишитесь, на вас звертають увагу і він неправий, що ігнорує вас і не приділяє належної уваги. Ось тільки з такими заявами будьте вкрай обережні, тому що це небезпечний шлях.

Коли ви спробуєте розповісти таким чином чоловікові про зраду, то підсвідомо будете розраховувати, що він стане до вас уважніше. Однак, ви сильно ризикуєте добитися протилежного ефекту. Замість того, щоб бути уважніше, він може остаточно забути про те, щоб стати більш чуйним і уважним.

Коли не варто розповідати про зраду чоловіка?

Коли не варто зізнаватися чоловікові?

Хоча, бувають ситуації, коли можна приховати факт зради. Це можливо в таких ситуаціях, як:

 • Ви впевнені, що чоловік про це ніколи не дізнається і готові зберігати цю таємницю в собі. Замість мук ви будете проявляти більше любові до чоловіка і станете уважніше у відносинах самі.
 • Якщо навіть чоловік здогадується, але у нього немає доказів. Спробуйте змусити його повірити, що це не так і до останнього заперечуйте свою провину. У всякому разі, так можна зробити, якщо ви не хочете, щоб чоловік знав правду.
 • Не варто говорити про це і в тому випадку, якщо ваші відносини опиняться під загрозою, майбутнє дитини або чиєсь життя. Це дозволить вам зберегти відносини, навіть якщо вони не найкращі. Так ви їх хоча б не зіпсуєте остаточно.

Як зізнатися чоловікові у зраді — що робити?

У будь-якій важливій справі не можна обійтися без попередньої підготовки. Усвідомлення своєї провини, така відверта розмова — це теж непросто, так що варто поставитися до цього з усією серйозністю. Як же до нього підготуватися?

 • Насамперед підготуйте атмосферу. Зробіть прибирання, адже чистота в будинку навіває і чисті думки. Чоловік відразу помітить, що ви збираєтеся серйозно поговорити, але про поганих речах не замислиться.
 • Попрацюйте над собою. Приведіть себе в порядок. Ви повинні виглядати добре, адже чоловіки люблять очима.
 • Коли чоловік повернеться додому, то не варто відразу вивалювати на нього несподівану новину. Спочатку нагодуй його вечерею. З ситим людиною розмовляти простіше.
 • Постарайтеся говорити про таких темах, де ви найкраща. Тільки не постійно, а як би ненароком. Розкажіть про якісь здобутки, щоб чоловік вас похвалив.

На цьому підготовка буде завершена, залишилося тільки придумати, як вивести розмову в потрібне русло.

Поки чоловік ще не прийшов, добре подумайте, як саме вибудувати розмову. Визнаватися потрібно не на емоціях, а спокійно і тихо. Дивіться прямо в очі, відстежуйте реакцію. Перед тим, як щось говорити думайте, можливо, чоловік буде роздратований або фраза викличе відторгнення.

Відверта розмова

Крім усього іншого, врахуйте, що говорити можна не все:

 • Навіть якщо чоловік буде вмовляти сказати, з ким саме ви змінили, ні в якому разі не говорите ім'я.
 • Не розповідайте докладно, як ви йому змінювали.
 • Ні в якому разі не кляніться, що такого більше не повториться. Справа в тому, що рівень довіри до вас відразу знизиться, врахуйте це. А на подібні обіцянки в таких випадках реакція інша і чоловік просто не повірить вам.
 • Намагайтеся втримуватися, якщо у вашу сторону полетять образи і лайки. Так, це буде прикро, але просто постарайтеся це пережити.
 • Навіть якщо ви вважаєте, що чоловік винен, можливо, так і є і його провина є, то ні в якому разі не говорите це вголос, щоб не зіпсувати відносини остаточно.

Як же зізнатися так, щоб чоловік сам захотів вас пробачити? В такому разі не втрачайте можливості похвалити його:

 • Навряд чи він захоче почути слова любові, він все одно скажіть про це
 • Згадайте все хороше, що було у ваших відносинах, як вам з ним комфортно
 • Захоплено говорите про всіх його достоїнствах

У будь-якій ситуації пам'ятайте, що ви жінка і завжди можете обернути ситуацію на свою сторону. Переконайте чоловіка, що він єдиний, хто вам потрібен, а зрада була дурістю і самим мерзенним вашим вчинком.

Яка буде життя після визнання в зраді чоловікові?

Найстрашніше минуло і тепер ваш чоловік знає все. Ось тільки як себе вести? Адже не можна ж зробити вигляд, що нічого не сталося.

Якщо ви зізналися чоловікові і він став кричати на вас, можливо, навіть ображати, просто опустіть цю ситуацію і не надавайте значення. Якщо він повів себе таким чином, то це означає, що йому небайдужі ваші відносини.

Бувають і такі ситуації, коли після зради і визнання відносини навіть поліпшуються. Це можна пояснити тим, що раз у вас роман на стороні, то в відносинах настав серйозний криза, який ніяк інакше не виходило подолати.

Як відомо, час лікує. Просто наберіться терпіння і поступово намагайтеся відновити довіру і колишні відносини. Можна акуратно запитати, чи пробачив вас чоловік. Нехай він скаже про це вголос, а не носить все в собі.

Не пригнічує себе поганими думками. Вірте в краще і все налагодиться. Прикладіть максимум зусиль і тепло у вашу родину обов'язково повернеться.

Відео: Зради. Зізнаватися у зраді?