Тонкощі нарощування нігтів за допомогою шелаку

Гарний манікюр – мрія будь-якої жінки. Але далеко не кожній жінці вдається успішно впоратися із завданням за підтримки бажаної довжини та форми нігтьової пластини. Виправити становище допомагає нарощування – процедура, що дозволяє формувати потрібне покриття без зусиль і довгого очікування результатів.

Існують різні способи створення такого манікюру. Але одним з найбільш популярних варіантів є нарощування нігтів шелаком.

Особливості

Техніка манікюру, передбачає використання шелаку, не передбачає додаткового нарощування нігтів. Це покриття зберігає власну довжину пластини, але дає можливість досягти більш високої естетичності, при цьому збільшуючи стійкість отриманого результату.

Шелак здатний триматися від 2,5 до 4 тижнів, не втрачаючи своєї яскравості. А покривати їм нігті не складніше, ніж звичайним лаком.

Вперше цей вид декоративного оформлення з'явився в 2010 році і досить швидко завоював популярність. З салонної процедури нанесення шелаку поступово перейшло в елемент домашнього догляду. Як і гель, він вимагає закріплення з використанням спеціальної лампи. На відміну від класичного нарощування тут не проводиться значна спилювання власної нігтьової пластини, а саме покриття виявляється акуратним і не дуже товстим. Витончений і акуратний манікюр з використанням шелаку особливо популярний серед працюючих жінок і молодих мам, які не мають можливості регулярного відвідування салонної процедури.

Переваги і недоліки

Shellac або гель-лак утворює рівну, ефектне зовнішнє покриття на поверхні нігтя. Крім того, у цієї технології нанесення можна знайти і інші переваги:

  • Природний результат. Нанесене покриття виглядає бездоганно, при цьому не виявляється занадто товстим і дозволяє замаскувати невеликі дефекти і нерівності.
  • Можливість використання на коротких нігтях. Можна домогтися салонного ефекту навіть у тому випадку, якщо відрощування не входить в плани клієнтки манікюрного салону.
  • Відсутність додаткової механічної обробки. Не вимагається попереднє обпилювання сильними абразивами – досить проведеної вручну шліфування пластини манікюрним баффом.
  • Тривале збереження результатів. Можна не турбуватися про те, що покриття виявиться недостатньо стійким. Навіть по мірі відростання нігті виглядають бездоганно до 4 тижнів, не втрачаючи своєї міцності, та естетичності.
  • Легкість зняття без пошкодження пластини. Видаляється гель-лак досить легко за допомогою спеціальної рідини. Після його зняття можна доглядати за нігтями в звичайному порядку або користуватися класичними лаками для нанесення декоративного покриття.

Не обійшлося і без недоліків. Шелак знімається їдкою хімічною рідиною, сушащей нігтьову пластину. А різниця між власним нігтем і кольоровим покриттям поступово стає помітною.

Що краще: гель або шелак?

Гелеве покриття вибирають для себе переважно ті жінки та дівчата, яких не влаштовує форма або довжина власних нігтів. Але для власниць тонкого або тендітної пластини цей варіант не підходить, оскільки підстава потрібно підпилювати, знімаючи і без того невелику товщину ороговілого шару. Використання шелаку дозволяє легко і швидко вирішити проблему. Висока швидкість висихання покриття і відсутність бази, що має значну товщину, що дозволяє домагатися дійсно вражаючого результату ефективно і просто.

Гелеве покриття вимагає набагато більш складної обробки і потребує використання додаткових витратних матеріалів, тривалого процесу формування і сушіння, придбання спеціального обладнання. Все це робить застосування гелю не надто зручним для самостійного використання. На відміну від нього шелак при акуратному зверненні дозволяє створювати рівне і красиве покриття. Майстер може працювати навіть поза салону, забезпечуючи можливість домашнього моделювання форми нігтьової пластини. При цьому після зняття декору не доведеться довго лікувати пошкоджену поверхню.

Можна наносити на нарощені нігті?

Створені за допомогою гелю нігті мають досить велику товщину, причому при моделюванні спиливается значна частина власного кератинового покриття пластини. Але є і більш щадні методи нарощування, що дозволяють використовувати шелак в поєднанні з ними без будь-яких обмежень.

Для створення найбільш стійкого покриття використовується поєднання акрилу і шелаку, який виступає додатковим зміцнюючих компонентом і дозволяє надати бажану декоративність манікюру.

Наявність гелевих нігтів, нарощених на тіпси, – не найкраще рішення для поєднання з подібним з ними за структурою шелаком. Водночас така комбінація формує неприродно товсту пластину, яка буде, швидше, обважнювати манікюр, робити його занадто грубим. Якщо не стоїть мета нарощування довжини, гель-лак все ж краще наносити безпосередньо на власні нігті, швидко і якісно оформляючи їх навіть в домашніх умовах.

Що вибрати?

Зрозуміти, що краще в конкретному випадку допоможе майстер з манікюру, виконує нарощування. Якщо основною метою в подальшому є відрощування власних нігтів, то шелак буде більш кращим варіантом. Забезпечуючи ефективний захист від механічних пошкоджень, такий манікюр допомагає надати кистей рук аристократичність і привабливість надовго.

Але він не підійде для використання тим жінкам, які регулярно піддають нігтьову пластину інтенсивним механічним навантаженням, – друкують на комп'ютері або миють посуд без рукавичок. Повторювати процедуру в цьому випадку доведеться набагато частіше, адже руйнування покриття буде постійним.

Більш докладно про те, як наростити нігті за допомогою шелаку, ви дізнаєтесь із наступного відео.