Сланці для басейну

Спекотне літо ще не близько, а вже так хочеться зануритися в прохолодну воду і трохи поплавати... Вихід є! Відвідайте басейн! Ні для кого не секрет яку користь приносять водні процедури: гартують, зміцнюють нервову систему, розслаблюють м'язи... Можна довго говорити про користь води, але все це не матиме сенсу, якщо до занять у басейні ви не приготувалися заздалегідь.

Потрібно пам'ятати, що для відвідування басейну необхідна спеціальна амуніція: шапочка, купальний костюм і, звичайно, якісне взуття - сланці. Ось на взуття давайте зупинимося докладніше.

Навіщо потрібні?

По-перше, взуття для басейну виконує найголовнішу функцію – захист від падінь і пошкодження ніг. Всім відомо, що території басейну та прилеглі приміщення мають плитковий підлогу, який є досить слизьким. Сланці роблять ходіння по території басейну безпечним, адже випадки падіння на слизькій плитці неминуче ведуть до травм кінцівок та голови. Крім цього, вони дозволять знизити ризик грибкових захворювань, якими нерідко заражаються в басейнах.

По-друге, правильно обрана взуття має не менше значення, ніж зі смаком підібраний одяг, і, одночасно з іншими атрибутами для басейну і пляжу, такими як шапочка, купальник, окуляри, виступає елементом іміджу. Тому в цьому випадку у модниць з'являється можливість проявити свій смак. Сьогодні виробники пропонують великий вибір сланців– це і практичні моделі для чоловіків, і витончені - для жінок, і комфортні - для дітей. Магазини пропонують навіть спеціальні моделі для ходіння по камінню, піску. Тому, купивши подібну взуття, ви зможете використовувати її не тільки в басейні, але і на відпочинку біля моря.

Матеріали

В першу чергу, купуючи взуття для басейну і пляжу, необхідно звернути увагу на матеріал, з якого вона зроблена. Ноги не будуть піддаватися небезпекам тільки в тому випадку, якщо взуття буде зроблена з екологічних та якісних матеріалів.

Сланці виготовляються переважно з гуми. Таке взуття добре зчіплюється з підлогою, не ковзає, але володіє істотним недоліком – вона важка і створює незручності при носінні. Крім цього, вона довше сохне, що відіграє важливу роль. У басейні ви навряд чи звернете увагу на цю властивість. А на пляжі - інша справа, адже всім знайоме неприємне відчуття налиплого на взуття піску. Тому сучасні виробники для виготовлення взуття частіше використовують ПВХ, ЕВА, поліуретан. Моделі, зроблені з цих матеріалом більш легкі і комфортні. Хочеться окремо відзначити вироби з этиленвинилацетата – ЕВА. Вони володіють відмінною пружністю і еластичністю, а також мають антибактеріальні властивості.

При покупці зверніть увагу на підошву сланців. Вона повинна має рифлення, яке запобігає ковзанню на мокрому кахельній підлозі басейну.

Моделі

Величезний вибір моделей, наявний у продажу розташовує до того, щоб обзавестися парою підходящої взуття, яка не може зрівнятися з будь-якої іншої зручності. Розглянемо докладніше варіанти взуття для басейну і пляжу.

  • Сланці. Це назва увійшло в лексикон ще з далекого часу. Сланці – це назва міста, в якому проводилася взуття. Воно так і закріпилася за цією моделлю, яка являє собою плоску підошву і широку перемичку на ступні, відкриває пальці. Хоч ця модель немолода, але досі користується популярністю. Її виготовляють і відомі бренди, і безіменні виробники.
  • В'єтнамки. Ця модель взуття «прийшла» до нас з Азії і являє собою плоску зручну підошву і тонкі ремінці, один з яких кріпиться між пальцями ноги. В'єтнамки максимально відкриті, тому вимагають ідеального педикюру. Виробники пропонують нам величезний вибір даної взуття, оздобленого ремінцями, шнурівками, стразами, штучними квітами, що дозволяє поєднувати не тільки з пляжними нарядами, але і з одягом для міських образів.
  • Крокси - це легкі квадратні калоші без п'яти, вони мають закритий круглий ніс, товсту підошву і прикручений ремінець для фіксації п'яти. Кращого варіанту взуття для пересування по воді не знайти. Вони зручні і не спадає з ноги під час ходьби. Це відмінний вибір для дітей, ніжки яких повинні бути під захистом під час рухливих ігор на піску або у воді.

Не забувайте, відвідування басейну або активний відпочинок на пляжі – це завжди певний ризик для вашого здоров'я. Зробіть це проведення часу приємним, вибирайте якісну і зручну взуття і насолоджуйтеся цими хвилинами без зайвих хвилювань.