Чи можна відразу після солярію митися, купатися у ванній, бані, під душем, ходити в лазню, басейн і через деякий час можна? Потрібно митися перед солярієм або після нього? Солярій і басейн: спочатку?

Коли можна митися і приймати душ після солярію.

У зимовий час шкіра багатьох дівчат виглядає не дуже добре. Тому представниці прекрасної статі нерідко вдаються до різноманітних процедур. Однією з них є солярій. Він дозволяє надати шкірі бронзовий відтінок і симпатичний засмага, як влітку.

Потрібно митися перед солярієм або після нього?

Незважаючи на всю принадність процедури, вона є шкідливою для шкіри. Перед тим як відвідати солярій, вам необхідно знати деякі особливості. Це стосується і прийому душу. У багатьох дівчат виникає питання, чи можна перед відвідуванням солярію приймати душ. Якщо ваша шкіра досить брудна, то звичайно, обов'язково варто прийняти душ. Але в більшості випадків дівчата заздалегідь записуються на процедуру, тому знають коли будуть відвідувати солярій.

Поради:

  • Це дозволяє заздалегідь спланувати не тільки свій похід в солярій, але і розподілити інші косметологічні процедури і гігієнічні заходи. Справа в тому, що косметологи не рекомендують, відразу перед тим як ви опинитеся в камері солярію, приймати душ. Самим оптимальним варіантом є — купуватися за 3 години до проведення процедури.
  • При цьому під час купання не варто використовувати агресивні хімічні речовини і мило. Справа в тому, що в милі міститься луг, яка може змивати захисну плівку з поверхні шкіри. В результаті цього, ваш епідерміс може дуже швидко обгоріти і процедура відвідування солярію стане досить агресивною для вашої шкіри.
  • Звичайно, іноді після солярію виникає бажання побалувати себе теплою водою і прийняти душ. Таку процедуру варто відкласти на 2-3 години. Якщо вам дуже хочеться освіжитися, то можна через 2 години прийняти прохолодний душ.
  • Що стосується контрастного душу або гарячої води, то відразу після відвідування солярію не варто приймати душ. Крім того, необхідно виключити використання гелів для душу, мила і різноманітних миючих засобів.
Засмага в солярії

Чи можна відразу після солярію митися, купатися у ванній, бані, під душем, ходити в лазню і чому не можна?

Щодо таких процедур, як відвідування лазні, то подібні маніпуляції варто відкласти на кілька днів. Якщо ви підете в баню відразу після солярію або в цей же день, ви ризикуєте розпрощатися з отриманим засмагою. Справа в тому, що при відвідуванні лазні та розпарювання тіла, значна частина відмерлих частинок змивається. Разом з ними змиється частина отриманого засмаги в солярії. Тому бажано ходити в лазню через кілька днів після відвідин солярію.

Купатися у ванній після відвідування солярію можна не раніше, ніж на наступний день.

Засмага в солярії

Через скільки після солярію, солярію з бронзатором можна митися, купатися у ванній, бані, під душем, ходити в лазню?

Всі ці рекомендації доречні в тому випадку, якщо ви відвідуєте солярій, але не використовуйте різноманітні креми, які посилюють загар. Тобто бронзаторы. Якщо ви хочете щоб ваш загар був більш глибоким і насиченим, можете скористатися бронзатором. У цьому випадку водні процедури варто відкласти ще на більш тривалий термін.

Необхідно час, щоб бронзатор повністю себе проявив. Відразу після відвідування солярію не можна приймати душ. Крім того, бажано на 5-6 годин відкласти прийом ванни або душу. Варто враховувати, що бронзатор виготовлений на жирній основі. Тому з застосуванням різноманітних миючих засобів, таких як мило, гель для душу, вони можуть частково змиватися. Бажано 4-5 годин після солярію з бронзатором не купатися. А використовувати миючий засіб начебто пінки або мила, бажано тільки на наступний день.

Варто враховувати, що після відвідування солярію і використання бронза тора, що висувається, можна використовувати мочалки і різноманітні жорсткі щітки.

Солярій з бронзатором

У багатьох косметологічних комплексах і різноманітних у фітнес-центрах, солярій нерідко поєднують разом з басейном. Справа в тому, що басейни досить серйозно хлорують. Високий вміст хлору негативно позначається на стані шкіри. Тому за 3 години до відвідування солярію і 3 години після нього, не можна купатися в басейні.

В процесі засмаги в солярії ваша шкіра піддається не дуже корисного випромінювання, тому додатковий контакт з хлоркою може стати причиною подразнення, почервоніння, навіть поява висипу.

Басейн і сауна

Солярій — це чудова процедура, яка дозволяє виглядати круглий рік засмаглий і надати шкірі бронзовий відтінок. Щоб відвідування солярію не стало трагедією, дотримуйтесь правил і не поспішайте після процедури приймати душ або ванну.

ВІДЕО: Солярій і душ