Зрада чоловікові: як вести себе?

Подружні відносини – делікатна тема. В сім'ї яких тільки випадків не відбувається, але нічого дивного в цьому немає. Люди знаходяться довгий час разом, а так хочеться нових відчуттів, деяких просто заїли побутові умови. Серед необдуманих вчинків у даній ситуації особливо виділяється зрада.

Як це часто відбувається?

Роки йдуть. Жінці в будь-якому віці завжди хочеться бути в центрі уваги. Особливо сильно відчувають такі потреби ті, хто мислить неординарно, стежить за зовнішністю і займається самовдосконаленням. Розпущене і захоплюються алкоголем жінки, звичайно ж, тут в рахунок не йдуть.

У більшості випадків заміжні представниці прекрасної статі задіяні будинком і дітьми. Ніхто з них спеціально не шукає на стороні кохання. Все залежить від випадкової зустрічі. І ось як це часто відбувається:

 • у випадковому чоловікові жінка бачить те, чого не вистачає в її чоловіка;
 • оскільки побут поки не пов'язує, парі весело і цікаво разом;
 • зав'язуються стосунки – легкі спочатку, але важкі згодом.

  На перших порах ні жінка, ні чоловік не замислюються про те, що вони роблять погано. Вихор почуттів кружляє і не дає зупинитися. Зрештою настає такий момент, коли про цю зв'язку дізнається хтось із знайомих або колег.

  Як говориться в прислів'ї, «шила в мішку не сховаєш». Спочатку за спиною чути перешіптування. Потім знаходяться «добрі люди», які з задоволенням розповідають дружину про вашу зраду.

  Його реакцію важко передбачити

  Чекає грандіозний скандал, після якого чоловік не піде з дому, а виставить вас за двері. Інший варіант: він піде, голосно грюкнувши дверима. Є ще один варіант: він буде сильно ображений, буде лякати розлученням, але після вашого каяття пробачить заради сім'ї та дітей. Тоді настане примирення подружжя, і, можливо, відносини заграють новими фарбами.

  Але такий варіант скоріше буде виключенням з правил. І якщо дива не станеться, то зрадниці не варто розраховувати на легкий результат цієї справи. За болючим розлученням можуть потягнутися і такі проблеми, як позбавлення батьківських прав та втрата місця проживання.

  Що робити, якщо до краху «рукою подати»?

  Отже, чоловік подав на розлучення. Як вести себе далі, якщо мучить совість? Як повернути чоловіка назад? По-перше, не треба впадати у відчай. На інший день вас ніхто не розведе, а поки є час, то з будь-якої ситуації можна знайти вихід. По-друге, вам потрібно піти в себе» і проаналізувати ситуацію. І задати собі питання: «Як далі жити?».

  Не розраховуйте на те, що ваше життя стане колишньою, навіть якщо вас простить чоловік. Будьте готові до того, що вона кардинально зміниться. Вам доведеться день у день виправляти свої помилки. Терпіти закиди, приниження і навіть образи. Не кожна зможе це витримати. Може статися так, що ви самі захочете покинути сімейне вогнище.

  Тому задайте собі ще одне важливе питання: «А чи готова я на такі випробування?». Якщо ви самі відповісте собі «так», то тоді дійте! Тим більше, що за свої вчинки треба нести відповідальність, а втрачене довіру ще потрібно заслужити.

  Як себе вести, щоб отримати прощення

  Кожен з нас має свій характер. У кого-то він м'який, а у кого-то міцніше каменю. Не будь-який чоловік зможе пробачити дружину за те, що вона проміняла його на іншого.

  Жінки, які попалися на зраді, стверджують, що їхні дружини після цього ставали просто невпізнанними. За чоловіче ображену гідність вони платили своєї невірної половинці жорстоким ставленням.

  Образи та побиття траплялися ледь не щодня. Не кожен таке витримає. Покаявшись жінки готові на все, щоб повернути довіру, навіть терпіти приниження і насильство. У цьому випадку їх важко зрозуміти.

  Однак були і ті, що всерйоз розраховували на швидкий шлюб з коханцем після розлучення. І в цій ситуації теж не все так гладко, як здається на перший погляд. Щоб розібратися в собі і вирішити виниклі проблеми, в обох випадках потрібна допомога фахівця.

  Професійні поради психолога, безумовно, допоможуть повернути любов у вашу сім'ю або пом'якшать перехідний період, поки вам не стане легше. Але на жаль, не кожна з представниць прекрасної статі може собі це дозволити. Велику роль тут відіграє грошовий питання, вибір хорошого спеціаліста та інші моменти. А ось поради, наведені нижче, допоможуть або вдихнуть у вас трохи впевненості. Проаналізуйте кожен пункт і ви обов'язково прийдете до правильного рішення.

  • Подумайте над питанням: «А чи варто продовжувати стосунки з колишнім коханцем?» Можливо, це була проста, нічого не варта ні для нього, ні для вас інтрижка. А ви тільки зараз зрозуміли, як насправді любите свого чоловіка.
  • Чоловік вас вигнав зі скандалом з будинку, і ви образилися. Після цього вирішили піти жити до коханця. Подумайте: чи були ваші зустрічі засновані на серйозних почуттях? Можливо, цей, по суті, чужий чоловік теж вкаже незабаром на двері. Може бути, він ніколи не збирався на вас одружуватися. У нього є кохана дружина і діти, які його давно пробачили (жінки в таких ситуаціях прощають частіше). Не варто плекати марних ілюзій. Незважаючи на образу, зробіть все, щоб повернутися у сім'ю.
  • У вас трапилася така «неземна любов» на стороні. Ви дуже хочете залишитися з новим обранцем. А хоче він того ж? Щоб це з'ясувати, поговоріть зі своїм другом про це.
  • Чоловік, охочий на вас одружуватися, перший запропонує вступити в шлюб. Якщо він не зробив цього раніше, то не варто розраховувати на його підтримку зараз. Пропозиції «руки і серця» від такого поверхневого одного ви, швидше за все, так і не дочекаєтеся. Повертайтеся додому, в сім'ю.

  Отже, ви вирішили повернутися до чоловіка. Тоді не варто відкладати свої дії. Попросіть про зустріч або запропонуйте серйозно поговорити у зручний для обох час. Зазвичай жінка дуже жалкує, що зрадила. Тому щирі сльози і каяття нехай не одразу, а потім розтоплять серце ревнивця.

  Часто жінки починають дорікати свого чоловіка в тому, що він приділяв мало часу сім'ї, пропадав на роботі. І тому сталася зрада. Намагайтеся уникати різких слів і закидів на його адресу. Навпаки, кайтеся і просіть прощення. Згадайте про дітей і про те, що необхідно жити заради них. Їм потрібна повноцінна сім'я. Зазвичай такі аргументи мають певний успіх.

  Якщо мова йде про зраду, яка була давно, в ній краще зовсім не зізнаватися. Але якщо нікуди діватися, то запам'ятайте: ваш чоловік теж сильно переживає і не хоче розриву з вами. Постарайтеся бути переконливою. Наведіть йому масу аргументів, наприклад, таких, як: «Розлучимося, а що далі? Знайдеш іншу? А якщо інша змінить, так і будеш ходити від однієї до іншої? А як же діти? Батьки? Кредит? Квартира? Машина?». Багатьом дружинам є що втрачати, і такі «залізні» аргументи їх переконують не розлучатися.

  Ситуація складна, і питання-маніпулятори можуть врятувати сім'ю. Головне після цього налагодити відносини і завоювати довіру чоловіка знову.

  Зберегти після зради сім'ю також допоможе спільна поїздка до родичів разом з дітьми. Можливо, чоловік зрозуміє, що ви давно вже стали дуже близькими людьми і вам всім не так просто розлучитися.

  Сама зруйнувала, і сама відновила

  Чоловік, все ж, простив вас. Це не означає, що завтра він стане дарувати квіти і розмовляти з вами як ні в чому не бувало. Швидше за все, його ставлення до вас буде «холодним». Не чекайте від нього найближчим часом палких обіймів і зізнань.

  Повернути любов можна тільки завдяки наполегливості та терпінню з боку жінки. Потрібно чітко сформулювати собі одне бажання: «не хочу втрачати сім'ю». Строго йти до нього. А ці рекомендації допоможуть згладити тріщину у відносинах.

  • Намагайтеся уникати жартів на тему зради. Не акцентуйте увагу на анекдотах, фільмах, де сюжет заснований на зраді подружжя.
  • Не провокуйте сварки. Не чіпляйтеся до нього по дрібницях. Не кричіть при дружині і його батьків на дітей. Навпаки, постарайтеся зробити так, щоб всі до вас потягнулися. Створіть атмосферу душевної теплоти.
  • Не принижуйтеся, і в той же час намагайтеся догодити чоловікові та дітям. Наприклад, приготуйте смачний сніданок і покличте всіх до столу. Цей прийом всіх вас зблизить.
  • Зберіться у відпустку всією сім'єю. Там ви відволіктися від проблем. Це буде сприяти розвитку романтичних відносин.
  • Почніть збирати гроші на купівлю машини або дачі. Загальні прагнення людей об'єднують.
  • Більше спілкуйтеся один з одним. Радьтеся з дрібниць. Наприклад, обговоріть разом, як ви будете організовувати намічену святкове застілля.
  • Почніть, нарешті, в'язати йому светр вечорами. Так ви продемонструєте чоловікові, що вас більше не цікавлять інтрижки на стороні. Ви зайняті домашніми справами.

  Способів безліч. Вибирайте той, що знаходить відгук у вашій душі. Період перевірки почуттів може тривати роками. Все це час тримайте себе в руках, демонструйте чоловікові свою відданість. Незважаючи ні на що, ви разом і щасливі – з таким завданням можна впоратися, і багато сімей тому підтвердження. В житті можливо все, а надія вмирає останньою.

  Що робити, якщо зрадила чоловікові, дивіться у наступному відео.