Яка краща, ідеальна різниця у віці між чоловіком та жінкою для щасливого шлюбу? Опис шлюбів з різною різницею у віці між подружжям

Опис шлюбів, в яких подружжя різного віку.

Дівчата, перед тим як вийти заміж, ретельно обмірковують своє рішення і обов'язково звертають увагу, наскільки чоловік старше або молодше. У цій статті ми поговоримо про те, яка різниця між подружжям вважається оптимальною для щасливого шлюбу.

Чоловік старший на 5 років

Варто звернути увагу, більшість з нас дотримуються думки, що оптимальним варіантом для створення сім'ї, є різниця між партнерами 3-7 років, при цьому чоловік повинен бути старший. Вважається, що чоловік дещо запізнюється в розвитку щодо жінки, тому різниця в 5 років зробить подружжя практично рівноправними. Доведено, що у таких партнерів найбільше дітей.

Щаслива сім'я

Також популярні шлюби, де різниця між подружжям становить близько 10 років. Вважається, що якщо чоловік старше приблизно на 10 років, шлюб є самим міцним і стабільним. Чоловік вже заможна, розуміє цінність сімейних відносин, цілком дозрів для сім'ї, готовий виховувати дітей і з терпінням ставитися до своєї коханої. Крім того, якщо чоловік старший, він ставиться до своєї дружини як до принцеси і королеви, обожнює її. Вважає, що мати молоду дружину престижно.

Чоловік старший на 15-20 років

Рідше можна зустріти шлюби, у яких чоловік на 15 років старше жінки. В народі до таких шлюбів ставляться насторожено. Справа в тому, що багато чоловіків вважають, що такий шлюб недовговічний. Адже більшість дівчат молодого віку звертають на старших чоловіків свою увагу тільки тому, що у них стабільне матеріальне становище, і немає необхідності жити в бідності. При цьому можна дозволити собі все що хочеться. Вважається, що якщо різниця між подружжям в 15 років, то дівчина швидше за все вийшла заміж за гроші або за якесь стабільне положення в суспільстві. Чоловік може бути у владі і допомагати своїй коханій просуватися по кар'єрних сходах. Часто такі шлюби розпадаються через ревнощі.

Велика різниця у віці

Жінка старше на 3-5 років

Але крім цього, існують і нестандартні шлюби, де жінка старша за чоловіка. Різниця у віці 3-5 років не є страшною. Вона молода, красива, активна, цілеспрямована, знає чого хоче і їй приємно залицяння, увагу з боку молодого партнера. При цьому жінка в такому віці намагається доглядати за собою, тому особливо різницю між подружжям не дуже видно.

Дружина старша на 10 років

Якщо різниця між чоловіком і жінкою 5-10 років, при цьому жінка старше, то тут можуть спостерігатися деякі труднощі. Адже жінка старіє набагато швидше, ніж чоловік, і при цьому в родині домінує саме дружина. Найчастіше на такий шлюб йдуть чоловіки, яким складно керувати своїм життям, а також піклуватися про сім'ю. Тому роль домінуючого партнера бере на себе жінка. Вона керує сім'єю. Як показує практика, такі сім'ї теж досить стабільні та розлучень серед них не так багато, адже чоловік отримує жінку, стабільне матеріальне становище. Всі турботи покладаються на дружину. При цьому жінку теж все влаштовує. Вона звикла бути з життя першої, панувати і домінувати.

Жінка старше чоловіка

Дружина старша на 15-20 років

Якщо різниця між чоловіком і жінкою 15-20 років, при цьому жінка старше, вважається, що це шлюб за розрахунком. Чоловік та жінка до того часу, поки вона влаштовує його у фінансовому плані і здатна заохочувати матеріально. В іншому випадку шлюби розпадаються.

Ідеальна різниця між подружжям: думка американських вчених

Нещодавно американські вчені провели ряд досліджень і з'ясували, що ідеальний вік між чоловіком і жінкою — один рік. Завдяки опитувань було виявлено, що подружжя, у яких різниця в 1 рік, рідше розлучаються. Вчені також звернули увагу, що якщо різниця між чоловіком і жінкою приблизно 5 років, то вони на 18% рідше розлучаються, ніж ті пари, у яких різниця у віці 10 років.

Незвичайна сімейна пара

Не варто звертати увагу на подібні дослідження, якщо між вами почуття, і впевнені в них. Величезне значення має не тільки вік, але і рівень освіти партнерів. Важливо розуміння один одного. Якщо чоловік і дружина на одній хвилі, однаково міркують, у них багато спільного, то такі шлюби досить міцні і здатні існувати до кінця життя обох партнерів.

ВІДЕО: Оптимальна різниця у віці