Чоловік Скорпіон, народжений у рік Коня: характеристика і сумісність

Ті, хто знайомий зі Скорпіонами, народжені в рік Коня, знають, що це вельми непрості, суперечливі люди, які володіють безліччю позитивних якостей. Але список сумнівних сторін не менш широкий. Ужитися або спрацюватися з чоловіками Скорпіонами-Кіньми не так вже й просто. У цій статті ми розповімо, чого чекати від таких людей і як знайти до них підхід.

Характер

До цього числа можна віднести чоловіків, народжених у період з 23 жовтня по 21 листопада. «Кінськими» роками вважаються– 1954, 1966, 1978, 1990, 2002 і 2014. Якщо хтось з чоловічої половини ваших знайомих має дані цифри в даті народження, отже, цей текст про нього.

Скорпіони-Коні – натури досить складні і суперечливі. Не можна точно знати, чого чекати від таких людей в тій чи іншій ситуації.

Притаманні риси виявляються вже в дитинстві. Малята швидко розвиваються, відрізняючись при цьому підвищеними цікавістю і рухливістю.

Діти можуть похвалитися як хорошими інтелектуальними даними, так і фізичними. І тут вже батькам варто вирішувати, в який бік розвивати своїх дітей: робити ставку на спорт або на навчання. При бажанні можна дотримуватися обох напрямків, але доведеться докласти чимало зусиль, щоб привчити своє чадо до дисципліни. Справа в тому, що Скорпіони-Коні дуже спонтанні і в будь-який момент можуть перейти з однієї справи на іншу, не довівши перше до кінця.

У майбутньому ж, коли характер людини остаточно сформується, можна виявити у них такі якості, як міцна воля, владність і цілеспрямованість. Спонтанність впливає тільки на другорядні справи, до яких Стрільці швидко втрачають інтерес. А до самої головної своєї мети вони будуть рухатися без зупинки, незважаючи ні на що. І в більшості випадків вони їх досягають.

Власні бажання – потужний мотиватор для таких людей. Щоб задовольнити свої амбіції, вони готові на багато що. Іноді здатні навіть змінити свої поведінку і звички, чим дивують своїх друзів і близьких.

Владність – риса, притаманна саме Скорпіонам. Кінь же, у свою чергу, пом'якшує її, знижуючи емоційність людини.

Скорпіон і Кінь – не дуже хороше поєднання. Це виражається в наявності не підходять один одному якостей у характеристиці. Тому подвійність для таких людей є звичною рисою. Приміром, Скорпіони-Коні люблять перебувати в центрі подій, але при цьому їм хочеться побути на самоті, наодинці зі своїми думками. Такі протиріччя нерідко стають приводом для внутрішніх переживань.

Плюси і мінуси

Через суперечливість натури, про яку було сказано вище, важко виділити виключно позитивні і негативні якості Скорпіонів-Коней. Всі вони мають як світлі, так і темні сторони.

Наприклад, перша і одна із самих головних рис – дружелюбність. Чоловіків Скорпіонів можна назвати дійсно доброзичливими, але «кінська» їх частина демонструє це якість лише тим, у кого вони самі зацікавлені. А таких людей можна порахувати на пальцях. Інших же вони в кращому випадку обходять стороною, в гіршому – такі чоловіки можуть пожертвувати іншими заради досягнення якихось своїх цілей. Так що дружелюбність Скорпіонів-Коней дано випробувати не всім.

Те ж саме можна сказати і про їх товариськість. Чоловіча половина цих знаків воліє проводити час на самоті або в маленьких компаніях із самих близьких людей. А великі і галасливі зборища позбавляють сил і енергії.

Цілеспрямованість і завзятість Скорпіони виявляють у всіх сферах життя, будь то кар'єра або любов. Найчастіше чоловіки намагаються поєднати обидві ці сфери. І у них це виходить краще, ніж у кого-небудь. І все це завдяки крепчайшему внутрішнього стрижня.

Ще одна запорука успіху Скорпіонів-Коней – великий запас внутрішньої сили і терпіння, які допомагають подолати всі страхи і пережити важкі періоди, не перестаючи рухатися вперед.

У процесі досягнення мети чоловіки керуються виключно власними принципами і не ведуться на поводу у інших людей. На чужу думку їм плювати. У деяких ситуаціях це велика перевага, але ця риса нерідко стає недоліком. Виражається це в байдужості до думок близьких і небажанні прислухатися до них, що веде до сварок, образ і расставаниям.

З просто знайомими людьми Скорпіони-Коні чоловічої статі ведуть себе дуже стримано, намагаючись зберігати позитивний настрій. Знову ж таки: якщо вони у вас не зацікавлені, пробитися через таке ставлення буде неможливо. Взагалі, такі чоловіки здаються холодними і байдужими. Насправді це не так. Скорпіони дуже стримані і тримають переживання глибоко всередині. Діляться вони ними виключно з самими близькими людьми і дуже рідко.

Емоційна натура може вирватися назовні і під час конфліктів. Взагалі, Скорпіонів-Коней дратувати не варто, так як вони дуже мстиві. Ці чоловіки зроблять все для того, щоб довести свою правоту і захистити гідність.

В любові

Любов для чоловіків Скорпіонів, народжених у рік Коня, – справа серйозна. Їм не потрібні курортні та випадкові романи, а також тимчасові відносини. Вони шукають партнерку, яка буде супроводжувати їх упродовж залишку життя.

Стати їй може така ж впевнена і сильна дівчина, як і він сам. Вона повинна бути надійною, щоб підтримати свого чоловіка в складних ситуаціях. До того ж жінка повинна бути досить терплячою, щоб впоратися з непростим характером Скорпіона. Але якщо вона впорається з цим завданням, чоловік відплатить їй турботою і увагою, про які можна тільки мріяти.

Поговоримо про сумісності з іншими знаками. Якщо мова йде про західному календарі, то:

 • мінімальна – Діва, Рак;
 • середня – Овен, Телець, Лев, Терези, Риби;
 • максимальна – Близнюки, Стрілець, Козеріг, Водолій, Скорпіон.

  Якщо розглядати сумісність за китайським календарем:

  • мінімальна – Змія, Мавпа, Щур, Бик;
  • середня – Півень, Кінь і Дракон;
  • максимальна – Собака, Кіт, Коза, Свиня, Тигр.

  Щоб зберегти мир в шлюбі зі Скорпіоном-Конем, доведеться йти йому на поступки, адже він не звик відмовлятися від своєї думки. Але погоджуватися абсолютно з усім теж не варто — такі чоловіки не люблять слабохарактерних жінок. Однак тих, хто зможе балансувати на межі, чекає довгий і щасливий шлюб.

  Чоловік Скорпіон, народжений під знаком Коні, – самий вірний партнер. Він не піде на зраду, навіть якщо його стосунки складаються не найкращим чином.

  У кар'єрі

  Робочий колектив, як правило, приймає Скорпіонів-Коней не дуже добре. Справа в самих представників знаку: вони не надто довіряють своїм колегам, вони завжди перебувають у бойовій готовності і чекають зіткнень. Варто відзначити, що постійна напруга нерідко призводить до депресій. Але на ставлення в колективі чоловікам Скорпіонам наплювати — для них в пріоритеті особисті успіхи і великі заробітки.

  Цілеспрямованість забезпечує Скорпіонам досить швидкий зліт кар'єрними сходами. І неважливо, чи дійсно їм подобається їхня робота або вони просто хочуть збагатитися. В цьому допомагає і аналітичний склад розуму. Такий чоловік ніколи не прийме рішення в пориві емоцій. Спочатку він розгляне всі можливі наслідки.

  Звичайно, Скорпіони-Коні можуть успішно виконувати монотонну роботу, якщо бачать в цьому для себе певний результат. Але краще всього їм підходять професії, що вимагають винахідливості, наприклад, наукової або творчої сфері.

  Як бачите, чоловік Скорпіон-Кінь – людина непроста, але він володіє безліччю позитивних якостей, які порадують вас, якщо ви знайдете до нього правильний підхід.

  Характеристика чоловіка Скорпіона дана в першому відео.

  Про життєвої позиції представників сильної статі, народженої в рік Коня можна дізнатися з наступного відео.