Танець нареченого: з ким і що танцювати на весіллі?

Одруження – це одна з віх на нашому життєвому шляху, і цілком природно бажання зробити його незабутнім. Стільки приємних клопотів пов'язано з весіллям. Підібрати вбрання, зачіски, макіяж і манікюр, оформити зал, обміркувати меню... перераховувати можна до нескінченності. У цій статті варто поговорити про весільних танцях нареченого – з ким, в якій послідовності, під яку музику бажано танцювати молодому чоловікові.

З нареченою

Цей танець показує всю глибину почуттів, які відчувають один до одного молодята. Зазвичай це повільний вальс під красиву музику, часто пісня-фон має особливе значення для двох закоханих. Бажано його повторити заздалегідь, адже це своєрідний «цвях програми» всього весільного торжества. Ідеально запросити для постановки танцю нареченого і нареченої спеціаліста-хореографа. Він виявить сильні і слабкі сторони партнерів, надасть допомогу у виборі підходящої музичної композиції, розучить з вами рухи танцю, які зроблять його витонченим і граціозним.

Якщо ви не бажаєте запрошувати професійного хореографа, репетиції все одно потрібні. Можете зайнятися цим в домашній обстановці або в залі ресторану, де буде відбуватися банкет. Якщо ви проведете кілька репетицій в весільного взуття та вбранні, схожому на урочистий наряд, це піде вам тільки на користь. Підготовку найкраще почати за півтора місяці до весілля, особливо якщо ви обидва не займалися танцями до цього. Варіантів танцю молодят – безліч, тут і класичний вальс, і пристрасне танго, і латинські запальні танці, і рок-н-рол, східні мелодії.

Вибираючи стиль весільного танцю, варто враховувати наступні нюанси:

 • свої бажання;
 • темперамент обох подружжя;
 • фізична підготовка;
 • танцювальний досвід (або його відсутність);
 • час на підготовку;
 • стиль урочистості;
 • зал для проведення весільного банкету;
 • вбрання і взуття, вибрані для одруження.

При постановці танцю слід взяти до уваги кілька важливих моментів.

 • Приміщення, в якому буде проходити свято. Варто звернути увагу, що величина танцполу прямо впливає на рухи в танці. Маленьке простір обмежує вибір танцювальних па, як і висота стель в банкетному залі.
 • Стать. Матеріал, яким вимощений підлога приміщення, теж має значення. Так, плитковий підлогу серйозно обмежує свободу переміщення. У цій ситуації зручна взуття на плоскій підошві, яка підійде під усі жанри музики. На мармуровій підлозі добре танцювати повільні вальси, але каблук повинен бути стійким і з широкою основою, інакше (особливо у випадку високих шпильок з металевими набійками) великий ризик посковзнутися. Паркет практично ідеальний, але є і недолік – він може скрипіти. А також велика ймовірність відставання партнерів через недобру ковзання.
 • Взуття. Для весільного танцювального номера краще всього запастися запасний зручним взуттям.
 • Гості. Необхідно врахувати і схему розсадки гостей по залу.
 • Зйомка урочистості. Не забувайте і про операторів, запечатлевающих це подія. Постарайтеся, щоб вони змогли зняти танцювальний номер в найбільш вражаючого ракурсу.
 • Тривалість. Часто танець нареченого і нареченої триває 2-3 хвилини.
 • Весільний наряд нареченої. Плаття не повинно сковувати рухи нареченої.

З мамою

Наступними за значущістю йдуть танці молодого подружжя з батьками.

Вальс нареченого з мамою – це зворушливе і душевний видовище, адже до весілля саме мама була найважливішою жінкою в житті молодого чоловіка. Саме в день одруження сина вона передає його в ніжні руки дружини.

Син у цьому танці повинен висловити, як він шанує і любить свою маму. Часто для цього вибирають ліричний танець, але ніхто не забороняє і лихий, веселий танок. Фоном може служити слайд-показ дитячих фотографій.

З тещею

Традицією є також танець свіжоспеченого чоловіка з тещею. Він повинен бути смішним і кумедним. Молодий зять показує, як він буде поважати і любити свою другу маму в прийдешньому. Гумористичні замальовки теж не зашкодять. В якості музичної композиції зазвичай підбирають веселу пісеньку про тещу.

Подарунок нареченій від молодого з друзями

У наші дні існує мода серед молодих подружжя дарувати один одному пісні і танці. Часто подарунок від нареченого виконується з компанією друзів. Такий масовий подарунок торкнеться серця всіх на весіллі.

  Не варто забувати, що цей танець – це дар чоловіка своєї чарівної дружини, і особливу увагу повинен притягувати саме він.

  Цей танцювальний номер може бути поставлений за кількома сценаріями.

  • Класичний танець в єдиному стилі. Хлопці вибирають жанр по душі. Зазвичай віддають перевагу запального плясу – рок-н-рол, кавказькі наспіви та інші, де вони показують свою силу, енергійність і мужність. Якщо добре відрепетирувати заздалегідь, вийде яскрава перлина урочистого вечора.
  • Смішна і весела танець. Гумористична вистава з нареченим у головній ролі.
  • Танець-сюрприз. Друзі молодого чоловіка серед бенкету починають танець, до якого приєднується і новоспечений чоловік. Такий подарунок зачепить серця і запрошених, і чарівної молодої дружини.

  Важливо! Варто добре підготуватися до цього номера. Допомога професійного хореографа тут теж не завадить.

  Як підготувати цікавий танець-сюрприз, ви побачите в наступному відео.