Що робити, якщо колишній чоловік хоче повернутися — приймати назад? Чому колишній чоловік вирішив повернутися?

Часто буває так, що після розлучення колишній чоловік раптом намагається повернути все назад і просить повернутися. Але чи варто приймати його? Навіщо він це робить? Розповість наша стаття.

Як правило, коли чоловік і жінка розлучаються, то у кожного із них з'являються питання з приводу того, що між ними сталося. Так, безперечно, розлучатися завжди важко, але іноді виникають такі ситуації, коли доводиться вирішувати — чи варто повертати відносини назад? Чи буде це правильно? Як себе правильно вести і не наробити помилок, коли колишній чоловік хоче все повернути?

Чому колишній чоловік хоче повернутися: причини

Чому колишній чоловік повернувся?

Ви дуже сильно помиляєтеся, якщо вважаєте, що раз любов все ще є, то можна просто повернути все назад. Однак, нічого не вийде, якщо ви так нічого і не засвоїте і ніяких висновків не зробите зі сформованої ситуації, а просто почнете звідти, звідки закінчили.

Статистика показує, що зазвичай в парах дійсно все може налагодитися, але це тільки в тому випадку, якщо вони переглянули і змінили свою поведінку після розлучення, не втратили привабливі один для одного якості, а також будують відносини з урахуванням минулих помилок. Так чому ж колишньому чоловікові хочеться повернутися після розлучення?

Причин такої поведінки декілька:

 • Практичність

Коли чоловік хоче повернутися в сім'ю, то це зовсім не говорить про те, як сильно він любить свою дружину. Просто буває, що чоловік не може жити самостійно і йому потрібна постійна турбота. Поки чоловік не зустріне нову жінку, яка буде робити все для турботи, він так і буде намагатися повернутися, особливо, якщо знає, що його чекають і приймуть. Такі пари можуть постійно сходитися і розлучатися.

Ще буває ситуація, коли чоловік довго був відсутній і тут раптом з'являється повний ласки та ніжності. Однак, швидко зникає знову. Тут висновок напрошується тільки один — йому стало нудно і захотілося близькості, а крім вас піти було не до кого.

Коли чоловік починає переконувати вас у тому, що любить і готовий хоч зараз привезти речі, то не поспішайте відразу ж приймати його. Краще запитайте, чому у нього так швидко змінилася поведінка. Може бути йому просто ніде жити і він вас розглядає в якості запасного варіанту.

 • Боязнь відповідальності
Колишній чоловік повернувся

Деякі чоловіки можуть сильно злякатися змін і для них звичніше звичайний перебіг життя. Наприклад, народження малюка. Це означає, що йому доведеться взяти на себе велику відповідальність, але він до цього не готовий.

Він може подумати, що ви станете звертати на нього менше уваги і щоб не втратити перших позицій просто йде. Але раз він вже звик до одного укладу життя, то все одно повертається, тому що нібито одумався.

Такі чоловіки рідко розуміють, чого їм хочеться і у них немає якихось чітких цілей. Вони не здатні самі приймати рішення, бояться відповідальності, не готові до труднощів і взагалі вони незрілі. На таких людей ніколи не можна покластися і передбачити їх поведінку. Так, є шанси знову потрапити у складну ситуацію.

 • Жага гострих відчуттів

Бувають сім'ї, в яких скандали і виплеск емоцій є способом полоскотати нерви. Якщо під час сварки чоловік тікає і грюкає дверима, то будьте впевнені, що протягом тижня він повернеться. Він навіть не думав, щоб піти від вас, просто емоцій занадто багато і потрібно час, щоб заспокоїтися.

 • Вплив з боку

Буває і таке, що всі друзі або родичі тиснуть на чоловіка і стверджують, що ви не пара. Такий пресинг може привести до відходу чоловіка з сім'ї. Однак, з часом все владнається і він повернеться. В такому випадку, подумайте, чи здатний чоловік сам прийняти серйозне рішення. Може бути він піддається чужому впливу? Правда чоловік остаточно вирішив повернутися чи потім він знову піде?

 • Власник і бажання володіти жінкою
Чоловік-власник

У багатьох випадках жінки реагують істерикою, сльозами і скандалами, коли чоловік іде. Але не всі так роблять. Дружини можуть і не влаштовувати сцен, а просто прийняти рішення чоловіка і поставитися до ситуації спокійно.

Як правило, чоловіки до такого не виявляються готовим чекають, що їх будуть зупиняти. Це дає хороший удар по самолюбству і після розриву чоловік довго розмірковує і часто приймає рішення повернутися назад.

Зазвичай в родині дружини прив'язані емоційно до чоловіків, навіть на шкоду своєї особистості. Вони кидають всіх подруг і кидають інтереси. Чоловіки від природи є мисливцями і їм потрібно домагатися жінки. А якщо потреби в цьому немає, то він починає шукати іншу здобич.

Якщо після розриву дружина повертається до свого колишнього життя і знову виходить у світ, то це зачіпає його і він знову хоче повернутися. Як же бути в такій ситуації? Треба зробити правильні висновки, в іншому випадку ви розлучитеся.

 • Збіг обставин

Нерідко у розставання пари можуть бути винні проблеми чоловіки — проблеми з грошима, звільнення, переїзд, хвороба близьких. І чоловікові не хочеться бути тягарем, так і зробити він нічого не може. Відповідно, він іде, а коли все налагоджується, то пара може знову бути разом. Бувають і інші причини звільнення, тут все залежить від характеру.

 • Переосмислення

Найприємнішими для жінки є момент, коли чоловік зрозумів всі причини розриву і одумався, але це трапляється вкрай рідко. Пам'ятайте, що після розлучення чоловік залишається один зі своїми думками і у нього є час все усвідомити і зважити. Часто чоловіки вже втративши все розуміють, як дорога йому була жінка і тепер він хотів би повернутися назад.

Коли живеш з людиною вже довгий час, то починаєш розуміти його поведінку, склад характеру, темперамент і так далі. Все ж, часто жінки приписують чоловікам якості, яких у них немає. В такому випадку виникає питання — як зрозуміти, що чоловік дійсно хоче повернутися і не прогадати? Перш за все, пам'ятайте, що вчинки завжди говорять більше, ніж просто слова.

Наговорити всього красивого може кожен чоловік, а от підтвердити слова діями, можуть не всі. Якщо колишній чоловік навіть після розлучення готовий допомагати вам в побуті, фінансово, то це говорить, що він не готовий відпустити вас.

Ще, якщо чоловік йде на розмову, то це є проявом інтересу до продовження відносин. Якщо ж він мовчить і ніяк не говорить про свої почуття, значить він просто ще не вирішив, чого хоче. Йому просто зручно, щоб колишня дружина була поруч, наприклад, для інтиму або інших цілей.

Пам'ятайте, що чоловіки не люблять говорити про почуття, цілях і їм вкрай важко зізнатися, що вони неправі. Хоча, якщо ваш чоловік не розповідає про своїх думках, то варто задуматися, тому що він як би і з вами бути не хоче, але і в той же час не хоче, щоб ви були з іншим.

Що робити, якщо колишній чоловік хоче повернутися — як вчинити?

Варто повертати чоловіка?

Возз'єднання сім'ї — це завжди складно і болісно. Це обумовлено тим, що розриву послужив проступок чоловіки. Коли колишньому партнерові хочеться повернутися, то жінка опиняється перед вибором — чи варто це робити? Образи і все погане з працею забувається і може сколихнути давні негативні почуття. Щоб зрозуміти, чи варто повертати все назад — спробуйте зрозуміти себе і в цьому вам допоможуть деякі прості поради.

Коли чоловік кидає сім'ю і потім приходить назад, то цілком закономірно подумати — а що буде далі? Адже мотиви у чоловіка можуть бути різними, але не варто занадто сильно живити себе мріями. З'ясуйте, яка ж причина повернення вашого коханого. Незважаючи на всі почуття, поцікавитися в істинних мотивах все ж варто.

Припустимо, ви стали жити разом і деякий час все у вас чудово, як другий медовий місяць. Але раптом відбувається ситуація, яка призвела до розриву. Наприклад, ви розійшлися з-за зрад чоловіка. І сьогодні він знову вам змінив. Виходить, що пристрасті трохи заспокоїлися і знову розставання. Тільки тепер це все буде значно складніше.

Навряд чи ви захочете знову все це пережити і мучитися, що ви повели себе нерозумно, повіривши в його любов. Якщо ви з цим згодні, то краще відразу дізнайтеся, чому він хоче повернутися.

Вимкніть емоції і підходите до ситуації з розумної точки зору. Рекомендується написати на листку чоловікові і дружині, що їм подобалося в партнері, а що — ні. Потім кожен аналізує написане і вирішує, чи готовий він мінятися. Це перше, що допоможе прийняти таке важливе рішення.

Другий етап складніший, тому що він емоційний. Ви вже зрозуміли, що вас не влаштовує один в одному і знаєте, що варто міняти. Тепер подумайте, чи потрібно вам це все і чи бачите ви себе з цією людиною в майбутньому. Ствердно можна відповідати, коли ви вирішите питання:

 • Чи є у вас діти
 • Чи Все добре у фінансовому плані
 • Яке положення в суспільстві
 • Ви вирішили всі ваші розбіжності
 • Чи зможете ви продовжувати жити щасливо без негативу і докорів

Проаналізуйте свій емоційний стан життя в шлюбі і після розлучення. Подумайте, як вам жилося під час розставання, які вас захопили емоції і чи зможете ви самі про себе подбати?

Як повернути колишнього чоловіка?

Так, якщо чоловік пропонує вам зійтися, то:

 • Добре подумайте і відключити емоції
 • Зрозумійте справжню причину повернення
 • Подумайте, чого ви хочете від відносин і відповідає обранець вашим очікуванням

Коли ви про все подумали, то вирішіть для себе, чи готові ви забути про все, що було в минулому і продовжувати жити з людиною так, щоб нічого не повторилося. В іншому випадку чоловік почне думати, що якщо геть піде ще раз, то завжди зможе повернутися назад.

Засвойте ще одне — ваше життя не буде такою, як раніше. Все минуле залишиться з вами та уникнути сутичок не вийде, поки ви не домовитеся про наступних моментах:

 • Як ви будете вирішувати конфліктні ситуації
 • Чи готові ви змінити свої погляди і зробити вірні висновки
 • Ви зможете забути про минуле

Пам'ятайте, що вибудовувати відносини в такому випадку потрібно взаємно. Якщо тільки одна сторона буде намагатися, а друга — діяти, то нічого не вийде. Коли ви приймаєте чоловіка назад, то не варто йому пригадувати його помилки. Якщо ви чекаєте постійних вибачень, то навряд чи так буде. Як правило, з цього випливає великий скандал. Важливо зрозуміти, що ви вирішили далі бути з цією людиною.

Навіщо ви тоді вирішили повернути все назад? Будьте чесними самі з собою і не варто прикриватися дітьми і фінансами. Діти навряд чи будуть раді рости в атмосфері постійних конфліктів. Не варто також йти на поводу у подруг і рідних, що вам варто прийняти чоловіка назад якщо ви цього самі не хочете. Ви теж маєте право на щастя і вам вирішувати, що робити далі.

Ви сумніваєтеся, що ваш чоловік говорить щиро, що хоче повернутися? Тоді спробуйте його про щось попросити. Якщо він з радістю буде вам допомагати, то все ще не так погано. З іншого боку, цей спосіб не зовсім вірний, тому що деякі чоловіки просто не можуть відмовити в силу виховання. І вони просто розуміють, що жінка не зможе сама вирішити всі побутові питання. Незважаючи на все, якщо чоловік сам проявить ініціативу, то це дуже добре.

Коли чоловік і правда усвідомив свої помилки і визнає це, намагається виправити становище, то це дійсно можна назвати щирістю почуттів і чесністю намірів. Такі чоловіки змінюють свої погляди заради жінки, що домагаються уваги і доводять, що почуття ще залишилися.

Як ще можна зрозуміти, що чоловік і справді хоче повернутися до вас не тому, що йому зручно? Спробуйте просто поговорити відверто. Постарайтеся донести до чоловіка, що ви почуваєте та думаєте про ситуацію. Якщо ви йому і справді потрібні, то він зробить все, щоб виправити ситуацію. Головне, щоб слова відповідали тому, що він робить.

Відео: Колишній вирішив повернутися. Як не зробити помилку?