Як дізнатися, що чоловік сів на шию і що з цим робити?

У житті будь-якої жінки може з'явитися такий чоловік, який сяде на шию. З цією проблемою треба боротися, але перед цим треба зрозуміти, чи дійсно це сталося. Наша стаття допоможе розібратися з цією проблемою.

Чоловіки сідають жінкам на шию, як правило, непомітно і поступово. Ви могли цього не помітити, але є кілька ознак, які дозволяють це дізнатися. Давайте розберемося, що це за ознаки і що з цим робити.

Як зрозуміти, що чоловік сів на шию: ознаки

  • Чоловік сів на шию — він руйнує ваші плани
Чоловік сів на шию

Якщо він щось дуже сильно хоче, то це відмінний шанс сісти на вашу шию. Варто просто засипати обіцянками, а потім ставити умови або шукати причини, чому цього не можна зробити.

Наприклад, коханий обіцяв відпустку у спекотній країні і раптом він переноситься від великої зайнятості, а тому треба забронювати готель на інший час, що ви і робите, але при цьому доводиться кидати власні турботи.

Пам'ятайте, чим сильніше ваші бажання, а також чим більше буде виникати умов, тим простіше буде сісти на вашу голову. Саме звідси і з'являються жінки, які позичають у банків великі гроші на весілля, продають квартири для покупки побільше або працюють на кількох роботах, щоб не знизити створену планку чоловіком. Він же при цьому не докладає жодних зусиль, щоб домогтися бажаного, а тільки користується і постійно обіцяє, що все зміниться.

  • Чоловік сів на шию — він не допомагає вам в побуті

Більшість чоловіків все ще дотримується думки, що повинна робити жінка, а вони іноді можуть надати благородну допомогу і забити гвоздик.

Насправді, це неправильна позиція. Якщо у вас обох є робота, то й побутові обов'язки треба поділяти порівну і не повинно бути ніякого — «не чоловіча це справа». Не варто йти на поводу у традицій і садити чоловіка собі на шию. Якщо вам доводиться працювати обом, значить ви вже не дотримуєтесь традицію.

  • Чоловік сів на шию йому хочеться іншого майбутнього
Як зняти чоловіка з шиї?

Деякі чоловіки самі планку життя роблять нижче, ніж потрібно і якщо ви хочете більшого, то йдіть і заробляйте. Йому ж всього вистачає. У кінцевому рахунку все робить жінка сама, а ось її досягнення в рівній мірі використовують обидва. Погодьтеся, як зручно!

  • Чоловік сів на шию йому не особливо важливі ваші проблеми

Як правило, коли чоловік сідає на шию, то йому важливо, щоб прибуток і всі блага постійно і стабільно розвивалися і не припинялися. Так що якщо ви будете скаржитися на втому і будете міркувати про відпочинок або зміни роботи, то він це або проігнорує, або влаштує скандал.

Якщо ваш чоловік не готовий разом боротися з труднощами, то це вже вагомий привід, щоб задуматися.

Як бути, якщо чоловік сів на шию — що робити?

Так, безперечно, коли чоловік сідає шию — це дуже погано. Проблема потребує термінового вирішення, річ чоловік повинен усвідомлювати всю відповідальність перед жінкою і не тільки питати, але і віддавати у відповідь. Є кілька рекомендацій, як акуратно зняти чоловіка зі своїх плечей і змусити його бути відповідальним.

  • Чоловік сів на шию — розставте пріоритети
Знімаємо чоловіка з шиї

Відмінно, якщо ви перебуваєте в самому початку ваших відносин, поки у вас ще не встановився звичний алгоритм, коли вже встановлено, хто за що відповідає. Так що у вас ще є час і варто визначитися з вашими пріоритетами, і обранця. Це дозволить кожному бути хорошим у своїй справі.

Приміром, дозвольте зрозуміти обранцеві, що за ремонт у квартирі буде відповідати він. При цьому, це стосується і дрібних, і великих справ. Більш того, він може відповідати за вибір будь-якої побутової техніки та приймати остаточне рішення.

Ще варто навчитися поважати його інтереси та хобі, навіть якщо вони вам не подобаються. Це дозволяє відчути чоловікові, що він належить до справжнім представникам сильної статі, а жінки там не місце.

  • Чоловік сів на шию — аналізуйте ситуацію

Якщо так вийшло, що чоловік все ж таки намагається залізти до вас на шию, вважаючи, що йому там дійсно місце, то доведеться спочатку подумати, чому він так себе веде.

Перше, чому виникає такий варіант споживчого поведінки — це його мама. Не варто дивуватися, це дійсно можливо. Якщо мама з самого дитинства опікується свого синочка і не дозволяє йому нічого робити, то він до цього звикає. Коли він починає жити з вами, то йому здається, що і в його родині все буде відбуватися також і жінка стане для нього старатися і робити все за нього.

Друге, що може стати причиною — ви самі допустили таку поведінку, тому що дозволили користуватися своєю добротою. Він боїться зробити щось не так, тому що ви його отчитываете, або ви завжди говорите «я сама», і він уже просто не вважає за потрібне щось робити.

У такій ситуації необхідно позбавлятися від причин такої поведінки. Перше, що повинен відчути чоловік — це свою відповідальність. Так що поступово намагайтеся проводити всі в таке русло, що ви не впораєтеся без його допомоги, вам потрібна підтримка і вам просто потрібна його турбота. З часом він звикне брати на себе відповідальність за відносини і сімейні рішення. Будьте впевнені, йому сподобається бути головним.

Чому він нічого не робить?

З вашої сторони повинна бути чітка позиція, ви не повинні сходити з задуманого курсу і брати на себе його обов'язки і функції навіть іноді. Дотримуйтеся чіткого розмежування в будь-яких питаннях. Категорично заборонено втручатися в його діяльність, навіть поради давати не варто, а вже діяти тим більше. Так, перший час буде складно вам обом, адже йому доведеться звикати робити що-то, а вам — не лізти зі своїми порадами і докорами. Неважливо як він пилососить. Нехай погано, зате сам. Неважливо, що кривий висить полку і по будинку розкидані інструменти — це вже перший крок до самостійності.

Тихесенько усувайте самі ці недоліки, щоб він нічого не бачив. А його краще подякувати за все і надати підтримку. Ви, звичайно, можете подумати, що це виглядає як обман і поводження з дитиною, але не забувайте, що всім важливо схвалення, особливо, коли доводиться робити в перший раз.

  • Чоловік сів на шию — змінити поведінку

Найчастіше буває так, що жінка сама, навіть не підозрюючи про це, допускає ситуацію, коли чоловік повністю сідає на її плечі. Як бути в таких випадках?

Такі запущені ситуації рятує шокова терапія. Приміром, чоловік звик, що вечорами його будинку зустрічає повний стіл, вранці його сорочка выглажена, а ходити в супермаркет взагалі справа негідна царя. Він не знає, де стоїть пилосос і як його включати, а також не вміє користуватися пральною машиною. У добавок до всього його звичне місце — на кріслі біля телевізора чи комп'ютера, коли ви з молотком і викруткою вішаєте полку на кухні.

Як виховати чоловіка?

Незважаючи на те, що виглядає все дуже сумно, виправити ситуацію можна. Створіть ситуацію, коли чоловікові доведеться опинитися самому за себе. Приміром, рушайте в дальню поїздку, погостювати у родичів в іншому місті, а він нехай побуде в головній ролі.

Ще добре, якщо вдома у вас є вихованці і за ними треба доглядати. Це можуть бути рибки, коти, собаки і так далі.

До речі, у чоловіка не повинно бути можливості покликати допомогу у вигляді родичів. В такому випадку ніякого ефекту не буде. Зазвичай, така терапія допомагає, але не завжди на постійній основі і періодично доводиться проводити додаткові сеанси.

Зрештою, жінка повинна вирішити самостійно, треба їй взагалі боротися за такого чоловіка. Адже навколо дуже багато інших і серед них точно знайдеться той, хто буде носити вас на руках і його не треба буде перевиховувати.

Відео: Що робити, якщо чоловік сів на шию?