Пилки ATIS Professional: опис, вибір, достоїнства і недоліки

За санітарними нормами такий манікюрний інструмент, як пилка, повинен бути одноразовим або ж піддаватися дезінфекції чи стерилізації. Спінені основи для пилок взагалі використовуються тільки один раз. На допомогу приходять пилки Atis Professional. Дана фірма пропонує базові основи, на які клеяться змінні абразивні файли.

Пропонований асортимент

Atis Professional – компанія по виробництву і продажу пилочок для манікюру. Продукція фірми поширена по всій території країн СНД. В асортименті представлені:

  • основи для пилок;
  • змінні абразивні файли;
  • одноразові пластмасові пилки;
  • манікюрні фрези і борови.

Інструменти виробляють на сучасної лазерної техніки з використанням німецьких матеріалів високої якості.

Компанія завдає іменні ініціали на свій продукт. А також розробляє унікальні форми продукту за бажанням клієнта.

Змінні файли для манікюрних пилок прискорюють процедуру обпилювання нігтів в кілька разів. При цьому вони збирають на собі практично всю нігтьову пил, не дозволяючи їй розлітатися. Опил залишається якісним, як з звичайної класичної пилкою.

Компанія стрімко розвивається, удосконалюючи свою продукцію і забезпечуючи якісний і швидкий результат.

Огляд пропонованої продукції

Основи з металу дуже популярні при створенні манікюру і педикюру. На це вплинули зручні розміри і співвідношення ширини і висоти даних інструментів. Виготовляються з нержавіючої сталі медичного призначення. Для дезінфекції підходять всі методи стерилізації. Компанія пропонує 4 розміру металевих основ: XS, S, L, M.

Розмір XS – дуже бюджетний варіант основи для пилочки. Підходить для застосування як в салонах, так і в домашніх умовах.

В асортименті фірми є дерев'яні, металеві, спінені і пластикові основи класичної прямокутної форми і форми «Луна». Основи форми «Луна» відмінно підходять для опіла штучно нарощених нігтів. Дерев'яні пилки вже мають абразивний напилення на одній стороні.

Змінні абразивні файли для усіх основ дуже делікатні, не пошкоджують шкіру і нігтьову пластину. Силіконова основа змінних файлів з карбіду кремнію забезпечує хороше зчеплення інструменту з металевою основою. У виборі є кілька варіантів абразивної жорсткості: 100, 180 і 240. Можна придбати файли, що мають різне напилення на кожній стороні.

Відгуки

Майстри манікюру пишуть відгуки про вигідність оптової покупки продукції компанії Atis Professional. При значному потоці клієнтів придбання великої кількості основ і змінних файлів швидко окупається.

Експерти відзначають, що робота з металевими пиляннями набагато зручніше, ніж зі спіненим або пластиковими.

Негативні відгуки відзначають проблеми з наявністю змінних абразивних файлів в спеціалізованих магазинах невеликих міст. Пропонований асортимент в деяких точках продажу також мінімальний.

Компанія спеціально розробила індивідуальні розміри своїх інструментів, так що змінні файли іншого виробника не підійдуть. Тому проблема наявності потрібного абразиву на складі стає ще складніше.

Користувачі залишають відгуки про те, що зняти змінний файл зі спіненої основи дуже важко. Для цього потрібно докласти чимало сил, використовуючи додаткові кошти і рідини. Тому майстри категорично не рекомендують такий тип інструментів.

У следующм відео ви побачите плюси і мінуси одноразової пилки ATIS Professional.