Жінка Скорпіон: психологія поведінки в любові

Щоб створити міцні узи зі Скорпіоном, треба дуже постаратися. Як правило, представниці цього знака вибирають собі партнера виключно самі. Якщо у чоловіка з'явилося сильне бажання захопити і зацікавити Скорпионшу, то йому треба розуміти, що потім піти від її впливу буде неможливо. Це привабливі, сексуальні і сильні жінки, які буквально притягують своїм магнетизмом.

Якщо таку образити жінку – вона буде мстити, причому помста буде дуже витонченою. Перш ніж зв'язатися з такою дамою, добре подумайте, наскільки серйозні ви у своїх намірах.

Загальна характеристика

Жінку Скорпіона досить часто називають господинею своєї долі. Це й не дивно, адже такі дами можуть тримати в своїх руках і під своїм контролем буквально все. Вони нечасто падають духом, ніколи не впадають у відчай, а крім того володіють колосальною стійкістю і великою завзятістю в досягненні мети. Скорпіон – це переможець. Дівчина цього знаку може викликати захоплення, а іноді навіть якийсь страх силою своєї наполегливості, вона може досягати задуманого і міцно стоїть на ногах при різних неприємності.

Опис цього знака говорить про те, що жінка Скорпіон сильна, але при цьому дуже чуттєва, саме в цьому полягає її основна «родзинка». Додайте цьому велику популярність у осіб протилежної статі — виходить по-справжньому фатальна жінка. Скорпіон завжди успішна в кар'єрі, найчастіше вона ні від кого не залежить в грошовому питанні, тому нерідко стає основним добувачем в будинку.

Навіть не думайте замкнути даму в золоту клітку, посадивши в чотирьох стінах, вона абсолютно точно не буде домогосподаркою і не залишить кар'єру заради того, щоб присвятити всю себе дітям. Їй подобається працювати, тому жінка ніколи не відмовиться від професійної самореалізації.

Часом виникає відчуття, що у жінок цього знака енергія не закінчується ніколи, вони наполегливі в роботі, але і на домашньому терені у них все виходить. Прийшовши ввечері після важкого трудового дня додому, вона може з легкістю приготувати смачну вечерю, прибрати квартиру до ідеальної чистоти. Впертості їй не позичати – багато можуть тільки заздрити її цілеспрямованості. Вона ніколи не відступає від намічених завдань. Причому це стосується не тільки ділової сфери, але і міжособистісних відносин.

Звичайно, на шляху будь-якої жінки деколи встають перешкоди і бувають невдачі, проте, вона ніколи не здається і після будь-якого падіння встає і лише ще сильніше починає дертися вгору. Заради задуманого вона включить всю свою чарівність, ласку і навіть грубу лестощі – такі якості багатьом не до смаку, саме про таких кажуть, що вона «піде по головах».

В любові це справжні власниці. Мабуть, це неймовірно ревнивий знак, втім, вимагаючи від партнера бездоганною вірності, вони і самі не стануть шукати розваг на стороні. І ще одна якість, властиве жінкам Скорпіонам – вони дуже злопам'ятні. Якщо хтось задумає образити Скорпионшу, то завжди пошкодує про свій вчинок, оскільки помста її буде досить несподіваною, тривалої і неодмінно отруйною.

Ознаки закоханості

Коли жінка Скорпіон закохується, її обранцю не складе труднощів про це здогадатися. Це не та натура, яка буде мовчки любить і приховати свої почуття і наміри. Сама ніколи не дає марних обіцянок і не терпить цього від свого партнера, тому, якщо така дівчина зробила крок назустріч – будьте впевнені, що у власних почуттях вона абсолютно впевнена. Чоловікові в цій ситуації варто дати прекрасній дамі «завоювати» себе – краще вести себе злегка відсторонено, не нав'язуючись, але в той же час добродушно і з великою повагою.

Подібна неприступність лише надасть завзяття даму, вона любить підбирати партнера самостійно. Однак, це аж ніяк не означає, що чоловікові слід спокійно чекати, і вже точно не можна демонструвати навмисну холодність – тоді дівчина Скорпіон може в якийсь момент вирішити, що мета її негідна і різко охолонути.

Якщо ви справді маєте намір «здатися на милість переможця», то приділяйте час вашої обраниці – влаштовуйте їй невеликі сюрпризи, возите в розкішні місця і дарувати дорогі подарунки.

Який чоловік їй потрібен?

Щоб завоювати таку жінку, бути просто симпатягою явно недостатньо. Сильна жінка вибирає чоловіків собі під стать – їй підходять мужній і харизматичні представники сильної статі, але в той же час поважні і уважні. Дівчата Скорпіони завжди звертають особливу увагу на загальний зовнішній вигляд чоловіка. За його одязі, парфуму, взуття та аксесуарів дами моментально можуть зрозуміти і оцінити платоспроможність потенційного коханця. Стабільність принципова для таких жінок, тому чоловік повинен справляє враження успішного і успішної людини. Якщо достаток невеликий – можна навіть не намагатися добитися розташування такої дами.

Не треба чарувати кохану клятвами у своїй вічній і неземної любові і надмірною емоційністю – будь-який прояв ніжності такі дівчата приймають за слабкість.

Доглядати за Скорпіоном потрібно красиво, але діяти швидше інтелектом, багатством і порядністю, а не примітивними заграваннями. Дріб'язковий чоловік ніколи не приверне до себе увагу Скорпионши.

З'явилася під таким знаком зодіаку жінка відрізняється чоловічими рисами характеру, вона жорстка, самодостатня і від свого партнера хоче бачити ті ж риси. Її партнер не може бути занадто слабким. Незважаючи на те, що Скорпіони досить ранимі і співчувають в глибині душі – вони все одно не будуть жити з людиною з почуття жалю, оскільки слабка натура викликає у жінок лише неприязнь.

Той, хто бажає створити міцний союз з жінкою-Скорпіоном, повинен бути гранично чесним, фальш і нещирість представниці цього знака обчислюють моментально. Якщо людина хоча б один раз був спійманий на брехні – дама навіть не дасть йому жодного шансу виправити свої помилки. Інша зв'язок або будь-який обман ніколи не прощаються, Скорпіон розриває відносини моментально.

Скорпионши – це вкрай пристрасні натури, вони люблять секс і чекають від партнера справжньої пристрасті, тому не треба переоцінювати свої здібності у цій сфері. Якщо партнер не дає їй сексу в необхідній кількості та якості, це нерідко стає причиною розриву, навіть якщо чоловік заможний і інтелектуально обдарована.

Жінці-Скорпіону можуть скласти пару далеко не кожні знаки зодіаку.

 • Овен, як і Скорпіон, характеризується сильною сексуальною енергетикою і високою емоційністю, тому подібному чоловікові не слід докладати великих зусиль, щоб підкорити жінку Скорпіона. Однак, щоб утримати її, йому доведеться контролювати свої слова і вчинки.
 • Телець. Цей знак знає, як задовольнити жінок як фізично, так і морально, він турботливий, але при цьому не лізе в душу і не намагається шукати плями на сонці. Такі риси подобаються всім представницям слабкої статі без винятку.
 • Близнюки – протилежність Скорпіона, але саме це і спричиняє таку дівчину. Щоб залучити Скорпіона чоловікові достатньо просто бути самим собою – чарівним, грайливим і легким.
 • Раки дають жінці душевне тепло та спокій. Однак, щоб цей союз був гармонійним, дуже важливо, щоб у Скорпионши не було жодного приводу засумніватися в надійності і щирості свого партнера.
 • Лев може бути хорошим партнером, але лише в тому випадку, якщо сам почне демонструвати любов і романтичний настрій, не вимагаючи бурхливих проявів почуттів натомість.
 • Діві не варто навіть і намагатися брати на себе таку відповідальність, як побудова відносин з жінкою-Скорпіоном. Ці знаки рідко можуть досягти взаєморозуміння, у них надто різні погляди на шлюб і любов.
 • Ваги. Ці чоловіки і самі не прагнуть підкорити Скорпіона. Їм чужа химерність дівчата, ці знаки мають дуже мало спільних точок дотику. Чоловіки Ваги більш прості, а Скорпіони дуже скептичні. Єдині відносини, які можливі між ними – сексуальні, не переходять у більш міцний зв'язок.
 • Скорпіон. Незважаючи на спільність характерів, чоловіки і жінки одного типу мало сумісні одне з одним, вони дуже закриті для того, щоб створити міцний довірчий шлюб.
 • Стрілець. Цей чоловік має всі шанси підкорити серце Скорпионши – він досить розумний, самодостатній і мужній. Єдине, що може зіпсувати відносини – надмірна товариськість Стрільця, якщо дівчина помітить, що її супутник почав приділяти більше уваги іншій жінці, він тут же впаде в її очах.
 • Козероги – дуже власницькі натури, які намагаються тримати під контролем свою кохану, це зовсім не подобається незалежної Скорпионше, тому такий союз найчастіше прирече на провал.
 • Водолій. Цей знак, навпаки, повинен бути завжди готовим до того, що його особисту свободу будуть регулярно обмежувати, це дуже непередбачуваний знак, який своєю непостійністю нерідко викликає ревнощі партнерки.
 • Риби – це занадто незалежний знак, який звик пливти туди, куди йому хочеться. У подібному партнерство жінка стане постійно направляти свого чоловіка, що не кожному до душі.

Поведінка у відносинах

  Сімейне життя з жінкою Скорпіоном часом нагадує вулкан. Якщо ви мрієте про ідилічною сімейної картині – то вам не слід вибирати в дружини таку енергійну та імпульсивну партнерку. У жінки постійна тяга до змін, їй властиво проявляти імпульсивність і вихлюпує на близьких свої негативні емоції.

  В будинку воліє бути главою сім'ї, організовувати побут і уклад життя, вирішувати всі виникаючі проблеми, займатися всіма побутовими турботами. Їй це дуже добре вдається, вона може одночасно багато тримати під контролем, у неї досить здібностей і можливостей, що робити, переробляти і постійно вигадувати щось нове.

  При цьому її ділова активність від цього вантажу турбот ніяк не знижується, представниця Скорпіонів завжди знаходить потрібний час для зустрічей з друзями, для подорожей і кар'єрного зростання. Однак, при всьому цьому мало хто з домашніх знає, що Скорпіон думає і як себе почуває, її внутрішні переживання завжди приховані від рідних і близьких.

  Навіть для свого коханого народжена під цим знаком завжди залишиться загадкою. Не варто розраховувати, що вона буде відкривати перед ним душу, до того ж майже напевно її життя дійсно є таємниці, які вона не збирається робити надбанням громадськості. Не потрібно думати, що це обов'язково зрада – зовсім ні, просто по натурі Скорпіон любить все навколо перетворювати в секрет.

  Як коханці цій жінці, мабуть, немає рівних. Для неї немає нічого забороненого, такі поняття, як манірність, скутість і консервативність їй невідомі. Від інтимного життя вона хоче отримати максимум пристрасті і емоцій, тому і сама показує своєму партнерові всю гаму почуттів і бурю енергії. Жінки цього знака характеризуються виключно високим сексуальним темпераментом, саме тому важливо, щоб партнер мав такі ж потреби і очікування.

  Секс для Скорпионши – це джерело енергії, тому задоволеність партнером не в останню чергу впливає на міцність і надійність сімейних уз.

  Поради психолога

  Як сподобатися?

  Підкорити серце Скорпионши – мета не з простих. Якщо бути більш точним, то її не варто завойовувати, слід просто відповідати всім критеріям, які ця жінка може оцінити. Як правило, партнера вона завжди вибирає собі сама. Якщо це сталося, то вибратися з її чіпких обіймів буде досить складно, майже неможливо. Головне, що у відношенні чоловіка не повинно бути навіть натяку на фальш – її вона чує за багато кілометрів. Така дівчина зовсім не та, яку можна спокусити компліментами, яким вона стане бездумно вірити, так і Скорпіон любить зовсім не вухами.

  Не варто прогинатися під кохану, якщо партнер буде завжди і у всьому догоджати своїй дівчині, вона автоматично запише його в слабкі і безхарактерні особистості. Втім, якщо чоловік почне невпинно демонструвати свою перевагу – успіху йому теж не домогтися.

  Така жінка шукає чоловіка стати, вона потребує настільки ж сильне і самодостатній людині, як і вона сама. Її партнер повинен бути рівним, але не переважаючим – все ж Скорпіони люблять бути єдиною зіркою на сімейному небосхилі.

  Будь-які банальні залицяння варто відразу відставити в сторону, плюшеву іграшку чи романтичну зустріч при свічках вона навряд чи оцінить. Ваше перше побачення має стати незвичайним, незабутнім і, безумовно, дорогим. Скорпіон не терпить нудьги, партнер повинен вміти розвеселити її і підтримати бесіду на абсолютно будь-яку тему, причому не тільки зі своєю дамою, але і з іншими людьми. Майте на увазі, що такі дами розумні та ерудовані, вони легко вичислять «прогалини» в освіті свого супутника і, звичайно ж, не пробачать їх йому.

  Дуже важливо, щоб чоловік приділяв свою увагу лише їй одній, Скорпионша страшно ревнива, тому всі ваші самі безневинні погляди, рухи і помисли повинні бути звернені тільки до неї, один невірний крок – і ви втратили таку жінку.

  Не треба думати, що дівчина цього знака зовсім не любить квітів і компліментів. Вона все-таки представниця слабкої статі, тому приємні слова не залишають її байдужою. Але до компліментів самим вона не менш вимоглива, ніж до супутника в цілому. Хваліть її і захоплюйтеся – але тільки за справу і, головне, щиро.

  Кажіть їй теплі слова не час від часу, а постійно, жінка відчуває потребу в тому, щоб бути предметом захоплення. Якщо ви щось обіцяєте цій жінці, добре подумайте, чи зможете ви це виконати, тому що вона не виносить чоловіків, які не тримають своє слово, причому саме вчинки вона вважає найкращим компліментом. Багато хто вважає, що така жінка холодна й неприступна, але це не так.

  В глибині її душі вона прагне бути крихкою, ніжною і вразливою. Їй важливо, щоб про неї завжди дбали, тому постарайтеся частіше пропонувати їй допомогу, а ще краще – просто допоможіть відразу і без зайвих слів. Повірте, таке ставлення Скорпіон оцінить набагато більше.

  Як утримати?

  Закохати жінку Скорпіона зовсім не так просто, а ось утримати ще важче. У неї є цілий ряд вимог до супутника, а будь-який вчинок з його боку може стати справді фатальним. Майте на увазі, що жінку цього знака не варто критикувати – по відношенню до неї не повинно виходити ніяких негативних висловлювань. Навіть не починайте приймати за неї рішення, а вже тим більше говорити їй, що і як робити, інакше отруйного жала вам не уникнути.

  Ніколи не обмежуйте ступінь її свободи – їй необхідний час для себе, подруг і для роботи. Не варто бачити в цьому більше, дружина залишається вірною своєму партнеру, а будь-які заборони лише викличуть найгіршу реакцію.

  Що стосується інших жінок, то тут порада одна – постарайтеся про них навіть не думати, не спілкуватися і вже точно не давайте приводів засумніватися в вас. Скорпіон досить ревнива сама по собі, а якщо підозрює партнера в зраді, тоді стає справді страшною в гніві.

  Любляча жінка буде багато робити для свого чоловіка, ніколи не приймайте це як належне, цінуєте всі її вчинки, дякуйте за них, тільки в цьому випадку жінка захоче доводити вам свої почуття знову і знову. Не намагайтеся вторгатися зі своїми розпитуваннями в її особистий простір, не намагайтеся її переробити, якщо вона захотіла побути одна – просто залиште її на деякий час і дайте можливість зібратися з думками, причому зробіть це мовчки.

  Майте на увазі, що жінки цього знака звикли займати лідируюче положення в партнерстві, не намагайтеся її «обійти», у вас не вийде з цього нічого хорошого – завжди простіше погодитися зі Скорпіоном, ніж намагатися їй щось довести. Ну і, звичайно, не забувайте про інтимну сторону життя. Секс – це фізіологічна потреба для Скорпіонів, дайте їй багато сексу, і тоді ви отримаєте натомість набагато більше.

  Як повернути?

  З боку жінка Скорпіон досить часто позначиться дамою, схильної до нелогічних вчинків. Це не так, на практиці кожне її слово, відгук і добре продумані рішення. Тому, якщо ваша дама сказала відносин «ні», це завжди означає, що шляхи назад відрізані. Ви не змогли утримати цю дівчину і навряд чи коли-небудь повернете. Така психологія Скорпіонів.

  Якщо чоловік не виправдав її довіри, то дівчина йде не просто так. Їй властиво затаїти образу і пам'ятати про неї досить довго, іноді навіть виникає бажання помститися, щоб обманщик відчув ту ж біль. При цьому Скорпионша як ніхто дотримується думки про те, що «помста — це страва, яку подають холодною», тому удар може бути нанесений тоді, коли ви його зовсім не чекаєш.

  Не варто повертати її, якщо вона розлюбила, помиритися не допоможуть ні сентиментальні спогади, ні красномовні клятви і спроби її розговорити, ні обіцянки.

  Втім, недарма Скорпіона порівнюють з птахом Фенікс. Жінка може повністю спалити існуючі відносини для того, щоб потім створити з них нові – тому дерзайте і, можливо, це незвичайна жінка знову повернеться до вас.

  Особливості поведінки жінки, народженої під знаком Скорпіона, дивіться у наступному відео.