Характеристика Ваги чоловіки, народженої в рік Собаки

Чоловік Терези, народжений у рік Собаки, поєднує в собі кращі якості обох знаків. Характеристика гороскопу описує його як активного і відкритого для спілкування людини. Ваги-Собаки – це хлопці, володіють м'яким характером, які готові завжди прийти на допомогу.

Характер

Чоловік Терези-Собака – це доброзичливий чоловік, який намагається ніколи не вступати в конфлікти. Цей хлопець не любить сперечатися, намагається уникати подібних ситуацій і сам ніколи не буде провокатором конфлікту.

Хлопець, народжений у рік Собаки і під знаком зодіаку Терези, абсолютно не терпить брехні і несправедливості. Якщо він бачить, що когось незаслужено ображають, то обов'язково заступиться. А з брехунами Ваги-Собака і зовсім може перервати всіляке спілкування. У всіх своїх вчинках усім своїм поведінкою хлопець намагається довести оточуючим, що в цьому світі можна жити без брехні, що справедливість все ж існує.

Завдяки своєму м'якому характеру чоловік Терези-Собака цілком готовий йти на компроміс у будь-якій ситуації. Звичайно, ця якість допомагає мирно співіснувати з іншими людьми і завойовувати їх розташування до себе. Цей чоловік намагається на людях демонструвати лише свої позитивні якості. Оточуючі люди впевнені в тому, що Ваги-Собака – це добрий і безжурний людина, у якої завжди гарний настрій. Насправді ж цей чоловік схильний до меланхолії. Але сумувати він буде лише в самоті.

За натурою своєю цей чоловік – справжній естет: він любить все прекрасне і знає толк у цій красі. Ваги-Собака намагається оточити себе всім найкращим. Він завжди сповнений сил і енергії.

Представник цього знаку зодіаку не любить сидіти без діла, тому постійно придумує собі нові справи, займається новими захопленнями, що вивчає і т. д.

Чоловік Терези, народжений у рік Собаки, дуже любить брати участь у різних змаганнях. Це пристрасть з'явилося у нього ще в юності. Тому в дорослому житті чоловік вибирає собі таку професію, в якій можна було б позмагатися з колегами. Коли Ваги-Собака відчуває конкуренцію, то мобілізує всі свої сили і починає працювати з подвійною віддачею, завдяки чому досягає великого успіху.

Якщо говорити про недоліки, то це, безумовно, його бажання пригнічувати інших. При всій своїй доброті і м'якості цей чоловік має вольовим і владним характером, тому часто, переслідуючи лише благі наміри, Ваги-Собака починає надмірно придушувати своїх близьких. Набагато краще, якщо Собака-Ваги прислухається до порад астрологів і буде завжди залишатися позитивним і яскравим хлопцем, з яким приємно і легко спілкуватися.

В коханні та шлюбі

У любові чоловік Терези-Собака намагається бути таким, який він є. Цей хлопець не втрачає своєї індивідуальності ніколи. Він не вміє прикидатися заради того, щоб справити враження на дівчину. Протилежну стать Ваги-Собака притягує своєю чарівністю і добродушністю.

У відносинах більше всього цей чоловік цінує свободу. Собака-Терези не любить, коли втручаються в особисте життя, коли починають критикувати його захоплення.

У тому випадку якщо кохана дівчина буде занадто активно втручатися в особисте простір свого обранця, то вона ризикує тим, що Ваги-Собака прийме рішення розлучитися.

Дівчині, яка планує зв'язати своє життя з цим чоловіком, варто пам'ятати про те, що Ваги-Собака має мінливим характером. Сьогодні цей хлопець може бути ніжним, турботливим і ласкавим, але вже завтра може кардинально змінитися – не кожна дівчина зможе витримати такий складний характер.

Крім того, варто пам'ятати про те, що чоловік Собака-Ваги дуже вразливий і чутливий. Знайомі та друзі не помічають таких його якостей, а ось обраниці доведеться з цим зіткнутися. Чоловік часто замикається в собі, щоб подумати про сенс життя і зрозуміти, для чого вона живе на цьому світі. У такі моменти його мучать внутрішні протиріччя, які негативно позначаються на особисте життя. В такі дні Ваги-Собака може бути надто вимогливим або може почати критикувати свою другу половинку. Якщо чоловік впадає в такий стан, то краще його залишити одного.

Незважаючи на свою чутливість і ніжність, чоловік зовсім не є романтиком. Ваги-Собака не любить влаштовувати романтичні вечори при свічках, не любить, коли йому влаштовують сюрпризи.

Інтимна сторона особистих відносин дуже важлива для нього. У ліжку цей чоловік намагається бути чуттєвим і мужнім одночасно. Якщо друга половинка буде чимось незадоволена або обрушиться критикою на його адресу, то чоловік просто замкнеться в собі. В інтимному житті цього чоловіка треба хвалити, заохочувати і захоплюватися ним.

В шлюбі цей чоловік веде себе рівно і спокійно. Відносини з дружиною у нього будуть теплими й довірчими. Ваги-Собака легко знайде спільну мову з усіма родичами дружини, буде радий їх бачити у себе в гостях, буде допомагати порадою чи ділом.

У побуті цей чоловік не пред'являє ніяких особливих вимог. Для нього головне, щоб у будинку була спокійна обстановка, скандалів він не любить. Ваги-Собака ніколи не буде пред'являти претензії з приводу чистоти в будинку чи з приводу неприготовленного вечері.

До дітей чоловік Ваги, народжений у рік Собаки, буде ставитися спокійно.

Не можна хлопця зарахувати до рангу ідеальних батьків, але і поганим його не назвеш.

Сумісність

Хороша сумісність у цього чоловіка простежується з жінкою, народженої під знаком Водолія. Цей чоловік зможе стати кращим партнером для неї, а вона найкращою дружиною для нього. Жінка Водолій і чоловік Терези-Собака мають подібний характер: обидва байдуже відносяться до побутових обов'язків, обидва не люблять скандали і люблять проводити час у тиші.

Непогану пару може скласти також жінка Лев. Це пристрасна і яскрава жінка, яка зможе вселити впевненість у чоловіка. Відносини у них будуть рівними і спокійними. Жінка Лев мріє про такому доброму і спокійному чоловікові, як Терези-Собака.

Також стосунки можуть скластися з жінкою, яка народилася під знаком зодіаку Риби. Єдине, що може їм завадити бути разом – це їх обопільне бажання усамітнення. Обидва люблять перебувати на самоті, і це може негативно позначитися на спільному житті.

Детальніше про чоловіка Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.