Овен і Козеріг: союз землі і вогню

Сумісність Овна і Козерога можна розглядати з різних сторін. Характеристики знаків розкажуть, чи судилося їм бути разом чи вони зможуть бути тільки друзями.

Характеристика

В зодіакальному колі Овен стоїть на чолі списку. Деколи астрологи називають їх дітьми зодіаку. Овни відрізняються дружелюбністю і чуйністю. Представники цього знака завжди сповнені сил. Вони не прощають несправедливості і завжди готові вступити в боротьбу за правду. Вирішуючи серйозні по значущості питання, Овни стають імпульсивними і можуть проявити лють.

При необхідності Овни готові висловити свою думку прямо в очі, не переживаючи, що цим можуть образити співрозмовника.

Недолік характеру Овна полягає в його егоїзм. Представники вогненної стихії думають про себе як про єдиному людині на землі. У цьому вони нагадують маленьких дітей. Проявляючи свій егоїзм, навіть не думають, що можуть образити оточуючих.

У Овнів відсутнє почуття такту. Вони не припускають, що їх присутність в тій або іншій ситуації може бути недоречно. Ця дитяча невинність, як риса характеру, що не дозволяє оточуючим проявляти агресію в бік представника вогняної стихії.

Овни не відрізняються скритністю і складністю характеру. Вони звикли вірити людям всім серцем. У них відсутня порочність, що є великою перевагою у сімейному житті. У них дуже тонкий характер. Вони не упустять можливості викликати у оточуючих почуття жалості, пустивши сльозу. Але це не означає, що їх переживання вимагають громадської уваги. Сльози у Овнів щирі, а ось проблеми, про які вони турбуються незначні.

У Овнах відсутнє почуття злоби та жорстокості. Вони можуть бути щедрими по відношенню до оточуючих. У будь-який момент проявлять теплоту і турботу. До речі кажучи, Овни дуже сприйнятливі до слів, сказаних на їх адресу. Можуть образитися на незначний дрібниця. Плюс в тому, що образа у Овнів проходить швидко, у них навіть не залишається осаду на душі.

Самі Овни з-за своєї прямоти можуть згустити хмари над своїм співрозмовником, але зрозумівши, що допустили помилку, каються і просять прощення. Їм неважливо, кому була нанесена образа, будь то друг чи ворог.

Ще одна перевага представника вогняної стихії полягає в ненависті до брехні. Вони практично не обманюють, тільки у виняткових випадках, коли того вимагає ситуація. Те ж саме стосується поширення чуток і пліток.

Життя Овна укладена тільки в сьогоднішньому дні. Минулий день вони вважають марно витраченим часом, а до нового дня ще дуже далеко. Вони живуть не просто в фазі «зараз», для них важлива кожна хвилина і секунда.

На відміну від Овнів Козеріг є натурою спокійною, але до певного моменту. У прагненні піднятися по кар'єрних сходах Козероги йдуть до кінця. Спеціально вони не маячать у всіх на очах. Часом їх навіть не помічають. На цьому тлі Козерогів ніхто не ставить до уваги, хоча насправді вони вже попереду на кілька пунктів.

Козероги позитивно ставляться до власних успіхів, влади і поваги, за що їх часто порівнюють з снобами. Готові в будь-який момент висловити свою точку зору.

У прагненні до перемоги Козероги здатні піти на різні хитрощі. Своїм суперникам вони дадуть можливість відчути смак перемоги, пропустивши їх трохи вперед, але підсумок визначений заздалегідь. Такі якості, як хитрість і наполегливість, допомагають Козерогам займати перші місця.

Уважність для Козерога є одним з головних якостей на життєвому шляху. Кожен свій крок вони прораховують на кілька разів. Дуже обережно обходять гострі ситуації, знаходять підводні камені. Завдяки цьому Козероги часто уникають неприємностей.

Характер у Козерога складний. До вирішення важливих питань підходять зі всією серйозністю. Вони не сприймають почуття ревнощів у стосунках, пристрасть в любові для них чужа, вони імпульсивні у вирішенні особистих проблем. Але найбільше їх дратує лінь. На думку Козерогів, ці перешкоди здатні зломити дух людини і знищити його.

Якщо придивитися до Козерога, можна виявити романтичні нотки в його характері. На жаль, в любовних відносинах представник стихії землі не прагне виявляти ці почуття, лише іноді, коли буде дійсно підходящий момент.

При спілкуванні Козеріг може показати свої людяні якості. Він може проявити ніжність по відношенню до співрозмовника. Інтимні теми в розмові здатні викликати у Козерога боязкість, так як для них подібні питання неприйнятні до обговорення.

Козероги вміло використовують слабкості і таємниці своїх співрозмовників у власних інтересах. Знаючи про своєму опонентові більше інформації, Козеріг отримує над ним перевагу, тим самим стаючи сильніше.

Плюси і мінуси

Союз між Овном і Козерогом не можна назвати ідеальним. Більш того, в кожному знаку зодіаку присутня безліч достоїнств і недоліків, які можуть знайти як коса на камінь, викликавши бурю різних емоцій.

Спільне проведення часу для стихій Вогню і Землі може подарувати обом почуття радості або викликати гнів. Проблема виникне на тлі різного поведінки. Козерогові не сподобається, що Овен постійно знаходиться в центрі уваги, спілкується з людьми, яких бачить вперше, в розмові може використовувати нецензурну мова. Овен, відповідно, має прямо протилежну думку. Якщо ж вони будуть знаходитися поруч один з одним, то ніякі напасті їм не страшні. Овен підтримає Козерога в суспільстві, а Козеріг зможе остудити запал свого партнера.

Представника стихії землі дратує, що Овен не звертає уваги на думку свого партнера. Для Овнів головна мета – отримати лаври переможця в будь-яких справах. Він біжить вперед, не продумуючи кроки, із-за чого здійснює найбезглуздіші помилки, іноді навіть по кілька разів. Козеріг, в свою чергу, проявить до партнера почуття співчуття і підтримки, повторно підкаже, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Нерозсудливість Овна в деякому роді ображає Козерога. У самий відповідний момент Козеріг висловить наболілі образи своєму партнеру, після чого Овну потрібно зробити аналіз своїх дій і спробувати трохи змінитися, щоб зберегти відносини.

Після декількох сварок подібного плану Козеріг, нарешті, прийме для себе, що переробити Овна не можна, але спробувати відкоригувати його характер можливо.

Ще одна сфера, в якій Козеріг і Овен не можуть знайти спільну мову – це фінанси. Овен готовий витрачати гроші направо і наліво. Він може спустити великий капітал в одну мить, при цьому навіть не подивившись на розмір витраченої суми. Планувати бюджет абсолютно не вміє. Добре, коли заробіток Овна дозволяє йому добре відпочити, буде гірше, якщо на розваги Овен збереться брати гроші з сімейного бюджету.

Козеріг за своїм характером відноситься до грошей дбайливо. Бюджет Козероги планують на кілька місяців вперед, причому від запланованого курсу ніколи не відхиляються. Козеріг теж може витратити на себе деяку суму грошей, але не так безтурботно.

Щоб уникнути негативних наслідків незапланованих витрат, Козеріг може дати своєму партнеру пару уроків планування фінансів.

Наскільки сумісні?

Союз між Овном і Козерогом не можна назвати ідеальним. Вони легко сходяться в любовних відносинах, але у спільному житті їм доводиться набагато важче. Те ж саме стосується роботи. Співпрацювати Овни і Козероги можуть, але робочі відносини будуть натягнутими.

Пара Овен і Козеріг розглядається астрологами як «покровитель і радник». Покровителем у цій парі є Овен, а в ролі радника виступає Козеріг.

Найчастіше ініціатором створення відносин стає Овен. Його вогненний темперамент притягує до себе комунікабельність Козерога. Ще при знайомстві Овен відчуває сильну особистість свого співрозмовника, його надійність і самостійність. Саме цих переваг не вистачає представнику вогняної стихії, щоб згортати гори і домагатися великих перемог.

В даному союзі Козеріг буде радий, що така сильна і вольова особистість, як Овен, звернула на нього увагу. На початку спілкування представник стихії землі буде вражений позитивним настроєм Овна. Безперервний потік ідей, маса вражень і шалений темп не дадуть Козерогові ні хвилинки на відпочинок. Для їх спілки цей період вважається найбільш сприятливим.

Будуючи відносини, Овен і Козеріг намагаються розкрити свої якості. Овен, літаючи на крилах любові, проявить свою романтичність, покаже нестримну пристрасть і готовність здійснювати екстраординарні вчинки.

Після цукерково-букетного періоду в парі почне згасати пристрасть, яку розпалював і підтримував Овен. Йому буде неприємно, що його старання не оцінили по достоїнству, а взаємної віддачі від Козерога зовсім немає. Приземленість натури Козерога не дозволяє йому сприйняти всю яскравість і пристрасть Овна. Відповідно, ситуація загострюється, Козеріг підозрює Овна в зраді, а Овен розбитий байдужістю свого обранця.

Дана ситуація могла б стати фатальною помилкою для пари, якщо б не було можливості розкрити таємні почуття Козерога. Овну потрібно максимально розкритися перед партнером і викликати почуття жалості, тим самим порушивши внутрішній світ Козерога.

Було б чудово, якщо пара з самого початку поставила для себе загальну мету, наприклад, придбати житло, побудувати бізнес. Саме в таких діях Козероги і Овни повністю розкриваються, розподіляють ролі радника і покровителя.

Тривалі та міцні відносини виникають між Козерогом і Овном в зрілому віці. Обидва мають життєвий досвід, обидва відбулися як особистості. Вони вміють і можуть підтримати один одного. За обопільною згодою можуть розглянути варіант спільного бізнесу з двостороннім вкладенням фінансів. А головне, кожен з них здатний виявити щиру повагу до свого обранця в будь-якій сфері.

Особистість Овна постійно вигадує безліч ідей, які не кожен зможе втілити в реальність. Козерогові ж під силу реалізувати задуми свого партнера, тим самим він проявляє любов і робить міцнішими їх союз.

У дружбі

Між представниками стихій Землі і Вогню дружба натягнута. Овен – особистість відкрита, і може довіритися дівчині Козерогові в деяких питаннях. Її таємничість і загадковість викликає деяке побоювання у Овна, з-за чого він побоюється поділитися власними переживаннями. Розсудливий розум і серйозність характеру Козерога не дозволяють навіть звернути увагу на мінливого і вельми емоційного Овна. Але все ж вони спілкуються, хоча часто для їх розмови потрібно значний привід. Звести їх в один розмова може спільний знайомий або родич.

Те ж саме відбувається між хлопцем-Козерогом і дівчиною-Овном. Вони самі не готові піти назустріч один одному. Але якщо їх об'єднає одне питання або ж непроста ситуація, Овен і Козеріг знайдуть спільну мову і постараються разом впоратися з проблемою.

При випадковій зустрічі, на жаль, вони пройдуть повз, і навряд чи хтось із них спробує просто привітатися. У всьому винне почуття страху перед опонентом, яке викорінити не так-то просто.

В любові

Вступний акорд у відносинах для хлопця Овна і дівчата Козерога буде яскравим, пристрасним, незабутнім і романтичним. Молодий чоловік цілком довіряє своїй обраниці, упевнений в її щирості, теплоти і силою її почуттів. Хоча вираз симпатії у дівчини не таке бурхливе, як хотілося б хлопцеві.

На жаль, чим більше Козеріг і Овен разом, тим сильніше у них виробляється звичка один до одного. З-за цього почуття починають остигати і згасати. Хлопець Овен в присутності своєї обраниці спочатку починає нудьгувати, а після перестає проводити з нею час. Припинення відносин у такого союзу відбувається раніше, ніж вони самі приймуть рішення розійтися назавжди.

Розрив любовних відносин можна уникнути. Головне – кожному партнеру навчитися йти на компроміс. Взаєморозуміння між Овном і Козерогом дозволить змінити ставлення один до одного.

Завдяки знову вспыхивающей пристрасті представниця слабкої статі зможе відчути турботу і тепло партнера. Чоловік у цьому союзі зможе подарувати своїй коханій пристрасть, разгорающуюся з новою силою.

Сумісність чоловіка Козерога і жінки Овна не може похвалитися міцністю і міцністю союзу, але це не означає, що любовні відносини не можна врятувати. Чоловік днями і ночами готовий захоплюватися всіма якостями і достоїнствами своєї обраниці. Козеріг вважає, що життя поруч з жінкою-Овном стане яскравішим і цікавішим. Все буде здаватися прекрасним, поки чоловік і жінка не пізнають один одного ближче.

Через деякий час у любовних стосунках починають з'являтися тріщини. Слід шукати компроміс і знаходити способи об'єднувати активність Овна і пасивний настрій Козерога.

Спокій хлопця Козерога ніяк не пишеться з нестримною натурою дівчата Овна. Настільки різні темпераменти знаків здатні з'єднати їх в єдине ціле.

Головне – партнерам потрібно знайти точки дотику. Взаєморозуміння стане рішенням можливих конфліктів. Довіра одне одному стане фундаментом міцних відносин.

В побуті

Хлопець Овен і дівчина Козеріг можуть вступити в шлюб, але гарантій, що це зможе повноцінно зблизити, немає. Частий недолік таких союзів полягає у брехливих відносинах. Причому обидва партнера брешуть один одному з благих цілей, але зізнатися в цьому не можуть.

Після деякого часу у сімейних стосунках може виникнути недовіра. Жінка не отримає стабільного фундаменту і впевненості у завтрашньому дні. Ставлення дружина почне її дико нервувати, а спроби з його сторони поспілкуватися не приведуть до успіху.

Для чоловіка в сімейному житті стався крах. Всі його мрії перетворилися в рутинну роботу. Емоції між парою вщухли, але приховувати своє ставлення до коханої чоловік Овен не звик. І тут виникає кілька варіантів результату подій – або чоловік стане більше часу приділяти своїм друзям, а натомість слухати докори дружини, або в сім'ї почнуть виникати скандали з будь-якого приводу.

Змінити ситуацію зможе дівчина Козеріг. Вона повинна змінити свою поведінку і ставлення до чоловіка, пройнятися його почуттям. Дівчина Козеріг повинна зрозуміти, що всі заслуги і перемоги Овна присвячені його другій половинці.

Інтимне життя пари буде процвітати тільки перший час. На жаль, це відчуття пройде дуже швидко, Козерогові необхідно отримувати часті розрядки в сексі, а Овен до цієї потреби ставиться скептично. Між ними почне рости стіна, так як байдужість жінки Козерога ображає почуття її сексуального партнера. Коханці поступово втрачають інтерес один до одного.

Різноманітність в ліжку допоможе підбадьорити інтимні почуття Овна, тим самим бар'єр між партнерами буде зруйнований.

Якщо не вжити заходів з порятунку сім'ї, стосунки в шлюбі остаточно зіпсуються через 3-4 роки. До цього часу в союзі вже не залишиться взаємних почуттів, крім неприязні. У парах, які борються за щастя бути один з одним, картина зовсім інша. Сварки, звичайно, присутні, але взаєморозуміння закоханих допоможе пройти всі випробування.

Винятком стане шлюб жінки Козерога і чоловіка Овна зрілого віку. Картинка кардинально змінюється. У ліжку вони виявляють почуття поваги один до одного і відчувають взаємне тяжіння.

На жаль, шлюб між чоловіком Козерогом і жінкою-Овном нерідко не зможе проіснувати довго час. Сім'я не буде володіти міцними і міцними відносинами. Дружина зі свого боку буде намагатися з усіх сил стати дружину вірним другом. А от чоловік цього оцінити не зможе, характер чоловіків Козерогів не розташовує до одкровень, вже тим більше він не буде обговорювати наболілі теми з Овном. Якщо Козеріг зможе подолати свій егоїзм, сімейне життя пари буде процвітати багато років.

Скритність Козерога деколи доводить до абсурду. Часто дружина Овен дізнається подробиці минулого життя чоловіка від третіх осіб. Цей факт негативно позначається на сімейних відносинах і часом призводить до сварок.

Козеріг повинен запам'ятати, що не слід приховувати події про себе і своє минуле від коханої дружини. Минуле так само є і в неї, але вона його не приховує і готова поділитися усіма таємницями, починаючи з самого раннього дитинства.

Жінка Овен за характером яскрава, життєрадісна натура. Вона домагається успіхів у роботі, на неї звертають увагу оточуючі і досить часто виявляють симпатію представники протилежної статі. Чоловік Козеріг не зможе дивитися на це крізь пальці, він усіма силами намагатиметься зробити з подружжя затворницю, домогосподарку. По украй мірі, для Козерога буде спокійніше, якщо його дружина буде завжди на виду.

З-за товариську темпераменту подружжя у чоловіка народжується почуття ревнощів. Виявляти його Козероги не люблять, тому вигадують дурні закиди і натяки. Козеріг повинен навчитися бути відвертим зі своєю другою половинкою і при необхідності відразу розбиратися з появою претензіями.

Перший час інтимне життя не блищить іскрами пристрасті і задоволення. Але поступово у Козерога змінюється смак до сексу і він з радістю прийме участь в різних експериментах. У свою чергу Овен підбадьориться, побачивши, що його старання за різноманітністю сексуальних відносин успішні. Козеріг буде з нетерпінням чекати наступного інтимного пригоди.

В роботі

У діловому житті Козеріг і Овен можуть скласти непоганий союз. Їм притаманний відповідальний і серйозний підхід до бізнесу. Ця пара ніколи не опускає руки, завжди ставить перед собою конкретні цілі і йде до них до кінця.

В парі Козерога і Овна відбувається постійне доповнення якостей один одного. У деяких ситуаціях Козеріг може почати сумніватися, але рішучість Овна дозволить їм зробити крок вперед. Без Козерога Овен не зможе втілити задумані ним ідеї у реальність.

Головне, щоб партнери не тиснули один на одного, в іншому випадку діловий союз може лопнути.

Плідна діяльність пари укладена в одному дуже важливе правило. Сфера, в якій працюють представники стихій Вогню і Землі, не повинна нести в собі почуття субординації і дисциплінованості. Партнери повинні бути на рівних позиціях. В іншому випадку характер Козерога візьме верх над Овном, через що можуть виникнути конфліктні ситуації.

Як уникнути конфліктів?

Уникнути конфліктів в парі Козерога і Овна досить складно, але все-таки можливо. Вони є протиборчими знаками з різними характерами, звичками і думкою. Особливості кожного партнера повинні доповнювати один одного. Взаєморозуміння та повага допоможе уникнути великих сварок, а дрібні негаразди тільки скріплять союз.

Для Овна буде величезним потрясінням дізнатися, що його партнер наділений досить негативним світоглядом, яке можна виправити. Якщо ж партнери не дорожать відносинами, то можна відпустити ситуацію у вільне плавання. Тільки невідомо, до чого це призведе.

Сильні духом партнери, почуття яких ще не охололи, спробують врятувати стосунки. У кожен новий день Овен і Козеріг повинні вносити нові емоції. Спільне проведення часу, допоможе зрозуміти інтереси один одного. Взаєморозуміння партнерів стане важливим фундаментом у процесі порятунку кохання.

На жаль, пара Козеріг і Овен найбільше схильна до сварок і образ. Конфлікт може початися з самого малого дрібниці. Козеріг, як холоднокровна особистість, буде вести себе стримано, але не упустить можливості підколоти свого партнера. Овен проявить зайву емоційність і пустить сльозу. Але насправді кожен партнер чекає, що його улюблений припинить цю перепалку.

Причиною конфлікту може стати і фінансове питання. Овен не вміє правильно поводитися з грошима. Він не шкодує коштів на придбання техніки, одягу або чогось іншого. Козеріг постійно перебиває Овна, звинувачуючи його в необдуманої марнотратства.

Щоб вберегти свої нерви і не влаштовувати сварок, закоханій парі слід вести роздільний бюджет. У цьому випадку Овен буде витрачати виключно свої гроші, причому не зазіхаючи на доходи свого партнера. Козеріг зможе спокійно стежити за своїми фінансами, не роблячи непотрібних покупок.

Овен особа публічна, він повинен бути в центрі подій, знати, що і де сталося. Козерогові ж необхідно спокійне відокремлене містечко. І, на жаль, знайти компроміс в даній ситуації не виходить. Змінити становище допоможе взаємоповага. Щоб порадувати свого партнера, Козеріг на час здатний відступити від своїх принципів і відправитися на вечірку. У відповідь Овен погодиться провести час у теплій домашній обстановці поруч зі своїм обранцем.

У характері Овна присутня риса, яка викликає постійне занепокоєння у Козерога. Представник вогняної стихії стрімко рухається вперед, не звертаючи уваги на ризик і можливе ураження. Козеріг намагається наставити свого партнера на шлях істинний, але Овен не сприймає його слова всерйоз і діє за своїм розсудом. У разі допущення помилки Овен не визнає своєї провини. Тільки через деякий час, і то, виключно в думках Овен зробить аналіз своїх дій і зрозуміє, в чому зазнав фіаско.

Відносини між Овном і Козерогом наповнені безліччю нюансів, на які партнерам слід звертати увагу. Фундамент тривалих відносин полягає у взаєморозумінні та повазі один до одного.

Щоб зберегти теплі і довірчі відносини, пара повинна вміти підлаштовуватися під ситуацію. У чомусь партнерам доведеться поступатися. У якихось ситуаціях, навпаки, відстоювати свої права. Іноді це може набриднути закоханим, але для міцного союзу варто поступитися деякими особистими принципами.

При виникненні конфліктів партнери не повинні підключати негативні емоції. Краще заздалегідь обговорити теми, які можуть перерости в скандал. Не треба тримати в собі негативні думки про своїй другій половинці. Козерогові, звичайно, буде складно це зробити, але при бажанні мати міцні відносини з Овном доведеться навчитися. Овен, в свою чергу, повинен переглянути свою поведінку, в противному разі Козеріг не зможе впоратися з почуттям ревнощів і піде на пошуки нових відносин.

Ще більше про сумісність Овна і Козерога дивіться у наступному відео.