Характеристика та сумісність чоловіка Скорпіона, народженої в рік Дракона

Скорпіон-Дракон – вельми гостре поєднання. Є така гострота перевагою для її власника і таїть у собі загрозу для оточуючих? Чи варто розглядати чоловіка Скорпіона, який народився в рік Дракона, в якості потенційного кандидата на роль супутника життя або ж краще утриматися від такого союзу? Безумовно, представник цього знаку може бути прекрасним чоловіком, другом, коханцем і батьком, але варто враховувати не тільки характеристику чоловіка Скорпіона-Дракона, але і його сумісність з жінками різних астрологічних знаків.

Особистісні риси

Тип особистості представників цього знака можна описати лише за допомогою такого прийому, як оксюморон, адже вони примудряються поєднувати в собі абсолютно несумісні крайності. Темперамент такого чоловіка досить пристрасний: він насилу може стримувати свої емоції та амбіції. Однак у той же самий час чоловік Скорпіон-Дракон – досить замкнутий і потайний чоловік, який далеко не завжди і далеко не всіх впускає в своє коло довіри.

Якщо ж вам все ж таки вдасться в нього проникнути, то за вас можна тільки порадіти, адже ви знайшли надійного, вірного друга і супутника життя, на якого завжди можна покластися.

Скорпіони, народжені в рік Дракона, – це люди, у яких є власна думка на будь-який рахунок, і їм вкрай важливо, щоб з ним рахувалися. Даний тип особистості не любить і не підпускає до себе людей, які не беруть до уваги його точку зору.

Такий чоловік звик досягати своїх цілей за всяку ціну, не чекає, що все прийде до нього, добивається всього сам, не боячись ніяких труднощів. Скорпіон-Дракон не шукає легких шляхів ні в чому: ні в кар'єрному плані, ні на любовному поприщі. Він не звик задовольнятися малим – завжди тягнеться до більшого. Якщо в його прагненнях доводиться йти на ризики або жертвувати чимось, — це угода, на яку він готовий піти, щоб отримати те, що йому дійсно необхідно.

Взаємини з оточуючими

Оточуючі на підсвідомому рівні сприймають чоловіка Скорпіона-Дракона як беззаперечного лідера, який вміє справити позитивне враження. Якщо його мета – сподобатися людині, то такий чоловік її з легкістю здійснить, використовуючи свою харизму і неймовірне природне чарівність.

Малознайомий чоловік може порахувати чоловіка Скорпіона, народженого під заступництвом Дракона, спокійним і досить врівноваженим, але все зовсім не так. Лише дуже близькі знайомі, родичі і друзі знають, наскільки агресивним і нестриманим він може бути.

З такими людьми треба вміти поводитися. Якщо відповідати на їх емоційність тим же, то все може перерости в щось руйнівне. Необхідно розуміти, що через якийсь час гнів ущухне, все стане на круги своя, але втрачену довіру буде вже не повернути.

Пам'ятайте, що така людина не здатний прощати.

Відносини з жінками

Любовні стосунки відіграють дуже важливу роль в життя Скорпіона-Дракона. Для чоловіка цього знаку в пріоритеті завжди буде кохана жінка. Всю свою увагу, підтримку і турботу буде дарувати їй. Однак від своєї партнерки чекає того ж у відповідь.

Хлопець, народжений під таким знаком, вкрай ретельно і прискіпливо підходить до вибору своєї супутниці життя. Варто зауважити, що, на жаль, така обережність і уважність далеко не завжди сприяють прийняттю правильного рішення.

Чоловік Скорпіон-Дракон не поспішає пов'язувати себе сімейними узами, обзаводитися дітьми, тому дівчині доведеться запастися терпінням і почекати. Але в результаті вона отримає вірного супутника життя, на якого завжди можна розраховувати. Такі чоловіки оберігають своїх жінок, буквально «носять їх на руках».

Якщо ви розбурхали у чоловіка цього знаку теплі почуття, не варто розслаблятися і думати, що фортеця завойована і ніщо не зможе зіпсувати ці відносини. Інтерес Скорпіона під заступництвом Дракона – дуже тендітна річ, яку можна зруйнувати за одну мить. Найчастіше такі хлопці швидко відвертаються від дівчат, якщо помічають, що ними маніпулюють і користуються їх добротою.

Тому якщо ви плануєте побудувати тривалі, міцні відносини з таким хлопцем і згодом створити сім'ю, то ні в якому разі не робіть так, щоб він відчув загрозу своєму лідерству: такі особи люблять відчувати перевагу, вони ненавидять, коли ними командують.

В іншому випадку хлопець просто прийме рішення про зміну партнерки.

Шлюб

Як правило, чоловіки знака Скорпіон-Дракон виходить прекрасний сім'янин, який здатний забезпечити свою сім'ю як у фінансовому питанні, так і в будь-яких інших аспектах.

Такі чоловіки неймовірні ревнивці, тому їх жінка ні в якому разі не повинна давати приводу засумніватися в її вірності. Тут потрібно пам'ятати про те, що емоційність ревнивого Скорпіона-Дракона може іноді виходити за рамки, а це нічим хорошим не закінчиться.

Такі чоловіки завжди на сторожі, і, дізнавшись про зраду, ніколи її не пробачать.

Фінансова успішність чоловіка Скорпіона, народженої в рік Дракона, цілком і повністю залежить від жінки, яка є його супутницею. Він чекає від неї підтримки у всіх своїх починаннях, і якщо він її отримує, той здатний підкорити буквально будь-яку вершину.

Для Скорпіона-Дракона дуже важливо, щоб його дружина брала його інтереси, навіть якщо мова йде про такі дивні речі, як колекціонування кактусів. У такому разі його партнерка необов'язково повинна сама їх вирощувати – тут важливо показати, що їй небайдуже те, що йому подобається, і вона підтримує його захоплення.

Відповідні партнери

Для побудови любовних відносин Скорпіонові, який народився в рік Дракона, варто придивлятися до представників земної знаку Козерога. Такий союз буде успішним, якщо обидва партнери, які за своєю природою дуже амбітні особистості, будуть прагнути йти на компроміс. У такому випадку пара зможе не тільки побудувати міцну сім'ю, але і добитися успіху у фінансовому плані, адже обидва цих знака вміють раціонально і грамотно розпоряджатися грошима. Особливо вдалим стане сімейний союз з Козерогом, що народився в рік Пацюка, Мавпи, Тигра або Півня.

Не варто вибирати в якості кандидатів на побудову сім'ї дівчат під знаками Рака або Діви, особливо народжені під заступництвом Собаки, Бика або Кози.

Взагалі, астрологи рекомендують представникам знака Дракона з обережністю ставитися до вищезазначених осіб.

Непоганий союз може вийти у чоловіка цього знаку з представницею Риб. Однак цей тандем цілком і повністю буде триматися лише на сексуальної сумісності.

Що стосується дружніх відносин, то прекрасними і вірними товаришами їм стануть Водолій або Близнюки. А робочі справи і бізнес-питання астрологи рекомендують організовувати в союзі з Вагами: вони виявляться надійними партнерами.

Детальніше про чоловіків Скорпіонів ви дізнаєтесь із наступного відео.