Чоловік Скорпіон, народжений у рік Щура: характеристика і сумісність

Винахідливий характер Щури в поєднанні з загадковістю Скорпіона створює в результаті чарівну і цікаву особистість. Ця людина любить бути більшу частину часу один, але в компанії завжди маніпулює іншими.

Характер

Щур-Скорпіон воліє залишатися таємничим, рідко відкривається людям, а приховані амбіції стають зрозумілими тільки через дії.

Головні характеристики чоловіки: наполегливість, успішність, незалежність, емоційність.

Скорпіон, народжений у рік Пацюка, балакучий і прямолінійний. Ця людина, як правило, легкий і гнучкий у стосунках, енергійний. Насолоджується спортом і любить доводити, що сильніше в різного роду змаганнях.

Скорпіон-Щур – доброзичливий хлопець, завжди посміхається, тому не відразу стає зрозуміло, що ця людина прагне підпорядкувати собі все і завжди. Якщо що-то знаходиться поза його контролем, вона виходить із себе.

Щур-Скорпіон має сильний характер, точно знає, чого хоче від життя. З усіх представників цього знаку саме Щур найменш агресивний і більш стриманий у своїх проявах. Він любить гостей, щедрий, товариський. Готовий брати відповідальність за власні вчинки і за близьких, не боїться ніколи і нічого, чарівний.

Захищатися всіма підручними засобами і ніколи не відступить. Одна з найяскравіших рис характеру цієї людини – бачення та відчуття майбутнього. Він є відмінним критиком незалежно від області, в якій вирішує працювати.

Цей чоловік хитрий, розумний і сповнений часом лукавства. Якщо використовує ці риси в інтересах, тоді доля буде прихильною. Хлопець турботливий і розуміє у відносинах, любить приносити користь. Його не можна критикувати, оскільки тоді, незважаючи на внутрішню силу, чоловік занурюється в себе і перестає йти на контакт, поки не вирішить, що робити з отриманою інформацією.

Він одночасно нервовий і підозрілий, тому часто переживає і страждає від нападів тривоги. Скорпіон-Щур любить судити інших і міркувати на вічні теми.

Чоловік володіє неймовірною потребою конкурувати і перемагати, йому складно впоратися з невдачею.

Любов і відносини

Представники цього знака люблять складні романтичні сюжети. Вони погано звикають до людей і легко розлучаються, але якщо полюблять, то віддадуть всього себе відносинам. Це надзвичайно чуттєві і стурбовані пристрастю люди, у яких на початку життя обов'язково киплять неабиякі пристрасті. Часто вирішують одружитися на жінках, які за типом домоседки, дуже серйозні. Тільки так інтуїтивно чоловік заганяє себе в певні рамки, які йому дійсно необхідні.

Скорпіон, народжений у рік Пацюка, – суворий і вимогливий критик. Він перфекціоніст, коли справа доходить до відносин, обдумує кожну деталь. Ця людина навіть у відносинах змагається і завжди дуже ревнивий. Якщо він розлучається з вами, то напевно винні в цьому самі.

Вони дуже вразливі у відносинах, особливо якщо довіряють своєму партнерові. Якщо ви зрадите, побачите, наскільки може змінитися в одну люблячий і турботливий партнер і перетворитися на людину, головною метою якого стає знищення ворога. Помста наздожене в будь-якому разі, питання в тому, скільки часу пройде, оскільки цей чоловік може чекати багато років. Розкриється представник цього знака тільки в тому випадку, якщо побачить, що можна довіряти партнеру, в іншому випадку навіть не буде вважати за необхідне пояснювати ті чи інші вчинки.

Сумісність у любові з Раком або Дівою-Биком, Козерогом або Рибою-Драконом, Дівою або Козерогом-Мавпою.

Дім і сім'я

Щури, народжені в Скорпіоні, вольові, їм подобається їх оточення, вони завжди добре дбають про сім'ю. Всередині будинку ультрасучасний інтер'єр. Чоловіки проявляють креатив у всьому.

Цей чоловік завжди готовий до надзвичайних ситуацій. Вони ласкаві і товариські зі своїми дітьми, ведуть себе трохи по-дитячому і можуть навіть пустувати.

Такий чоловік любить експериментувати в ліжку, тому потрібно зуміти угнатися за його бажаннями. Якщо він не буде отримувати уваги, залишиться непочутим — обов'язково швидко знайде заміну. Але якщо ця людина полюбить, то зможе пробачити навіть зраду, оскільки його близькі люди завжди і для всіх будуть праві.

Не піде в бік і кинеться захищати дітей і дружину незалежно від ситуації.

Це людина, яка цінує стабільність і безпеку, частіше є природженим захисником оточуючих. Він страшно впертий і консервативний у всьому, не тільки в сексі. Діє в потрібний час першим наставляючи. Хлопець сміливий і нетерплячий часом, але завзятість необхідно, щоб зберігати баланс у житті.

Людина Щур-Скорпіон шукає незвичайного партнера, який може зберігати до себе інтерес довгий час.

Професії

Ідеальна професія – критик. Втім, він з таким же успіхом може стати лікарем, адвокатом, банківським працівником. Йому необхідна професія, де важливо віддавати увагу деталям. Хлопець має добру вдачу, але буде лагідним і спраглим влади. Якщо необхідно, наступить на інших, щоб домогтися успіхів.

У них зазвичай немає сумнівів у досягненні мети. Такі люди перебувають у постійному вивченні світу навколо, опановують нові професії, отримують знання, яких бракує.

Найкраще місце в житті — це керівництво компанією, де Скорпіон зможе отримати необхідну владу і почуття контролю, щоб розкритися. Це дбайливий, але вимогливий начальник, він ніколи не пустить ситуацію на самоплив.

Це природжені лідери, які беруть під контроль ситуацію, навіть коли вони не повністю впевнені в тому, що відбувається.

Їх рішучість і здатність швидко приймати рішення є магнітами для оточуючих. Чоловік не любить залишатися на одному місці занадто довго, починає нудьгувати, тому, як тільки надається нова можливість, відразу кидає все старе. Пишаючись своєю зовнішністю, хлопець схильний до накопичення матеріальних благ.

Не кидайте виклик представника цього знака: це може тільки погіршити ситуацію для вас, якщо спробуєте бути нечесним. Скорпіон володіє унікальною пам'яттю, почуттям справедливості і, якщо запідозрить у брехні, без зайвих емоцій спалить мости, навіть озирнутися не встигнете, як він вже будує нові відносини, працює на іншій роботі або переїхав в інше місто і насолоджується життям.

Їх нерідко критикують за суворість, але найчастіше вона викликана або несприятливими обставинами, або поганим ставленням.

Детальніше про чоловіків Скорпіонів ви дізнаєтесь із наступного відео.