Танець сина і мами на весіллі – зворушлива весільна традиція

Весілля дітей – одне з найбільш хвилюючих і важливих подій для батьків. Мабуть, навіть більш значуще, ніж для самих молодят. В цей день батьки відпускають своїх чад у вільний спільний політ за життя.

Дуже важливо показати батькам у день вашого одруження свою любов і ніжність, повагу і поклоніння. І танець молодого подружжя з батьками – один із способів виразити синівські/дочірні почуття.

Танець нареченого з мамою

Це один з найважливіших моментів весілля, такий же, як і перший танець молодят. Він повинен висловити собою міцність уз матері і дитини, почуття, продовжують пов'язувати їх, незважаючи на початок дорослого, самостійного життя. Мама віддає сина в руки коханої дружини, а син повинен показати мамі всю свою ніжність і вдячність за роки тепла і підтримки.

Цей танець викликає розчулення, ностальгію за безтурботним дитячим і юнацьким рокам.

Вибираючи стиль виконання, не забувайте про те, що ваша мама – не молоденька дівчина, багато їй вже важко танцювати. Порадьтеся з мамою, який танець доведеться їй до душі. Зазвичай це повільний вальс під красиву музику.

Але можливі й інші варіанти.

 • Прикольний танець під пісеньки з мультфільмів. Можна самим написати маленький сценарій виступу, зробити веселе і зворушливе шоу.
 • Енергійна танець під попурі з запальних міксів. Тут не потрібні складні рухи, досить вивчити кілька простих танцювальних па і відрепетирувати їх.
 • Змішаний стиль виконання – спочатку повільний танець під ліричну композицію, потім різкий перехід до пристрасного танго або будь-якого іншого захоплюючого плясу. Добре підготовлений номер викличе бурю захоплення.
 • Ваша мама в молодості, швидше за все, любила танцювати під народні пісні – доставте їй задоволення, вивчіть її улюблену танець (якщо це не суперечить стилем всього торжества).
 • Найкращий варіант – танець під пісню власного твору і виконання (в ідеалі). Ви зможете своїми словами висловити всю глибину ваших почуттів до мами – тій жінці, що ростила вас з пелюшок, виховувала, переживала з вами і за вас всі ваші невдачі і помилки. Якщо ви невпевнені в своєму голосі або самовладанні на торжестві, запишіть свою пісню заздалегідь і запросіть тамаду включити її в програму бенкету.

Підготовка

Ви можете запросити для постановки цього, безумовно, красивого і зворушливого танцю спеціаліста-хореографа, а можете спробувати зробити це самостійно.

Плюси виклику спеціаліста:

 • він зможе оцінити слабкі і сильні сторони вас в якості танцювальних партнерів;
 • порадити музичні композиції і стиль виконання;
 • підібрати підходящі руху і розучити їх з вами.

До мінусів можна віднести вартість його послуг. В ситуації, коли бюджет свята обмежений, звичайно, краще обійтися власними силами.

Найкраще підготувати і провести репетицію це виступ заздалегідь, щоб уникнути неприємних несподіванок.

При підготовці зверніть увагу на наступні фактори:

 • відповідна музична композиція;
 • матеріал підлогового покриття банкетного залу;
 • взуття;
 • наряд мами;
 • фото - та відеозйомка весілля.

Насамперед, звичайно, треба вибрати пісенну композицію, під яку ви будете танцювати з мамою.

Ідеальним варіантом для повільного танцю буде тематична композиція про маму. Можна вибрати із списку.

 1. Б. Тахтахунов – «Спасибі, мамо».
 2. А. Маклаков «Мамині очі».
 3. Е. Мартинов «Подяку матерям».
 4. М. Задорін «Мама».
 5. Р. Карімов – «Спасибі, мамо».
 6. Bon Jovi – «Thank you for loving me».
 7. Elvis Presley – «The Wonder of You».
 8. Будь-яку іншу – пісень про маму безліч на будь-якій мові світу. Можливо, у вас з мамою є загальна улюблена пісня, тоді проблеми вибору композиції взагалі не існує.

Для енергійного танцю під попурі з хітів різних років пошукайте композиції в інтернеті, підберіть підходящу і вивчіть необхідні танцювальні фігури.

При виборі народної танці порадьтеся з батьками – вони-то в цьому розбираються краще молодого покоління. Попросіть батька показати вам рухи в танці.

Репетиції ідеально було б почати задовго до урочистості, адже останні дні перед ним надто метушливі і забиті всілякими справами і турботами. Можна займатися цим і в домашній обстановці, але постарайтеся хоча б пару разів прорепетирувати у весільному одязі і взутті в банкетному залі, де буде проходити торжество, щоб оцінити взаємодію взуття і підлоги – не надто ковзає, скрипить тощо.

Наряд матері для весільного торжества повинен бути зручним і красивим, витриманим у стилі самого весілля, але не схожою на вбрання молодої нареченої. Занадто широкі рукави будуть маскувати руху рук, а звужений силует сукні буде сковувати рухи.

Постарайтеся танцювати так, щоб у фото - та відео-операторів був найбільш вигідний ракурс зйомки. Ідеальним варіантом буде, якщо ви перед торжеством порадитесь з ними про це.

Відмінною ідеєю буде фонове оформлення у вигляді слайд-показу дитячих фотографій.

Як вибрати підходящий момент?

Іноді танець молодого чоловіка з мамою оголошують одразу після танцю молодят. Нерідко урочистий весільний банкет ділять на три відділення: перше відкривають наречений з нареченою, друге – наречений з мамою, а третє – наречена зі своїм батьком. Порадьтеся з розпорядником – тамадою урочистості, він, як має величезний досвід професіонал, повинен підібрати ідеальний варіант.

Що можна сказати в підсумку? Дерзайте, творите, вибирайте те, що вам до душі – це ваш день! Виразіть в танці всі ваші почуття! І до нареченої, і до мами.

Красивий і енергійний танець сина і мами на весіллі ви побачите в наступному відео.