Чоловік Скорпіон, народжений у рік Півня: сумісність та характеристика

Скорпіон є одним з найбільш складних знаків зодіаку. Це тому що в них багато протиріч, абсолютно незрозумілих іншим. Не дивно, що і самому Скорпіону деколи складно зрозуміти себе. Скорпіони не довіряють іншим, їм складно демонструвати почуття, але якщо з'являється впевненість у партнері, точніше і надійніше людини не знайти.

Характеристика знака

Таємність є відмінною рисою цього знака. Скорпіони, народжені в рік Півня, ховають свої проблеми глибоко всередині себе і сподіваються, що ніколи не зіткнутися з ними знову.

Вони звикли жити по-своєму, по своїм правилам. Надзвичайно розумні і володіють сильною інтуїцією, іноді в спробах контролювати всі навколо стають параноїками. Для чоловіків цього знака дуже важливо бути шанованими і визнаними. Вони люблять маніпулювати, відчувати власну владу. Зовсім не хочуть жити по визнаним стандартам, вступають у протиріччя з владою, законами, і не поважають тих, хто не володіє власною думкою.

Скорпіони мають схильність проводити багато часу на самоті. Їм потрібно місце, де можна поміркувати над власними проблемами, втомою.

Скорпіони емоційні у багатьох відношеннях. Хоча не люблять показувати свої почуття, іноді просто не можуть стримувати емоції. Їм потрібні міцні дружні стосунки, щоб підтримувати зв'язок з іншим людством. Як правило, воліють менше знайомих навколо, але обов'язково тримають ближче до тих, кому довіряти.

Відданість має величезне значення для чоловіків цього знака. Якщо зрадити Скорпіона, не чекайте, що коли-небудь він знову почне довіряти вам. Це знак, який затаїть образу назавжди, краще, якщо відносини припиняться, ніж постійно чекати помсти. Скорпіон рано чи пізно нагадає, і помста буде страшною.

Незважаючи на те, що у представників сильної статі є схильність бути примхливими і замкнутими, всередині киплять пристрасті. Хлопці винахідливі, наполегливі і амбітні. У поєднанні з сильним інтелектом, Скорпіону легко виграти, побудувати успішну кар'єру.

Люди, народжені в рік Півня, працьовиті та впевнені у собі. Це один з найбільш наглядової знаків зодіаку, що володіє безліччю сильних сторін. Вони хочуть визнання, вираження себе, але коли отримують бажане, нерідко стають зарозумілими.

Можуть розвивати будь-які навички, якщо необхідно, оскільки володіють силою волі. Як перфекціоністи, знають, що кожна деталь має значення. Ніколи не хочуть виглядати нерозумно, а якщо це відбувається, вважають, що авторитет підірвано і впадають у депресію.

Іноді стають диктаторами, оскільки бояться втратити почуття контролю. Багатьом партнерам буде важко йти в ногу з амбіціями цього знака. Гордість часто є двигуном прогресу, але вона може стати причиною та ірраціонального мислення.

Чоловіки цього знака розглядають життя як виклик. Нерідко стурбовані успіхами в кар'єрі, це трудоголіки, які жадають грошей, влади, успіху.

Любов і дружба

Відданість має величезне значення, якщо чоловіка зраджують, він ніколи не пробачить і не забуде образу. Скорпіони-Півні тримають злість в собі довше, ніж будь-який інший знак. Хлопці володіють впевненістю, легко залучають до себе інших, але часто стають занадто самовпевненими. Бажано не ігнорувати такого чоловіка, а інакше він стає дратівливим.

В близьких відносинах не хочуть розділяти лідерство, тому партнерці не варто чекати рівноправного партнерства. Довгострокові відносини, швидше за все, буде з тією жінкою, яка не так самовпевнена і любить грати пасивну роль в сім'ї і життя.

Півні, народжені в Скорпіоні – люблячі, ласкаві і віддані своїм партнерам, але вони можуть стати власниками і ревнувати з будь-якої причини. Їм необхідно навчитися перестати сперечатися, не намагатися виграти кожен раз.

Розмовляти потрібно, але тільки для того, щоб прийти до справедливого для обох в парі висновку. Непогана сумісність з тими, хто прийме вдачу Скорпіона, подарує йому вірність, чуйність. Серед усіх знаків до цього ближче Ваги, Овни, Близнюки.

Кар'єра

Влада і повага дуже високо цінуються цими чоловіками. Будь-яка професія, яку вони обирають, також кидає їм виклик, тільки в такій стихії Скорпіон-Півень відчуває себе впевнено. Це люди, які повинні відчувати свою силу, впевненість. Крім того, Півень відрізняється інтелектом, він любить вирішувати головоломки і долати перешкоди.

Хорошим прикладом вибору професії є: охоронець, поліцейський, юрист, суддя. Іноді рутинна робота в поліції може здатися нудною, тому хлопцеві важливо постійно зростати на посаді. Приватний детектив — одна з областей, де максимально можна реалізувати позитивні якості розглянутої особистості.

З Скорпіонів будь-якого року народження також виходять чудові хірурги, психологи, психіатри.

Ці люди здаються крихкими, але в дійсності вони міцні і сильні. Не бувають легковажними, але можуть мати багато знайомих. Їх сексуальність ніколи не залишиться непоміченою. Фізична насолода рідко знаходиться на першому місці, і поки немає любові до партнера, Скорпіон не буде думати, що він чимось зобов'язаний цій людині.

В них нуртують бажання і потреби, хлопці багато говорять, іноді відчувають себе жертвою. Вони прискіпливі, прихильники рутини, і можуть бути дуже лінивими. Півні, народжені в Скорпіоні, часто самозакохані.

Дім і сім'я

Це люблячий і турботливий батько. Він пам'ятає день народження всіх, і обов'язково влаштує свято, оскільки любить організовувати сюрпризи. Стане батьком, який хоче, щоб діти насолоджувалися життям, поки молоді.

Серед представників цього знака мало одинаків, які залишилися без сім'ї та дітей, оскільки вони їм просто необхідні. Вдома у Скорпіона завжди весело, кожен свято відзначається. Найчастіше чоловік прагне проводити час з близькими, ходити в походи, виїжджати на природу.

Детальніше дізнатися про чоловіка Скорпіона ви зможете в цьому відео.