Чому виє собака у дворі — що робити? До чого виють собаки на місяць, біля воріт, в будці, в будинку, на порозі, у сусідів, на вулиці?

Причини виття собаки у дворі, на місяць, в будці.

Виття собаки — досить поширений звук, для тих, хто живе в приватних будинках. Особливо часто це трапляється з псами, які сидять на ланцюгу. У цій статті ми розповімо, чому виють собаки, і що про це говорять народні прикмети.

Виє собака у дворі: причини

Перш ніж вигадувати і пояснювати дії вашого вихованця народними прикметами, ознайомтеся зі списком, з яких причин може бути собака. Ви здивуєтеся, але вони найрізноманітніші.

Причини виття собаки:

 • Собака голодна, відповідно, можливо, її необхідно погодувати. Іноді пес дає знати своєму господареві про те, що він забув його погодувати.
 • Можливо пес почув десь далеко виття, і намагається відповісти. У людей язик свій, а у собак свій. Адже пси — це спадкоємці вовків, які дуже часто спілкувалися за допомогою виття.
 • Можливо ваш пес засумував. Досить часто, коли господар йде з дому, пес починає скиглити і вити. Це говорить про те, що вихованець просто нудьгує по своєму господареві.
 • Можливо ваш вихованець захворів. Дійсно, якщо собаку щось турбує, вона не може пояснити це словами, тому виє.
 • Можливо собака почула виття сирени, або сигналізацію автомобіля десь далеко. Дійсно, собаки можуть вити і відповідати на звукові подразники.
 • Нерідко собака виє, якщо чує музику, чи то, як співають люди. Пес може підспівувати за допомогою свого воя. Зараз інтернет рясніє роликами, де пес підспівують своєму господареві.
Неспокійний пес

До чого виє собака у дворі, на місяць, у сусідів, на порозі, в будці: народні прикмети

Якщо ви вірите в прикмети, і схильні шукати відповіді саме в них, то прислухайтеся до нашої розшифровці.

Причини виття собаки, народні прикмети:

 • Якщо пес виє безпосередньо на вхідні двері, хвіртку або ворота, можливо вас чекає якась сумна звістка, яке прийде ззовні.
 • Дуже часто пси виють на ворота з-за того, що відчувають небезпеку наближення біди до господаря. Можливо станеться якесь ДТП або нещастя за межами дому.
 • Якщо песик підійшов до вас, скиглить і виє, це говорить про біду, і погіршується стан здоров'я. Можливо станеться загострення хронічного захворювання, або навпаки, ви захворієте абсолютно новою хворобою. Собаки відчувають і попереджають про це.
 • Якщо до вас причепилася незнайома собака і виє, це говорить про нещастя, яке може трапитися з вами найближчим часом.
 • Якщо вихованець просто виє напередодні якоїсь важливої події, можливо це поїздка, відрядження, то краще її відкласти. Дійсно, собака може попереджати про можливі неприємності в дорозі. Якщо ж це сталося перед весіллям, або важливою подією, спробуйте його відкласти.
 • Якщо ж пес прийшов до хазяйської ліжка чи дитячому ліжечку, і завів тужливу пісню, це свідчить про швидке погіршення стану здоров'я. Тобто, якщо він виє у дорослому ліжку захворіє господар, а якщо біля дитячого ліжечка, то малюк.
 • Якщо пес дуже жалібно виє і риє землю, це говорить про смерті господаря, або близьких родичів.
 • Якщо просто виє, дивлячись на поріг, можливо він попереджає про те, що прийдуть погані новини.
 • Якщо ж пес бігає і виє навколо будинку вночі, це говорить про блукаючої нечистій силі. В такому випадку необхідно прочитати молитву і вранці погодувати свого пса, подякувавши йому за службу.
 • Якщо собака виє у себе в будці, це говорить про можливі втрати. Тобто можливо вас чекають серйозні фінансові витрати, або ж очікують серйозні проблеми зі здоров'ям.
 • Якщо ваш вихованець виє і катається по підлозі, це говорить про швидку зміну сімейного статусу. Можливо розлучитеся або навпаки, створите сім'ю. Можливо це говорить про підвищення по службі.
 • Якщо до вас у гості прийшов якийсь чоловік, і намагається бути другом, але пес при цьому дивлячись на нього виє, постарайтеся не розкривати гостю секретів. Швидше за все, в обличчі одного до вас прийшов ворог.
 • Якщо собака виє на місяць, це говорить про швидку зміну кліматичних умов. Можливо наближається циклон.
 • Якщо собака виє дивлячись перед собою, це говорить про погіршення його стану здоров'я, і можливо швидкої кончини.
Виття собаки

До чого виють собаки — що робити?

Що ж робити, якщо пес виє? Необхідно постаратися не думати про неприємності, а зробити все, щоб всі проблеми обходили вас стороною. Це зробити досить просто.

Поради:

 • Якщо ваша собака виє на порозі, відкрийте двері, впустіть її в будинок. Справа в тому, що поріг є своєрідним порталом між цим і потойбічним світом, і собаки дуже чутливо відчувають тих, хто приходить до нас з потойбічного світу, можливо це духи.
 • Постарайтеся заспокоїти собаку, впустивши її в тому. Якщо ж ваш пес виє на двері, проженіть його в будку, насипте їжі, і вилийте за поріг відро холодної води. Це допоможе розчинити проблеми, а також відігнати людей, які приносять погані новини.
 • Якщо виє сусідський пес, вам необхідно кинути йому частування, при цьому не залишаючи периметр свого будинку. Тобто це необхідно зробити через паркан, або хвіртку. Якщо за вами ув'язався бродячий пес, який виє, скиглить, також киньте йому частування.
Собака виє

Виття собаки: на що звернути увагу?

Що робити людині, яка не вірить у прикмети що виє з псом? Якщо ви не дуже вірите в прикмети, і вас більше турбує самопочуття пса, придивіться до його стану здоров'я.

Поради:

 • Огляньте свого вихованця, і спробуйте визначити якісь проблеми зі здоров'ям. При необхідності відведіть собаку до ветеринара. Якщо пес виє в будці, можливо йому нудно. Принесіть туди старих дитячих гумових іграшок. Собаки дійсно дуже люблять гризти гуму.
 • Незважаючи на те, що ви не вірите в прикмети, все ж рекомендуємо у цей період бути уважним. Можливо дійсно собака відчуває біду. Постарайтеся не їздити на великій швидкості, або взагалі при можливості користуйтеся громадським транспортом.
 • Якщо хтось із домашніх хворіє, обов'язково ретельно стежте за станом здоров'я родича. Можливо собака попереджає про швидке погіршення стану здоров'я вашої рідної людини. Постарайтеся в цей період бути найбільш уважним до хворому. Якщо виття — це шкідлива звичка вашої собаки, постарайтеся навчити командам «мовчати» і «тихо». Детальніше можна дізнатися як це зробити у кінологів. Це суттєво покращить ваше життя.
Виття псів

У цей період намагайтеся нікому не грубити, не грубіянити. Це допоможе не нажити ворогів. Поспостерігайте за звичками вашого вихованця. Якщо він відмовляється від їжі, дивно дихає, кульгає або дуже слабкий, це привід подумати про погіршення його стану здоров'я.

ВІДЕО: Виє собака