Вирівнювання нігтів: особливості, вибір засобів і технологія процедури

Так як наші руки часто піддаються негативному впливу навколишнього середовища, рідко в якої жінки можна зустріти нігтьову пластину в ідеальному стані. Поздовжні борозни, так звані трампліни або зовсім плоскі нігті не прикрашають пальчики, а здатні зіпсувати весь образ. Та й покриття на таких нігтики тримається недовго. Тому багато представниць слабкої статі прибігають до вирівнювання нігтьової пластини. Що це таке і з допомогою яких матеріалів проводиться, давайте розберемося.

Варіанти вирівнювання

Для вирівнювання нігтів застосовується кілька матеріалів. Вибір одного з них істотно залежить від того нестачі нігтьової пластини, який ви хочете усунути.

База

Даний матеріал застосовується у разі, якщо ви маєте поверхневі нерівності нігтя, такі як поздовжні смуги або поперечні «трампліни». Для вирівнювання вибирається матеріал середньої або густої консистенції. Все залежить від глибини нерівностей. Для даної маніпуляції відмінно підійдуть каучукові базові покриття. Вирівнювання відбувається наступним способом.

 • Готуємо нігтьову пластину. Робимо апаратний або обрізний манікюр: прибираємо кутикулу, зчищають птеригий. За допомогою пилочки для натуральних нігтів прибираємо верхній гладкий шар з нігтьової пластини. Обробляємо її знежирювачем і наносимо безкислотний праймер втирающими рухами.
 • Далі переходимо до нанесення бази. Спочатку накладаємо досить тонкий шар тільки для того, щоб покрити весь ніготь складом. Уникаємо попадання матеріалу під кутикулу. Якщо ця неприємність все ж сталася, акуратно видаляємо склад за допомогою апельсинової палички. Базу просушуємо в лампі.
 • Тепер наносимо досить щільний шар для того, щоб він перекрив всі недоліки нігтьової пластини: ставимо краплю матеріалу на ніготь, трохи відступивши від кутикули, а потім розподіляємо її по всій поверхні пластини, прагнучи до кореня нігтика звести товщину покриття на немає. У кожному шарі не забуваємо добре запечатувати торець. Це робиться для того, щоб повітря і волога не могли проникнути під покриття, і тим самим збільшився час шкарпетки манікюру.
 • Після цього слід перевернути руку нігтями вниз на кілька секунд і дати матеріалу добре вирівнятися. Таким чином база трохи підтягнеться до середини нігтя, тим самим ще більше зменшуючи товщину покриття біля кутикули та бокових валиків. Шар просушуємо в лампі.
 • Якщо нерівність пластини велика, краще наносити базу і кілька слів, так як дуже товсті шари можуть погано просохнути і скукожитися.
 • Після того як ніготь вирівняний, можна наносити кольоровий гель-лак і топове покриття.

Біогель

Даний матеріал застосовується в тому випадку, якщо нерівності на пластині значні, і парою шарів бази їх не прибрати. Біогель більш в'язкий і густий, на відміну від більшості каучукових баз, тому укласти його на ніготь, зробивши ідеально рівну поверхню, не складе особливої праці. До складу биогелей входять протеїни, які будуть живити нігтик під час шкарпетки.

 • Вирівнювання, так само як і в попередньому випадку, починаємо з підготовки нігтьової пластини.
 • Далі наносимо біогель тонким шаром, ніби втираючи матеріал в поверхню нігтя.
 • Склад просушуємо в лампі. Стандартно цей засіб сохне в лампі типу LED протягом 30 секунд, в УФ – 2 хвилини.
 • Наступний шар робимо більш товстим. Для цього кистю беремо достатню кількість матеріалу, наносимо його на середину нігтьової пластини, змочуємо кисть в обезжиривателе і починаємо розтягувати складу по нігтю, скорочуючи товщину шару близько кутикули та бокових валиків. Не забудьте запечатати край нігтя і перевернути руку як у роботі з базою для вирівнювання біогелю.
 • Знову просушуємо в лампі.

Вирівнювання слід робити по одному нігтя, щоб матеріал не расползался, і результат був ідеальним. На останньому етапі наносимо декор і покриваємо фінішним покриттям. Біогель може «конфліктувати» з деякими гель-лаками, тому до даної неприємності теж потрібно бути готовим і краще вибирати продукцію одного виробника.

Акригель

Якщо у вас проблема не з поверхнею, а з формою нігтьової пластини (вона як би клює вниз, ніяк не хоче рівно відростати), то вирівняти такий нігтик можна за допомогою даного матеріалу. Засіб поєднує в собі гель і акрилову пудру, легко наноситься, не затікає і робить нігті жорсткими.

 • Тут, так само як і в попередніх випадках, потрібно спочатку підготувати нігтьову пластину.
 • Наступним етапом наносимо тонкий шар бази.
 • Далі встановлюємо паперову форму. Нею необхідно підняти загнутий ніготь, робити це потрібно акуратно, щоб не пошкодити пластину.
 • Тепер укладаємо за допомогою шпателя невеликий кулька акригеля на середину і змоченою в обезжиривателе пензлем малими «кроками» штовхаємо матеріал до кутикули та бокових валикам, розподіляючи його по всій довжині нігтя.

Не забуваємо про архітектуру. В середині нігтя робимо шар товщі, зводячи його до мінімуму при наближенні до шкіри. Вигладжуємо поверхню кистю. Це дозволить прибрати з процедури вирівнювання опил готового нігтика.

 • Переходимо до просушуванні. В LED-лампи сушимо покриття протягом 30 секунд, потім встановлюємо на нарощений матеріал скобу для надання правильної форми арки нігтьової пластини і досушуємо склад до кінця ще близько хвилини. Для УФ-приладу час просушування збільшується до двох хвилин до встановлення затискачів і до 5 хвилин після цього.
 • Тепер необхідно підрівняти нігтики і нанести декоративне покриття і топ.

Як перевірити якість роботи?

Перевірити якість вирівнювання нігтьової пластини можна після того, як манікюр повністю готовий і завдано фінішний шар.

 • Звертаємо увагу на блик. Він повинен мати круглу або овальну форму, рівне перекочуватися по покриттю при повороті руки не спотворюючи.
 • Оцінюємо арку. Подивіться на свої нігті з торця. Вигин щодо середини нігтя повинен бути однаковим, мати З-подібну форму.
 • Оцінюємо горизонтальність. Дивимося на палець збоку. Пластина не повинна бути завалена вниз або вздернута вгору, вона повинна бути чітким продовженням лінії пальця.

Але не всі нерівності нігтьової пластини слід маскувати. Якщо ви помітили, що нігті змінюють колір, пластина потовщується, а причини, наприклад, у вигляді забиття для цього немає, то варто негайно звернутися до лікаря, так як це може означати проблеми зі здоров'ям.

Про те, як вирівнювати нігтьову пластину, дивіться у наступному відео.