Веселий сценарій казки на новорічний корпоратив 2019-2020 з конкурсами, сценками, іграми. Жартівливий сценарій корпоративу на Новий 2019-2020 рік Щура для ведучого у вигляді казки

Сценарій веселого новорічного корпоративу починається з настрої. Як його підняти і не упускати розповість ця стаття.

Дорослі теж колись були дітьми. Вони вірили в Діда Мороза, очікували чарівництва під Новий Рік. Але минув час і багато просто забули як це просто — вірити в сказу і чекати дива. Але під Новий рік збуваються мрії і корпоратив може бути як не дивно чарівною паличкою виконує бажання.

Весела новорічна казка — сценарій на 2019-2020 рік Щура

Ведучий говорить присутнім, що сьогодні не звичайний корпоратив, тому, що всі присутні стануть на кілька годин дітьми. Він вітає всіх присутніх з наступаючим Новим Роком. Можна це зробити віршами:

З Новим Роком, друзі! З Новим роком!
Наближається час чарівництва!
Ми веселим, смішним хороводом,
Починаємо ніч чаклунства.

Далі всі бажаючі запрошуються танцювати в хороводі і співати пісню «У лісі народилася ялиночка».

ВІДЕО: Пісня про ялинку

Ну а якщо такий початок корпоративу комусь здасться нудним, то можна танцювати під іншу новорічну пісню.

ВІДЕО: Пісня про Новий Рік

Казковий корпоратив можна зробити за казкою «Цветик — семицветик» Валентина Катаєва.

Зарядити людей гарним настроєм — головне завдання ведучого

З кольорового паперу роблять цветик-семицветик. Кількість пелюстків в такому квітці відповідає числу людей, які знаходяться на корпоративі. На чистій стороні кожної пелюстки пишуть передбачення, яке здійсниться в наступному році. Ведучий підходить до кожної людини і пропонує відірвати пелюстка і прочитати передбачення. Вони можуть бути такими:

 • Я буду дуже багатим
 • Я куплю нову машину
 • Я отримаю надбавку до зарплати
 • Я буду дуже красивою
 • Мене підвищать на посаді

Упереміш із звичайними передбаченнями можна помістити і смішні:

 • Я поїду відпочивати на Гаїті
 • Я переведу стареньку через дорогу
 • Я зроблю депіляцію ніг
 • Я стану моржем
 • Я приберу сміття після корпоративу
 • Я народжу двійню в новому році
 • Я знайду скарб
Семицветик для корпоративу

Конкурси на новорічний корпоратив 2019-2020

Оскільки наближається Рік Щура, то можна всім станцювати «Щурячий вальс». Навчитися його танцювати можна просто на вечірці. Танцювальні рухи цього танцю дуже прості. Танцюючі стають парами і тримаючись за руки, по черзі присідають в танці. Також вони зображають, що чешуть себе за вухом і виляють хвостом, не забороняється пищати і по-щурячому скавучати. Перемагає пара зуміла зобразити найсмішніших крисок. Музику можна взяти з собачого вальсу.

ВІДЕО: Собачий вальс

Танцювальний конкурс сніжинок

У танцювальному конкурсі сніжинок можуть взяти участь як жінки, так і чоловіки. Тим, хто захотів брати участь у конкурсі, ведучий роздає пачки сніжинок. Їх пов'язують на талію, і під музику починається танцювальний конкурс.

Як своїми руками зробити пачки для конкурсу?

На стрічку або гумку прив'язують стрічки з білої органзи або смужки тканини. Кінцями стрічки така спідниця зав'язується на талії.

За таким принципом швидко роблять пачки для танцю сніжинок

До цього конкурсу не готуються заздалегідь. Всі «сніжинки» імпровізують свій танець, а почати можна з загального танцювального елемента, де сніжинки стануть в коло і, піднявши одну руку, а іншою рукою тримаючи спідничку, почнуть кружляння в танці.

ВІДЕО: Музика для танцю сніжинок

Конкурс віршів на корпоративі

У конкурсі віршів можуть взяти участь всі бажаючі. Умовою конкурсу буде те, що виступаючий встане на невелику лавку і з виразом розповість будь-який вірш про ялинку, Діда Мороза, Щурика. Подарунком для виступили учасників буде похвала ведучого і подарунковий новорічний кульок з цукерками, який дістають з мішка.

Подарунки для виступили в конкурсі віршів
Танець «для настрою» на корпоративі

Запальний танець, безсумнівно, підніме всім настрій. Ведучий роздає всім бажаючим потанцювати карнавальні «вушка тварин» і всі танцюють під пісню «Летка-енька».

ВІДЕО: Танець під «Річку-еньку»

Сценки на корпоратив для святкування Нового Року 2019-2020

Для новорічного вечора підійде весела сценка-розіграш. Ведучий оголошує, що сьогодні, в цю новорічну ніч з допомогою гіпнозу будуть вгадані бажання жінок. Запрошуються взяти участь у сеансі гіпнозу три жінки. Щоб не було сумнівів, що все правдиво, свої бажання вони записують на аркушах паперу і передають їх ведучому.

Обережно! Мрії іноді збуваються

Ведучий викликає будь-якого чоловіка і повідомляє йому, що він наділений особливою інтуїцією і здатний вгадати бажання жінок. За допомогою чарівних пасів провідний наділяє гіпнотизера понад здібностями і пропонує йому відгадати бажання жінок.

Сказане «гіпнотизером» звіряють з тим, що написали жінки на папері. Природно жодне бажання не вгадано, що викликає бурхливі овації і сміх у залі.

Магія на корпоративі

Ігри для веселого святкування Нового року

Після того як всі учасники корпоративу дещо розслабилися можна запропонувати їм пограти в еротичну гру. У грі беруть участь пари чоловіків і жінок. Кожній парі ведучий роздає по цветику-семицветику. Завдання всіх учасників гри — відірвати пелюстка від квіточки-семицветика, сказати заповітні слова:

Лети, лети, пелюстка,
Через захід на схід,
Через північ, через південь,
Повертайся, зробивши коло.
Лише торкнешся ти землі —
Бути по-моєму вели.

Жінка може озвучити будь-яке бажання

Кожен чоловік або жінка може озвучити своє заповітне бажання. Бажання можуть бути самими різними в межах правил на корпоративі наприклад такі:

 • Хочу, щоб мене поцілували в щічку
 • Хочу щоб чоловік станцював стриптиз
 • Хочу щоб поцілували мою ручку
 • Хочу на брудершафт випити шампанське
 • Хочу танцювати ламбаду

У цій грі можна відступити від правил імпровізації і дозволити робити один одному заздалегідь заготовлені подарунки. Тоді після того, як буде відірваний листок квіточки-семицветика бажання можуть бути такими:

 • Хочу подарувати букет квітів
 • Хочу подарувати м'яку іграшку
 • Хочу подарувати чупа-чупс
Це теж може бути бажанням

Гра «подпевайка» може бути цікавою любителям поспівати за столом. Завданням ведучого буде знайти мінусовку пісні, яку пам'ятають і люблять максимальне число учасників корпоративу. Співати під мінусовку можна не виходячи з-за столу. Кожен поет по одній сходинці. Закінчує пісенну гру загальне хоровий спів. Завершуючи свято, ведучий говорить такі слова:

— Друзі! Ви вірите в Діда Мороза? Ні? І зовсім дарма! Тому, що прямо зараз Дід Мороз увійде в цей зал.

Може бути, і не дізнається?

В зал в шапочці і бороду Діда Мороза входить керівник підприємства. Він несе мішок з подарунками. Під загальні оплески він вітає всіх з Новим Роком та вручає кожному подарунок. Подарунком може бути як кульок цукерок, так і м'яка іграшка. Вибір залежить від фантазії самого керівника. На цьому офіційна частина корпоративу завершується.

ВІДЕО: Музична сценка на корпоративі