Чи Правда, що всі чоловіки зраджують? Чому чоловіки зраджують?

Зрада завжди вважається зрадою, але зазвичай чоловіки йдуть на цей крок не просто так і всьому є причини. Давайте дізнаємося, які.

Чоловіча психологія дуже цікава і корисна, це дозволяє зробити шлюб ще міцніше на самому його початку і вивести відносини з глухого кута. Давайте спробуємо зрозуміти, чого не вистачає одруженому чоловікові, якщо він раптом починає змінювати. Що ж його це спонукало?

Чи Правда, що всі чоловіки зраджують?

Правда що всі чоловіки зраджують?

Існує думка, що змінюють абсолютно всі чоловіки, але насправді це не так. Існують вірні чоловіки, які ніколи не дивляться в бік чужих жінок, яка б ситуація не була в сім'ї. Ось тільки так чинять далеко не всі і деколи виявляється, що у чоловіка несподівано з'являється інша. Це обумовлено різними причинами і їх треба усувати, щоб продовжувати жити нормально і не розлучатися.

Чому чоловік мені зраджує:причини

Як правило, якщо чоловіка все влаштовує, то він не звертає уваги на інших жінок. Це говорить про те, що всі його потреби виявляються задоволеними і йому нема чого шукати це на стороні. Але що ж саме може виявитися незадоволеним?

  • Повагу і захоплення

Далеко не кожному чоловікові щастить отримувати потрібне визнання на роботі, а тому йому потрібна підживлення від жінки. Саме така потреба задовольняється у відносинах з жінками, які знаходяться нижче за статусом. В основному це офіціантки, медсестри і так далі.

  • Спілкування, емоції, підтримка
Чоловіча зрада

В основному у жінок ці потреби виражені яскравіше, але і чоловікам іноді хотілося б поскаржитися, щоб їх зрозуміли і підтримали. Дружина просто зобов'язана забезпечувати задоволення цієї потреби, але є й такі, хто не вважає за потрібне цього робити і тому чоловік знаходить це в іншій жінці.

  • Дотики

Так, чоловікам не потрібні здебільшого обійми, млосні зітхання і триматися руками. Їм просто потрібна жінка. А ось є чоловіки надто тактильні і вони без обіймів жити не можуть, у них поганий сон і взагалі можуть зачахнути.

  • Секс

Існує два інстинкту — матеріальний і сексуальний. Вони є найбільшими мотиваторами для нас. Якщо чоловікові недостатньо сексу в шлюбі, то він буде шукати його на стороні. Іноді, після декількох років шлюбу, чоловікові раптом хочеться збочень. При цьому він і сам здивований цьому. Добре, якщо дружина підтримає ці прагнення, в іншому випадку у нього обов'язково з'явиться коханка.

  • Матеріальне

Сюди включається фізична турбота і певна допомога. Взагалі, таку підтримку повинна отримувати жінка, а чоловік — віддавати. Ось тільки сьогодні ситуація все частіше стає зворотною. Тепер жінки віддають частіше, ніж чоловіки. Увагу багатих жінок завжди лестить чоловікові і якщо з її допомогою він зможе перейти на інший рівень життя, то навряд чи він зможе відмовитися від такого.

  • Структурування життя і часу
Чому чоловіки зраджують?

Часто самотні люди не знають чим зайнятися у вільний час від роботи. У цей час їм здається, що їх все кинули і вони нікому не потрібні, а це дуже погане почуття. Інша справа, коли у тебе є сім'я і вам є чим зайнятися, та й дружина мотивує і допомагає багато в чому.

  • Статусність

В основному це потрібно жінкам, але і деякі чоловіки не виняток. Якщо чоловік у 40 років так і не обзавівся родиною, то він не буде виглядати краще самотньої жінки того ж віку. Одружені друзі постійно намагаються кого-небудь знайти, а батьки просять онуків. У СРСР таких чоловіків навіть закордон не відпускали, а сьогодні роботодавці на них дивляться з підозрою. Згідно з дослідженнями, якщо чоловік не має сім'ї, то при рівних умовах вони воліють одружених. Тому кільце є показником надійності та стабільності людини.

  • Осмисленість

В якийсь час кожен починає відчувати, що пора б побудувати сім'ю, тому що вже набридає часта зміна партнерів, та й взагалі відсутність стабільності і певної мети. Хоча, це нерідко призводить до того, що створивши сім'ю вони починають відчувати себе, як би у в'язниці і сумують за тими часами, коли було багато партнерів, жодних обов'язків, безліч емоцій і так далі. Ось тоді і виникає потреба в нових відчуттях. При цьому сім'ю кидати не хочеться, а перекинути відповідальність на другу половину.

  • Новизна

Вам подобаються шоколад? А ви пробували є тільки його? Коли ви укладали шлюб, то для вас це було в новинку, але потім раптом він став банальним і звичним. Потрібно новизна і добре, якщо у чоловіка є улюблене заняття, і він задовольняється їм. В іншому випадку він може почати заводити стосунки на стороні.

Чоловічі зради: причини

Таким чином, якщо чоловік не буде отримувати задоволення від відносин, то не виключено, що він стане шукати жінок на стороні, які йому зможуть дати що потрібно. Ви повинні розуміти, що кожна людина індивідуальна і якщо одному чоловікові буде достатньо сексу раз на тиждень, то іншому він потрібен щодня, а то і не по разу.

Хтось вважає повагу ввічливістю, а хтось думає, що якщо дружина відмовляється чистити черевики, значить вона не поважає чоловіка. Комусь вистачить одну дитину або взагалі не треба, а комусь потрібна ціла футбольна команда. Ще важливо врахувати, що з часом потреби змінюються і вже формуються інші, тому те, що було важливо вчора, може виявитися непотрібним сьогодні.

На практиці, чоловіків, які всім задоволені у шлюбі значно більше, ніж жінок. Це обумовлено тим, що у них менше потреб — вдома чисто, поїсти приготовлено, діти чисті. Але буває, що у відносинах щось не так і чого не вистачає. Тоді це все буде задовольнятися на стороні. Були проблеми? Вже вирішені!

А от жінкам потрібно від шлюбу більше і тому вони часто незадоволені. В такому випадку кажуть, що жінці треба багато, але від одного, а чоловікові — одного від багатьох.

Рівність у відносинах є не найкращою ідеєю, тому що в таких умовах добре тільки чоловікові. Якщо жінка хоче відчувати себе щасливою, то їй потрібно вчитися повертати відносини на себе, але тільки не на шкоду чоловікові. Більше того, коли щаслива дружина, то й чоловік поруч з нею стає краще.

Відео: Чому чоловіки зраджують?