Чоловік Скорпіон, народжений у рік Кабана: характеристика і сумісність

Народжені з 23 жовтня по 22 листопада 1959, 1971, 1983, 1995 і 2007 році по зодіакальним знакам, що враховують не тільки місяць, але і рік народження, зараховують до Скорпіонам – Свиням (Кабанам).

Загальна характеристика

Скорпіони-Кабани – улюбленці фортуни. Доля обдаровує їх найкращим, не змушуючи чоловіків докладати для цього якісь особливі зусилля. Гармонійно вписуючись в стрімкий ритм сучасного життя, вони живуть не по роках мудро.

Часто стаючи лідерами компаній, домагаються беззастережного визнання своїх поглядів і умовиводів. Це допомагає їм у русі по кар'єрних сходах, досягаючи висот керівних постів. Вони не зупиняються на половині шляху, завжди доводять справи до логічного завершення. У всьому люблять порядок і розумну розміреність.

Чесність, порядність, сила волі, рішучість – відмінні якості представників цих зодіакальних знаків. Реально оцінюючи себе гідно, ніколи не зупиняються на шляху до саморозвитку і вдосконалення. Вони завжди чітко планують своє життя і добиваються поставлених цілей без чиєї-небудь допомоги. Досить часто їх вважають нудними і суворими, тому що вони не виявляють зацікавленість справами оточуючих.

У кохання, сім'ю і шлюб

Вони природжені романтики, створені для любові. Навколо них в'ються численні шанувальниці, які захоплюються гумором і манерами.

Досить часто Скорпіони-Кабани не приховують тривалий час своїх почуттів, а прямолінійно заявляють про своє ставлення, відразу ж чітко визначаючи хід подальшого розвитку відносин. Зазвичай дівчат підкорює такий емоційний натиск красивого, чарівного, впевненого в собі хлопця.

Для створення сім'ї, їм дуже важливо взаємоповага, яке оцінюється навіть вище кохання.

Вихованню дітей приділяється особлива увага і, як результат, вони виростають дуже дисциплінованими. Для взрослеющих дітей такі папи стають справжніми друзями, які розуміють важкий характер підлітків.

В сім'ях цих чоловіків встановлюються довірчі відносини, правда тут цінується понад усе. Сімейний уклад визначає чітке розмежування обов'язків всіх домочадців. Сім'ї, на чолі яких перебуває Скорпіон-Свиня, міцні і дружні.

Оточуючи дружин турботою, Скорпіони-Кабани висловлюють їм певні вимоги: обраниця зобов'язана завжди добре виглядати, забувши про разношенных тапочках і непривабливою домашньому одязі. Сімейне життя має бути постійним святом з різноманітним сексом і відсутністю жіночих слабостей. Сльози і скарги дратують таких подружжя. Такі чоловіки по достоїнству оцінять створену дружиною романтичну обстановку, нові емоції інтимного плану.

Заради сім'ї готові багато чим пожертвувати, але їм важливо знати, що це оцінюють партнерки. Інакше це може стати приводом для розриву відносин.

Жінки цінують чоловіків цих знаків за перспективу безбідного існування, безконфліктність і вірність.

Найкраща сумісність чоловіків, народжених в рік Свині, з представницями такого ж знака – Свинею. Досить успішні союзи з Тигром, Вівцею, Конем, Пацюком, Мавпою, Собакою. Малоймовірна стабільність відносин з Биком, Півнем і Змією. Сумісність з цим знаком означає взаємне бажання у створенні домашньої комфортної обстановки і в різноманітності сексуальних відносин.

Як і всі Скорпіони, він ревнивий, але не висловлює це агресивно.

У фінансах і кар'єрі

При правильно обраному напрямку Скорпіони-Кабани обов'язково втілюють свої кар'єрні плани. У них для цього є все необхідне: успішність, ділова хватка, дар красномовства. Володіючи прекрасними ораторськими здібностями і розумом, такі чоловіки досягають висот у політичній діяльності, об'єднують однодумців для участі в різних проектах, «приречених» на успіх.

Вони можуть успішно реалізувати себе у театральній діяльності, займаючись живописом або музикою.

Успіхи в кар'єрі відображаються, як правило, на фінансовому благополуччі.

Матеріальне благополуччя для багатьох Скорпіонів-Кабанів є головною метою життя. Іноді прагнення збагатитися набуває болісно нав'язливу форму, не знає міри, і стає серйозною проблемою у взаєминах з друзями і близькими.

Поради

Для того щоб стати щасливіше і зробити такими ж оточуючих, Скорпіони-Кабани повинні:

  • стати більш м'якими стосовно до самих собі і оточуючим, послабивши звичну жорстку хватку;
  • іноді дозволяти собі довіритися течією життя;
  • пом'якшити завищені вимоги до близьких;
  • чітко розмежовувати особисте і суспільне життя, проводячи з близькими більше часу.

Скорпіони-Кабани – одне з найбільш гармонійних сполучень, що дозволяють чоловікам бути щасливими в сім'ї та кар'єрі. Дивно вміння Скорпіонів самостійно видозмінювати свої переваги і недоліки, закладені знаками зодіаку. На формування характеру величезний вплив робить сім'я.

Чому так важко жити з чоловіком Скорпіоном, дивіться далі.