Поведінка і сумісність Скорпіона в любові і шлюбі

Ймовірно, немає іншого знаку зодіаку, який би був настільки вимогливим, коли мова заходить про шлюб. Скорпіон готовий докласти всі зусилля для того, щоб союз приносив безпрецедентне щастя обом партнерам.

Характеристика

Чоловік Скорпіон буде працювати день і ніч, накопичуючи багатство, щоб забезпечити будинок розкішшю і предметами першої необхідності. У разі жінки вона буде наполегливо працювати, щоб зберегти будинок бездоганним і забезпечити чоловікові комфорт. У житті ці два представника Скорпіона дуже схожі у своєму ставленні до сім'ї.

Обидва будуть ненавидіти більше всього на світі ставлення з боку партнера, яке не відповідає їх очікуванням. Людина без характеру неприйнятний для них, оскільки поруч ці люди хочуть бачити рівного. Особливі вимоги у представників цього знака до сексу, оскільки в ліжку друга половина повинна бути завжди пристрасної і зацікавленою.

Люди цього знака проводять багато часу на роботі, але намагаються свою відсутність заповнити поїздками на море, в гори або просто кіно. Вони люблять проводити час з близькими. Відносини в сім'ї багато в чому будуть залежати від того, для чого вони були створені Скорпіоном.

Найгірше, що можна придумати в цій парі – ревнощі. Не змушуйте ревнувати, а інакше реакція буде зовсім іншою. Скорпіон не стане домагатися уваги, просто відчує себе ображеною і рано чи пізно піде.

Скорпіони – відмінні батьки, і не просто дозволяють своїм дітям рости, а навчають їх важливим речам через екскурсії та інші цікаві речі. Завжди очікують від своїх дітей і не дозволяють їм задовольнятися невеликими досягненнями. Діти, підштовхувані і заохочувані батьками цього знака, успадковують особливу енергетику, навчаються змалку заробляти і перемагати.

Який партнер потрібен?

Подібно пустелі, де живе Скорпіон, любов цього знаку може спалити його. Це справжня секс-машина, йому необхідний партнер, який зможе витримувати багатогодинні ласки. У будь-якому своєму прояві, будь то чоловік або жінка, представник знака хоче бути поглинутим у вогні пристрасті та бажання. Для Скорпіона любов, та й все життя, повинна бути наповнена змістом, інакше просто не варто жити.

Коли стає нудно, приходить одноманітність, Скорпіон змінюється, стає похмурим, нещасним. Людина повинна відчувати, що може повністю довіряти своєму коханцеві, перш ніж віддасть тіло, розум і душу. Ці люди вкрай чутливі до зрадництва і не прощають, коли їхні почуття ранять.

Якщо партнер задумав сперечатися, то доведеться запастися аргументами, оскільки дурість цей знак зневажає навіть більше, ніж брехня. Не можна намагатися домінувати над ним, оскільки така поведінка знак може стерпіти лише стосовно людини, якого дуже сильно любить, і то, поки йому це не набридне.

Найбільша помилка – спробувати обдурити Скорпіона. Можна стати трохи загадковою, але, швидше за все, свого партнера представник цього знаку розкусить, дізнається все, що необхідно, через відомі тільки йому шляху.

Скорпіон допитлива, тому привернути увагу цього знака легко. Якщо людина хоче завоювати Скорпіона, потрібно бути не викликає, а трохи загадковим. Цей великий дитина швидко починає нудьгувати, якщо прив'язався, але йому потрібен партнер, який не буде користуватися цим, а оцінить турботу, ласку і любов, навіть якщо ці почуття деколи трохи душать.

Дійсно, і жінка, і чоловік Скорпіони можуть, не замислюючись, повністю заповнити собою простір навколо. Іноді це дратує, але ні в якому разі не можна говорити це їм в очі в грубій формі, потрібно ласкаво натякнути. Правду і тактовність Скорпіон неодмінно оцінить.

Ці люди хочуть знати абсолютно все про партнера, включаючи глибокі та темні секрети – але не дадуть нічого взамін. Чим більше починають під нього копати, тим сильніше представник знака закриється в собі. Друга половина повинна дотримуватися дистанції, інакше пропаде довіру, і, відповідно, відносини розваляться.

У цього знаку багато в життя будується на довірі, через нього можна завоювати і жінку, і чоловіка Скорпіона, які самі почнуть ділитися інформацією, коли зрозуміють, що небезпеки немає.

Це не великі романтики, але стають глибоко прив'язані до своїх близьких. Можна бути впевненим у відносинах зі Скорпіоном, що його любов реальна. Грати почуттями, брехати Скорпіон не стане, зате буде вірний до кінця, за умови, що в парі все добре і партнер з повагою ставиться до нього.

Скорпіони надто чесні, тому не треба питати про сукню або зачіску, якщо не хочете почути правду. Партнер цього знака повинен нормально сприймати критику, не ображатися.

Це люди, які перевіряють вірність, любов, але ніколи не підводять і не будуть створювати відносини на грунті хвилинної пристрасті і навіть секс не може грати ролі в такому союзі. Насолоду і любов для них йдуть по різні сторони. Цінують турботу, яку дає партнер, але натомість віддають набагато більше.

Скорпіон надзвичайно вибірковий при виборі другої половинки і шукає того, хто близький до ідеалу. Дізнатися, хто йому дійсно потрібний, можна просто послухавши Скорпіона, який між рядків вказує на риси в характері, які цінує найбільше.

Якщо цей чоловік вибрав пару, значить в його розумінні партнер найкращий, і це думка не зміниться до тих пір, поки його не зрадять.

Поведінка в дружбі

Скорпіонам нелегко заводити друзів, тому що вони:

  • обережно розкривають інформацію про себе;
  • часто перебувають у поганому настрої;
  • їх емоції часто змушують їх діяти ірраціонально.

Стати другом представника цього знака нелегко, оскільки цей знак підозрілий і насторожено ставиться до людей. Скорпіон буде довго перевіряти людини перед тим, як почне довіряти йому таємниці. Якщо комусь пощастило подружитися з ним, його не можна зраджувати, інакше піде людина, готовий у будь-який час прийти на допомогу.

За природою це захисники, і знають своїх друзів навіть краще, ніж вони самі себе. Відкриті і чесні Скорпіони ніколи не будуть обговорювати за спиною, і все, що думають, висловлять в обличчя.

Мати кращого друга Скорпіона – це як мати особистого охоронця, який залишається поруч у скрутні часи. Йому можна довіряти, але часом такі люди стають власниками і хочуть, щоб навколо, крім них, більше нікого не було.

Це затятий захисник близьких, тому не можна навіть і намагатися вбити клин між ним і друзями. Навіть якщо людина перестає вірити в когось, Скорпіон буде продовжувати робити це за нього і підтримувати.

У них тільки кілька близьких друзів, і тим, хто потрапив у це коло, невимовно пощастило. Якщо людина втратила довіру знака, йому можна тільки поспівчувати.

Брехня і обман такий друг не потерпить, як і грубе ставлення до себе, несправедливе рішення, відсутність підтримки. Якщо допустити помилку, можна вважати дружбу закінченою, оскільки представники цього знака спалюють усі мости за собою, коли йдуть.

Скорпіон пробачить ненавмисну помилку або брехня на користь, але якщо відчує приховані мотиви, вижене зі свого життя ворога раз і назавжди. У них вроджене почуття справедливості, за образу цей знак буде мстити. Це підступні вороги, які можуть чекати відповідного моменту багато років. Якщо ви забули про сварку, то не думайте, що принижена Скорпіон зробив те ж саме.

В любові

Власництво – це те, як Скорпіон показує, що вибрав партнером конкретної людини. В любовних відносинах дівчина або хлопець цього знаку можуть жорстко контролювати спілкування другої половини і навіть вимагати забути про всіх інших друзів. Насправді, людина нічого не втрачає, оскільки Скорпіон може замінити всіх відразу, з ним не буває нудно чи погано, проте така турбота через кілька років починає зводити з розуму.

Пам'ятайте, Скорпіон вибрав вас, а не навпаки. Представник цього знаку любить домінувати, неймовірно ревнує партнера до всього. Це вірний коханець, який чекає того ж від другої половинки. Якщо є навіть натяк на флірт за спиною, то Скорпіон стає підозрілим, починає ставити запитання. Якщо підозри підтвердяться, не буде витрачати час і змусить пошкодувати про це.

Ці люди дуже проникливі і використовують цю здатність, щоб визначити справжні почуття своїх коханців. Жінки цього знаку люблять бути під контролем. Вона може дозволити своєму партнеру думати, що домінує чоловік, але зазвичай отримує те, що хоче. У любові з такою леді можна очікувати багато турботи, ласки і уваги, але тільки за умови хорошого ставлення до неї добре. Вона готова присвятити все своє життя родині та близьким.

Найстрашніше в очах Скорпіона – зрада. Про прощення і мови бути не може, ці люди можуть бути мстивими та безжальними, коли хтось зробив їм боляче. Пам'ятають образу довше, ніж хто-небудь. Повернути назад представника цього знака неможливо, а якщо щось подібне і сталося, то не тому, що хоче далі будувати з вами стосунки, а тому, що вибрав самий витончений вид помсти.

Відносини з цією людиною, незалежно від статі, завжди складні, оскільки їх кидає з крайності в крайність. Як водний знак, Скорпіон схильний до емоційної нестійкості. Коли цей чоловік злий або засмучений, до нього краще не підходити. У цей момент можна викликати лавину, від якої постраждаєш сам. Йому немає різниці, на кого вихлюпувати негатив, тому найчастіше страждають близькі люди.

Це незалежний, амбітний, хоробрий і винахідливий чоловік, який не боїться розставання. Якщо від нього відходять, щоб налякати, потім вже нікуди буде повертатися. Жінка Скорпіон може хотіти чоловіка, але не мати потребу в ньому. Вона не стане витрачати час на суперечки з кимось, чиї почуття їй нецікаві.

У представників цього знака нескінченне статевий потяг, вони готові займатися сексом завжди і скрізь. Мають шостим почуттям, знають, чого прагне партнер в ліжку, тому рівних їм в плотських утіхах немає. Їх сексуальна витривалість легендарна, через секс ці люди звільняються від негативу, отримують необхідні життєві сили. Якщо його немає, то жінка або чоловік стають дратівливими і починають нападати на свого партнера.

У сімейному житті

Чоловік цього знака як чоловік вірний і не зраджує своїй другій половині. Скорпіон не хоче галасливих компаній, воліє проводити час вдома з сім'єю. Ревнує і контролює дружину, іноді його ревнощі доходить до критичної точки, тоді ця людина стає просто нестерпним.

Якщо в парі все чудово, тоді можна приготуватися до романтики. Такий хлопець буде постійно робити сюрпризи. Іноді стає холодним як лід, потім знову спалахує, і так відбувається протягом усього життя.

Це люди, якими можна управляти. Його потрібно постійно ставити на місце, а інакше Скорпіон починає робити те, що бажає, не зважаючи на бажання інших у родині.

Жінка приваблює свого чоловіка м'яким характером, ангельським голосом і спокусливими жестами. Вона з радістю дозволить йому домінувати над нею, але стане керувати через ліжко і ласку. Така жінка завжди підтримує мрії і кар'єру чоловіка, віддає всю себе і жертвує власними інтересами.

У неї немає бажання працювати після шлюбу, вона хоче займатися домашнім затишком, але якщо ситуація зажадає того, звалить на свої плечі утримання сім'ї і ніколи не дорікне за це чоловіка. Її будинок буде красивим і захопливим.

Жінка Скорпіон розпізнає будь-який вид обману, тому чоловікам краще цього не робити. Якщо буде боляче, вона почне мстити. Ця жінка може ненавидіти і любити з однаковою пристрастю. З нею не буває нудно. Є всередині неї частину особистості, яку вона ніколи не відкриє навіть своєму чоловікові. У неї може бути багато платонічних друзів протилежної статі, але зрада можлива, тільки якщо чоловік зрадив.

Сумісність

Сумісність з представниками інших знаків залежить від набагато більшого, ніж просто схожість характерів. Скорпіон належить до стихії Вода, звідси і підвищена емоційність. Здавалося б, Риби і Рак – ідеальна пара для нього, але найчастіше ці люди не зовсім підходять сильному і вольовому Скорпіону.

Вогненні знаки, незважаючи на величезну кількість відмінностей, часом кращий вибір. Особливе ставлення складається з Овнами, оскільки ті прямолінійні, чисті серцем і душею. Партнери сумісні, коли Скорпіон став мудрішим, дістався до необхідного рівня самопізнання і може виявляти безмежне терпіння щодо впертого, часом дурнуватий і наївного Овна.

Не підходить для створення пари з цим представником знака зодіаку Телець, Лев і Водолій. Ніхто з них не захоче піти на компроміс, в парі будуть виникати постійні сварки. Скорпіон вважає їх дуже обмеженими і передбачуваними.

Краще сумісність зі змінними знаками: Близнюки, Діва, Стрілець. Вони набагато більш схильні адаптуватися в будь-якій ситуації.

З кардинальними знаками, які вимагають керівництва, все може ускладнитися, якщо з самого початку буде мало взаємного тяжіння. У таких відносинах повинна бути пристрасть, що змітає з обох ніг. Якщо цього немає, то вони можуть рано чи пізно виявити, що не потрібні і не цікаві один одному.

Про те, з ким Скорпіон сумісний, дивіться у наступному відео.