Чому чоловік мовчить на побаченні: причини — що робити?

Якщо ви прийшли на побачення з хлопцем, а він як води в рот набрав, важливо проаналізувати причину такої поведінки.

Чоловікам не зовсім властиво багато говорити. Вони влаштовані так, що часто слухають, а не базікають. А якщо чоловіки на першому побаченні мовчать, то у жіночої статі це викликає підозру. Адже вони люблять вухами, і їм подобається, коли про них говорять і роблять компліменти. Жінки по своїй натурі дуже цікаві створення і їм цікаво, про що ж думають чоловіки. Давайте розберемося в причинах чоловічого мовчання

Чоловік мовчить на побаченні: причини

Багато придумують виправдання таким вчинкам або просто не звертають увагу. Але чи варта таких жертв?

 • У нього такий характер. Він по своїй натурі потайлива людина і не любить багато говорити. Це звична поведінка для нього. На це вказує його асоціальність, невміння знаходити теми, щоб підтримати розмову.
 • Він не знає, що відповідати. На всі питання, які ви задаєте, що він відповідає конкретно і лагідно. Він не любить говорити багато і не по справі. Така людина любить конкретику в питаннях і дає чітку відповідь.
 • Не хоче відповідати, щоб не образити вас і не поставити в незручне становище. Це виражається в банальному невмінні тактовно і правильно вести бесіду. Такий чоловік не вміє кидати слова на вітер і вести безглузді розмови, він не розуміє жартів і не вміє їх сам розповідати, не вміє робити компліменти.
 • Не вміє висловлювати свої думки. Це не вказує на його скупий словниковий запас. Він чітко знає, що думки жінки і чоловіки різні. У них не може бути нічого спільного, ні хобі, ні інтересів. А щоб підібрати слова, які будуть подобатися жінці, потрібно вміння. Тому він просто мовчить.
 • Чоловікові не дуже цікаво, що жінка подумає і як відреагує. Дана ситуація вказує на те, що жінка йому не цікава, тому чоловік мовчить на побаченні. Навіщо напружуватися, адже ніякого майбутнього він не бачить разом з нею і тому не блищить розумом, і не говорить компліменти. Він байдуже ставиться до жінки.
Чому він мовчить?
 • Не знає відповіді на поставлене питання. На банальні питання дівчини, про її нову сукню або манікюрі, він просто не бажає відповідати. Він не стежить за жіночою модою і тому йому важко відразу дати відповідь на поставлене питання. Саме тому він просто мовчить.
 • Він просто хоче здаватися загадковим в очах жінки. Таким чином він хоче, щоб жінкам було цікаво перебувати в його товаристві. Він багато чого не договорює, як би даючи дамі самої додумати те, що не було сказано їм самим. Так дівчина може пофантазувати і зробити висновки тільки на парі сказаних фраз з боку чоловіка.

Якщо чоловік розумний, вміє правильно робити компліменти дівчині, то і соромитися він не буде, і буде підтримувати розмову на будь-яку тему, яку дівчина запропонує. Навіть якщо сьогодні він не може це зробити через вагомих причин, то просто попросить її пробачити за таку поведінку і скаже що наступного разу все буде в порядку.

Мовчун

Варто враховувати, що всі причини такої поведінки не були викликані раніше сексуальним контактом, розбіжностями. Якщо причиною його мовчання є перераховані вище причини, то просто дайте йому час подумати. Може в цей момент він переосмислює своє життя і хоче все змінити. Якщо вам все-таки не терпиться дізнатися про його думках, варто поспостерігати за його поведінкою, жестами — вони можуть багато чого розповісти.

Чоловік мовчить на побаченні: що робити?

Вас запросив хлопець в кафе вперше зустрітися, просто випити кави. В результаті чоловік мовчить на побаченні і не знає як себе вести.

 • Не примушуйте його відповідати на ваші питання, не беріть ініціативу в свої руки. Ви не клоун в цирку, вас запросили на зустріч, щоб познайомитися. Не варто задавати безглузді запитання, жартувати і підтримувати бесіду. Якщо його влаштовує мовчання, нехай мовчить. Звичайно, спочатку можна спробувати розворушити «мовчуна», але якщо він і далі не підтримує розмову не варто прикладати зусилля.
 • Сказати все, що думаєте і попрощатися. Уявіть ситуацію, що ви пацієнт і прийшли на прийом до психолога. Робота психолога вас вислухати. В даній ситуації психолог це чоловік, а ви — пацієнт. Розкажіть йому, що вас турбує, чого хочете досягти в житті, що вас цікавить, щоб ви хотіли зробити, що відвідати. Чоловік нехай слухає. В результаті ви наговоритесь, і отримаєте безкоштовний вечеря навіть, якщо нічого з цього не вийде.
 • Не придумуйте йому виправдання. Не придумуйте різні причини його мовчазної поведінки, наприклад, втома, проблеми на роботі. Чому він може мовчати, а ви повинні всяко його догоджати? Будь-які виправдання з боку чоловіка не доречні, він сам захотів з вами зустрітися і повинен підтримувати розмову і вести себе належним чином. Іноді мовчання це просто спосіб показати свою загадковість і розташувати до себе якомога більше жінок. Варто остерігатися таких чоловіків.
Не змушуйте і не виправдовуйте
 • Будьте природні. Коли ви неодноразово чоловік мовчить на побаченні, не варто приховувати свого невдоволення. Просто задайте пряме запитання: «Чому ти завжди мовчиш? Мені нудно». Це цілком нормальна поведінка в такій ситуації. Ви витрачаєте свій час даремно і не отримуєте при цьому нічого і навіть не знаєте що відбувається.
 • Говоріть прямо. Якщо вам все набридло і ви хочете піти, варто говорити прямо, щоб наступного разу він не відволікав вас і не призначав зустріч, щоб просто помовчати в компанії. Не придумуйте відмовки, чому вам треба зараз піти. Краще зробити це відразу, ніж потім терпіти його мовчання знову.

Мовчання чоловіка на побаченні проти жестів

Іноді слова не скажуть того, що можна побачити в жестах. На побачення з мовчазним супутником — це допомога номер один, щоб дізнатися істину його мовчання.

 • Чоловік мовчить на побаченні, але активно жестикулює. Ви йому подобаєтеся, і він хоче справити приємне враження на вас, але не може знайти правильних слів, щоб висловити.
 • Постійно чіпає свій одяг або зачіску. Така поведінка властива сильній статі. Він не впевнений в собі і, щоб виправити це постійно поправляє, що в одязі, зачісці. Так він виражає свою симпатію до вас, але він не може зважитися вам це сказати.
 • Сказавши щось, він злегка торкається до вас. Так чоловік дає зрозуміти, що ви йому потрібні. Зверніть увагу на частину тіла, до якої він торкається. Якщо це лікоть – він допоможе в будь-якій ситуації і дасть пораду, руки – поруч з вами хоче відчувати себе на рівних, талія і нижче – так він натякає на сексуальний контакт.
 • Чіпає своє обличчя. Така поведінка показує, що йому цікавий розмова з вами і все, що ви говорите, він розуміє. Кожне ваше слово прокручує і обмірковує. Мовчання це його реакція, яка допомагає обдумати все сказане.

Відео: Чому чоловік мовчить?