Жінка Ваги, народжена в рік Собаки: характеристика і сумісність

Жінки, народжені в період з 24 вересня по 22 жовтня, є представницями знаку Терези. Вони прагнуть до гармонії у всьому, врівноваження різних аспектів свого життя. Заступництво Собаки за східним гороскопом дає свої особливості цим представницям прекрасної статі.

Характеристика

Жінка Терези – це тонка і м'яка натура, участливая, вельми розумна і талановита. Але її доброта проявляється лише до тих пір, поки не зачіпаються власні інтереси. Вона точно знає, чого хоче, і ні за що не буде займатися невластивою діяльністю. Змусити її що-небудь робити без волі неможливо. В такі моменти в ній несподівано проявляється властива Терезам бунтарство.

Представниці цього знака зодіаку милі і товариські, привертають увагу протилежної статі своєю природністю і жіночністю. Вони помірно і зі смаком одягнені, виглядають дуже модно, але при цьому не надто добре складаються контакти і з іншими жінками в будь-якому колективі. Народжена в рік Собаки дуже активно відстоює свої інтереси, а також може стати захисницею тих, чиї інтереси несподівано збігаються з напрямком її ідей. До альтруїзму несклонна, але заступництво Собаки дає їй правдолюбство і характер революціонерки. Це досить суперечлива особистість, боєць за натурою, що володіє сильним і, несподівано для жінок Ваг, бойовим характером.

Поведінка в дружбі

Ваги непогані друзі можуть стати і заповітної жилеткою для плачу, і вчасно підставити дружнє плече. За манерою дружити вони схожі на чоловіків. Здатні уважно вислухати всі (або створюють таке враження, якщо поважають одного) і дати кілька цінних порад щодо розв'язання ситуації. Дружбу вони заводять і з представниками протилежної статі. Часто таке товариство засноване на симпатії до них чоловіків, які не ризикують просто доглядати за небагатослівною жінкою Ваги, боячись бути відкинутими.

Поважають Ваги і в жіночому колективі, адже там вона проявляє витримку і характерні жіночі якості при цьому: м'якість, добросердя, душевну теплоту. Така жінка готова прийти на допомогу другові, але ніколи не на шкоду власним інтересам. Вона не любить сорому ні в чому.

Може бути навіть безпринципною, адже у неї своє бачення світу щодо тих речей, що становлять коло її найближчих інтересів.

Ставлення до кохання і шлюбу

У любові жінка Ваги досить романтична, живе платонічними почуттями, особливо в юності. Вона ідеаліст по натурі і здатна довго шукати свій ідеал у чоловіках. Добре, якщо мама пояснить їй з раннього віку, що ідеалу не існує, інакше її чекає серйозне розчарування і аж до повного заперечення відносин з протилежною статтю. Вона постійно перебуває в пошуках, переконуючи себе, що робить це заради сім'ї. За великим рахунком, так воно і є, адже партнер для життя їй не потрібен, вона може спокійно існувати і одна.

Роздвоєність і парадоксальність характеру жінок Ваг проявляється навіть у відношенні з чоловіками.

Ця яскрава і творча натура любить нестандартні залицяння і красиві знаки уваги. Однак однією романтикою її неможливо завоювати. У чоловікові вона також цінує серйозність, респектабельність і вміння твердо стояти на ногах. Їй потрібен міцний фінансовий фундамент для заснування сім'ї, адже до цієї події в житті вона ставиться дуже відповідально.

Закохатися в бідного романтика вона може лише в ранній молодості. Якщо вони вступлять під впливом почуттів у скороспішний шлюб, через десять років, швидше за все, такі відносини будуть зруйновані, причому за ініціативою Ваг. Приводи для цього будуть вибрані не найбільш серйозні, вона може вапна причіпками по дрібницях, адже в нелюбимому чоловікові її буде дратувати буквально все. Не врятують сім'ю навіть спільні діти, хоча до їх появи народжені під знаком Терезів ставляться дуже відповідально і їх вихованню приділяють багато часу. Благотворним для таких відносин буде якомога більш повну відповідність дружина очікуванням дружини.

Кар'єра і бізнес

Жінки, народжені в рік Собаки, успішні на тому терені, де знайдуть найбільш повне застосування своїм талантам. У таких справах вони можуть досягти значних успіхів. Проте Ваги працюють не заради побудови кар'єри або заробляння великих грошей. Швидше за внутрішньої потреби реалізації своєї творчої особистості вони завжди вибирають роботу під себе.

Правдолюби та шукачі істини, жінки Терези часто знаходять себе у роботі репортером, журналістом, кореспондентом. Вони можуть стати громадськими діячами тієї організації, чиї ідеї узгоджуються з її власними уявленнями. Нерідко Ваги знаходять себе у сфері мистецтва, у сфері політики або філософії. Для успішної кар'єри їм потрібно тверде чоловіче плече поруч.

Вони працюють спокійно і впевнено, коли знають, що можна особливо не переживати за стабільність фінансової ситуації в сім'ї.

Сумісність

Хорошими партнерами для Терезів можуть стати вогненні знаки, що дають фінансову стабільність, йдуть по життю без сумнівів, цілеспрямовані і впевнені в собі. Добре, якщо негативні якості таких людей, як ревнощі, запальність, гордість, будуть пом'якшуватися покровителями тваринами східного гороскопу. Прекрасну пару можуть створити Ваги-Собака з чоловіком Левом, народженим в рік Кози. Їх відносини будуть досить розумними і міцними. Мудрість Лева і розміреність Ваг зможуть стати засадничими якостями, які зрівноважать можливі моменти нерозуміння в парі. В цілому їм буде нескладно знайти спільні інтереси і точки дотику. Найбільша ймовірність міцного і довгострокового союзу буде в тому випадку, якщо обидва познайомляться в досить зрілому віці. Так, вони зможуть оцінити один одного без юнацького максималізму і ідеалізму в підході до вибору супутника.

Детальніше про жінку Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.