Особливості і колірна гамма гель-лаків Irisk Professional

Красивий і доглянутий манікюр – це візитна картка будь-якої поважаючої себе жінки, тому до питання вибору матеріалів слід підходити дуже відповідально.

Головним елементом, безсумнівно, є гель-лак. Він повинен бути хорошої якості, мати насичений колір і не травматичну нігті текстуру. Розглянемо гель-лак Irisk Professional – фірми, що встигла добре зарекомендувати себе за 13 років існування на міжнародному б'юті-ринку.

Асортимент бренду

Компанія Irisk Professional спеціалізується на товарах для манікюру, вона випускає матеріали для дизайну нігтів, засоби для нарощування, різні види покриттів. Гель-лаки бренду користуються особливою популярністю зараз, коли в б'юті-індустрії лідируючі позиції зайняв манікюр зі стійким покриттям, яке дуже щільно зчіплюється з нігтьової пластиною і тримається до трьох-чотирьох тижнів.

Гель-лаки Irisk Professional випускаються в Сполучених Штатах, незважаючи на те, що сам бренд зареєстрований як російський. Іноземне виробництво дозволяє використовувати в процесі останні технологічні досягнення і ретельно контролювати якість продукції. Реалізація відбувається не тільки в Росії, але і в багатьох країнах Європи, при цьому якість гель-лаків Irisk високо оцінюється майстрами міжнародного рівня.

На сьогоднішній день в асортименті бренду представлено п'ять лінійок гель-лаків:

 • Lac Style (палітра з 80 різних відтінків трифазного покриття);
 • Shine Gel Tango (також трифазне покриття, але більший асортимент квітів – 100, що робить цю лінійку лідером за різноманітністю панелі);
 • Irisk Gel (базова палітра, трифазне покриття 80 різних відтінків);
 • Gel Lack «3 в 1» (однофазне багатофункціональний гелиевое покриття, 60 відтінків у палітрі);
 • Gel Polish One Step (однофазне покриття, налічує всього 20 відтінків).
Lac Style
Shine Gel Tango
Irisk Gel
Gel Lack «3 в 1»
Gel Polish One Step

Рекомендації – запорука стійкого покриття

Гель-лаки Irisk Professional гарантують якісне покриття нігтьової пластини і яскравий, стійкий колір. Однак для того, щоб заявлені виробником властивості відповідали дійсності, необхідні професійний підхід до манікюру і чітка послідовність всіх його етапів.

Правильне покриття гель-лаком Irisk виконується наступним чином.

 1. Нігтьова пластина повністю підготовлена до нанесення кольору. Виконується обрізний або апаратний манікюр (видаляються задирки, відсувається або обрізається кутикула, нігтя надається бажана форма). Далі пластина добре полірується до ідеально рівного стану, на її площі не повинно залишатися горбів, нерівностей, тріщин верхнього шару і т. д.
 2. Видаляються будь-які сторонні речовини, які можуть перешкодити зчеплення лаку з нігтів. Для цього наноситься спеціальний обезжиривающий склад, нігті рекомендується не чіпати до повного їх висихання, тільки тоді вони будуть готові до подальших етапів.
 3. Наноситься обов'язкова складова манікюру з використанням гель-лаку – праймер, він використовується для встановлення зчеплення між кольоровим покриттям і нігтьової пластиною. Знову необхідно дочекатися повного висихання.
 4. Далі наноситься базове прозоре покриття Irisk. Для його висихання вже потрібно УФ-лампа, приблизний час сушіння – 60-90 секунд. Якщо тримати менше, то великий ризик поганого зчеплення лаку з нігтів і, відповідно, абсолютно нестійкого манікюру.
 5. Виконується покриття безпосередньо кольоровим лаком бажаного відтінку. Тут важливо звернути увагу на його структуру. Окремі кольори у Irisk досить щільні і не вимагають декількох шарів, а деякі, навпаки, дадуть бажаний непрозорий тон, тільки якщо послідовно нанести їх два або три рази. На цьому етапі дуже важливо як слід просушувати в УФ-лампі кожен шар. Варто недоглядеть лише на одному, і весь манікюр ризикує піти нанівець.
 6. Після нанесення кольорового покриття його потрібно обов'язково закріпити топом, який теж сушиться в УФ-лампі. На цьому етапі краще просушити нігті кілька разів для закріплення результату і виключення ризиків.

Якщо виконати професійний манікюр і ретельно дотримати всі рекомендації з нанесення покриття, лаки Irisk Professional дадуть стійкий і насичений колір та протримаються на нігтях не менше 20 днів.

Новинка в б'юті-індустрії: манікюр та астрологія

Irisk Professional – перший бренд, який подарував своїм клієнтам лінійку гель-лаків, розроблену спеціально для різних знаків зодіаку. Назва у неї цілком відповідає тематиці – Zodiak. З перших днів запуску на ринок серія користується великим інтересом у любителів манікюру та професіоналів нейл-дизайну.

Це цілком закономірно, адже виробник йде в ногу з часом і пропонує своїм клієнтам не тільки якісну продукцію, але і креативну ідею, яку можна вигідно обіграти.

Особливість цієї лінійки полягає в тому, що для кожного знака зодіаку підбирається власна палітра кольорів, що складається з 12 різноманітних відтінків. Вони можуть бути в одній колірній гаммі або абсолютно в різних, це залежить від кожної конкретної збірки. Але будь-яка представниця кожного знака зодіаку зможе підібрати відтінок, найбільш відповідає її смаку.

Лінійка гель-лаків Zodiak не пропонує жодного конкретного кольору для кожного знака зодіаку (наприклад, для Лева – тільки червоний, а для Риб – тільки блакитний). Вона надає вибір, але кожна палітра підібрана з урахуванням психологічних особливостей конкретного знака. Наприклад, для вогняних і пристрасних Левиць переважають відтінки червоних і золотих квітів, а для врівноважених і розмірених Дів – пастельні тони. Виробники вважають, що пропоновані панелі найкращим чином відображають особливості характеру різних знаків зодіаку.

Для клієнток майстрів нейл-дизайну це чудова можливість для самовираження. Науково доведено, що елементи зовнішності людини впливають на його поведінку, тому червоне покриття на нігтях допоможе стати більш впевненою в собі, а пастельні тони викличуть ніжність і м'якість.

Таким чином, Irisk намагається постійно підігрівати інтерес своїх клієнтів і радувати їх новими пропозиціями. В умовах конкуренції недостатньо пропонувати тільки якість і велику палітру кольорів, і компанія це розуміє.

Тому вона радує цікавими ідеями та доступністю цін. Дозволити собі професійне покриття з пропонованих лінійок можуть не тільки топові салони краси, але й майстри-аматори, які займаються приватною практикою.

Думки

Як і у всій б'юті-індустрії, для бренду Irisk Professional не існує однозначної оцінки ні від професіоналів, ні від аматорів у галузі нейл-дизайну. Думки розходяться на прямо протилежні: відгуки майстрів можуть свідчити як про зручність та легкість у нанесенні покриття, так і про нерівномірність одержуваної поверхні, і обов'язком часу сушіння в УФ-лампі.

Клієнти салонів краси і приватних майстрів також не приходять до єдиної позиції: хтось залишається дуже задоволений стійким манікюром, а хтось говорить про те, що гель-лак втрачає свій зовнішній вигляд в процесі шкарпетки, швидко тьмяніє і сколюється набагато раніше обіцяних виробниками 20 днів.

  Чому ж так відбувається, якщо бренд вже має міжнародне визнання і сумнівів в його якості бути не повинно? Відповідь проста: ринок перенасичений підробками відомих марок. Багато заробляють на репутації добре зарекомендували себе фірм і її руйнують. Зустрівши на полицях магазинів нібито Irisk Professional і зіткнувшись з низькою стійкістю покриття і нерівномірним, тьмяним кольором, користувачі можуть змінити свою думку про все бренд, навіть не усвідомивши, що це була просто підробка.

  Тому найкращий варіант – отримувати якісну продукцію безпосередньо від постачальника, замовляючи безпосередньо у нього.

  Irisk Professional має свій власний сайт, де дистриб'ютори і приватні особи можуть ознайомитися з асортиментом гель-лаків і зробити замовлення, що відповідає їх власним смакам і перевагам чи вимогам ринку, на якому планується реалізація.

  Огляд гель-лаків, топа і бази Irisk Professional у відео нижче.