Чому чоловік не хоче проводити час з сім'єю і що з цим робити?

У даній статті ми поговоримо, чому чоловік не прагне проводити час з сім'єю і що з цим робити.

Кожна жінка дотримується думки, що сім'я є найголовнішою в житті. Тільки не у кожного чоловіка таку думку на цей рахунок. Деякі чоловіки постійно роблять вигляд, або у них реально немає часу на сім'ю. Як же бути в такій ситуації? Адже хочеться, щоб чоловік був поруч і не тільки виконував свої обов'язки, але і просто спілкувався з вами і відпочивав.

Чому чоловік не хоче проводити час з сім'єю: причини

Часто причини, коли чоловік не хоче проводити час з сім'єю, виявляються самими банальними. Їх дуже багато, але ми назвемо кілька з них:

 • Втома
Чоловік не проводить час з сім'єю

Якщо ваш чоловік прийшов з роботи і дуже втомилася, а від нього тут же просять зробити щось по дому, то йому точно не сподобається. Адже і для дружини може здатися, що нічого поганого вона не просить. Вона навіть не замислюється, що перевантажує чоловіка.

Чоловік прийшов додому і навіть не встиг роздягнутися, а на нього тут же обрушується список справ, які йому ще треба переробити і причому саме сьогодні. Але як так?! Адже він тепер весь день орав, а тут ще якісь полиці вішати. Погодьтеся, що тут і дивуватися нема чому, чому чоловік не захоче приходити додому, а вважатиме за краще відпочити.

 • Страх

Начебто і боятися нічого, але тільки приводів для страху у чоловіків чимало. Наприклад, якщо в сім'ї є дитина, то чоловік може подумати, що не зможе впоратися. Найпростіший для нього варіант — відгородитися від усього і якомога менше перебувати поруч. На превеликий жаль так себе ведуть багато чоловіків.

 • Відсутність інтересу
Чоловікові не цікаво з родиною

На жаль, чоловіки не відчувають материнських почуттів, а тому вони не можуть цю хвилину полюбити тільки що народженого малюка. Якщо він був запланований і від коханої жінки, то все обов'язково буде як треба. Чоловік стане добрим батьком і йому сподобається нове життя. Якщо ж чоловікові дитина був не потрібен, то навіть після народження, він нічого до нього не відчує.

 • Робота

Часто чоловіки дуже багато працюють. Якщо раптом таке відбувається, то дружина починає переживати, коли він затримується. А раптом він там гуляє, сам каже, що працює? Але насправді, він просто намагається забезпечити свою сім'ю і дати їй все, що можна. А для цього потрібно багато працювати, так що не треба намагатися знайти у всьому дивацтва.

 • Дружина

Ця причина зустрічається частіше за інших. І це дуже сумно. Так, часто жінки, руйнують сім'ю своїми ж руками, коли постійно дорікають і лають чоловіка навіть за самі дрібниці. А кому це сподобається? Явно нікому.

Незважаючи на те, що звинувачення можуть бути не порожніми, краще з деякими речами змиритися. Приміром, з постійно розкиданими шкарпетками або піднятою кришкою унітазу. Ось тоді всім стане простіше.

 • Немає бажання
Чому чоловік не проводить час з сім'єю?

Іноді чоловіки просто не розуміють, що сім'я — це цікаво і весело. Вона сприймається як рутинна робота, яка виконується незалежно від бажання. Йому просто незрозуміло, чому він повинен сидіти вдома, коли можна погуляти з друзями, посидіти біля телевізора або пограти в комп'ютері.

 • Інша жінка або сім'я

Така ситуація буває рідко, але все ж. Якщо ваш чоловік пропадає за кілька днів, не приходить ночувати і так далі, то варто задуматися. Можливо, все не так, як ви думаєте, тому не варто піднімати паніку, а краще розберіться у всьому.

 • Рутина

Іноді сімейне життя стає рутиною і чоловікові набридає. Це буває часто, коли пропадає вся романтика, ви нікуди не підете разом, а тільки сидите вдома і займаєтеся справами.

 • Віковий криза

Коли чоловік досягає віку 35-40 років, то у нього відбувається переоцінка життя. Він дивиться на себе з боку і думає, чого він досяг, що міг би зробити, а також що його чекає у майбутньому. Через кризу проходять всі в тій чи іншій мірі, але бувають ситуації, коли чоловік іде в себе і не хоче бачити нікого навколо.

 • Таємниці
Як повернути чоловіка?

Іноді чоловік намагається не спілкуватися ні з ким, тому що приховує щось і боїться розповісти про це. Або його переслідує почуття провини.

 • Немає спільних тем

І таке теж буває. Коли чоловікові нічого обговорювати з сім'єю і у вас немає спільних тем, навіть з дітьми, то зазвичай чоловік цурається спілкування.

Що робити, якщо чоловік не проводить час з сім'єю?

Як вчинити, якщо чоловік прагне не проводити час з сім'єю або у нього відсутнє на це час? Для початку спробуйте розібратися, чому так відбувається. У цьому вам допоможе серйозна розмова. Ось тільки не треба починати скандалити і звинувачувати чоловіка, просто запитайте — в чому справа? Будьте м'якше, заспокоюйте його, якщо він буде нервувати. Послухайте, що він скаже і оцініть обстановку.

Коли ви визначите причину, то треба буде подумати, що робити далі:

 • Якщо вашого улюбленого долає втома, то дозвольте йому відпочити. Та й неважливо, що треба повісити полицю або пора відправлятися в магазин за новими меблями. Зате він розслабиться і зрозуміє, що вдома дійсно можна відпочивати, а не тільки займатися справами.
Як налагодити стосунки з чоловіком?
 • Якщо чоловікові страшно брати на себе відповідальність за дитину і він переживає, що не зможе дати йому все потрібне, то вам потрібно підтримати його, щоб він знайшов упевненість, що у нього все вийде.
 • Коли чоловік не проявляє інтересу до своєї дитини, то в такій ситуації зробити що-небудь дуже складно. Однак, його ставлення може змінитися, але доведеться чекати. Можливо, роками. Якщо ви готові на такий крок, то запасіться терпінням.
 • Якщо чоловік просто фізично не може проводити з вами час, тому що у нього дуже багато роботи, то поговоріть і переконайте його, що не в грошах щастя. Спробуйте допомогти йому заробити, знайдіть роботу, навчитеся економити.
 • Змінитеся самі, якщо ваш характер не дуже хороший і ви постійно за щось отчитываете свого благовірного. Коли він приходить додому, то ж зустрічайте його з гарним настроєм, а на невеликі недоліки можна закрити очі, тому що без них ніхто не обходиться.
 • Намагайтеся урізноманітнити ваше життя, щоб чоловік захотів бути частиною сім'ї. Наприклад, можна пограти ввечері, погуляти, зайнятися цікавими справами.
 • Якщо чоловік знайшов іншу або взагалі у нього інша сім'я, то вже самі вирішуйте, як вам жити далі.
 • Під час кризи намагайтеся підтримати чоловіка, щоб він пережив його з мінімальними втратами. Він повинен розуміти, що все найкраще ще тільки починається, а сім'я є головним у його житті. Вам точно доведеться потерпіти і стати «жилеткою».
 • Спробуйте знайти спільні теми для розмов. Це може бути фільм, група, музика, спорт і так далі. Якщо чоловікові подобається робота, то завжди просіть поділитися, як пройшов його день, що сталося цікавого і так далі. Можете навіть більше дізнатися про його професії, щоб вам було простіше стати цікавим співрозмовником.

Відео: ЯК МОТИВУВАТИ ЧОЛОВІКА, ЧОЛОВІКА БІЛЬШЕ ЧАСУ ПРОВОДИТИ З ДРУЖИНОЮ, СІМ'ЄЮ, КОХАНОЮ ЖІНКОЮ?